Přečtěte si ...

 

10 důvodů proč přírodní sluneční ochrana ANNEMARIE BORLIND a DADO SENS

 

    

1.)
Založeno na přírodě, 100% bez ropných derivátů, parabenů, silikonů, emulgátorů, parafínů, PEG syntetických vůní a barviv, bez syntetických konzervantů.

2.)
Produkty sluneční kosmetiky splňují přísné kritéria certifikátu EcoControl a nejnovějších směrnic Evropské komise na ochranu proti UVA a UVB záření

3.)
S vysoko efektivní ochranou, bez nebezpečných chemických UV filtrů a nanočástic

4.)
Přírodní opalovací produkty ANNEMARIE BORLIND a DADO SENS jsou bezpečné pro Vaši pokožku, jsou voděodolné a dermatologicky testovány pro bezpečnost a účinnost. 

5.)
Produkty pro každého (pro děti, sluneční alergie, akné, suchá, ekzematická pokožka a pod.)

6.)
Nezanechává bílý povlak a mastný film.

7.)
Zabraňuje spálení kůže a bezpečně opaluje (při správném používaní slunečních produktů podle typu pokožku si můžete být jistí, že se vyhnete spálení kůže) .

8.)
 Kromě účinné ochrany všechny výrobky sluneční kosmetiky obsahují i účinné hydratační extrakty a regenerační aktivní substance, které posilují ochranný plášť pleti a předchází předčasnému starnutí.

9.)
Bez živočišných výtažků, bez testů na zvířatech

10.)
Používání pouze recyklovatelných obalůPro ty, kteří chtějí na slunci stárvit čas bez sluneční ochrany by měli znát svoje hranice. Světlý typ pokožky se znamínky by neměl na sluníčku zůstávat bez ochrany více než 5 – 10 minut. Středně tmavý typ pokožky s tmavými vlasy by neměl na sluníčku strávit více než 40 minut bez ochrany.

Vlastní ochranný systém, pozostávajúci z DNA, melaninu a chlupů či vlasů pracují rozlišně pro každého z nás. UVA paprsky penetrují hluboko do střední vrstvy kůže zvané DERMIS, kde poškodzují tkáň a vytváří volné radikály. V určité fázi bude Vaše kůže vypadat staře. UVB paprsky působí na horní vrstvu kůže zvané „ EPIDERMIS“ a způsobují spálení kůže a podporují vznik rakoviny.

Správna volba opalovacího přípravku Vás může těchto rizik zbavit. Pokud má Vaše tělo má schopnost vlastního ochranného systému na slunci 10 minut, SPF 30 Vám teoreticky dovoluje na slunci strávit přibližně 300 minut, i když dermatologie doporučují jít do stínu po dvouh třetinách maximálního doporučeného času. Pokožka vystavená slunečnímu záření potřebuje více než jen slneční ochranu. Přirozený hydrolipidní plášť pleti je postižený intenzivním sluněním. Pro posilnení ochranného pláště pokožky, obsahují sluneční produkty ANNEMARIE BORLIND a DADO SENS hydratační extrakty, regenerační aktivní substance a „chytače“ volných radikálů : PANTHENOL, ALLANTOIN, SEA BUCKTHORN a VITAMÍN E chrání proti předčasnému stárnutí. DNA PROTECT sluneční krém navíc podporuje opravu DNA retězce v buňkách, čímž předchádzí poškození buněk a následnému riziku tvorby rakoviny.


Podle průzkumů je rakovina kůže nejrozšířenejší formou rakoviny vůbec. Investuje do svého zdraví a chraňte sebe a svoje děti spolehlivou sluneční ochranou.


V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat !