O značce

               Michael Lindner

      syn zakladatelky společnosti

 

„To co nemůžu sníst, si nedám na obličej, "řekla jednou zakladatelka společnosti Annemarie Lindner."


Společnost Annemarie Börlind se drží tohoto principu již více než 50 let, produkováním nejlepší pleťové kompatibilní přírodní kosmetiky . Produkty jsou vytvořeny pro každý typ pleti a každý pleťový problém s velkou dávkou rostlinných ingrediencí , bez živočišných výtažků, ropných derivátů a silikonů . Rostlinné látky pocházejí převážně z kontrolovaného , organického pěstování rostlin. Používají se pouze vysoce kvalitní suroviny , hodnotné , za studena lisované rostlinné oleje, éterické oleje , bylinné extrakty, aktivní ingredience z moře a prvotřídní vitamíny. Vodu, kterou používáme v našich výrobních procesech pochází z našich vlastních zdrojů , z pramene " Walter - Lindner - Spring " , který se nachází v lázeňském regionu v Německu , známým pro jeho léčivou sílu . Tato voda není chemicky ošetřena , proto je bohatá na minerály jako například draslík, magnézium , kalcium , zinek známých pro jejich podpůrné vlastnosti pro pokožku .

Naše oddělení vědy a výzkumu neustále hledá nové ingredience z celého světa, které by mohly být použity v péči o pleť a vylepšili by tak její funkce . Technika a technologie výroby našich produktů je velmi přísná a neustále ji vylepšujeme , abychom zachovali ty nejvyšší standardy kosmetického průmyslu . Tento přístup je potvrzen dlouhým listem ocenění , které jsme získali . Naše požadavky , závazky a směrnice kvality jsou certifikovány certifikátem EcoControl . Jako jeden z našich slibů zákazníkům, odmítáme testovat produkty na zvířatech nebo používat geneticky modifikované ingredience . Účinnost a pleťová kompatibilita našich produktů je dermatologicky potvrzena . Svou kvalitou a účinností si tato přírodní kosmetika získává své nadšence již více než 50 let ve více než 30 zemích světa .Ve snaze získat vaši důvěru, nikdy nepolevíme a nesnížíme naše standardy.

Ve jménu společnosti a celého týmu

Michael Lindner

 

 

HISTORIE 

1946

 
Annemarie Lindner je průkopnicí přírodní kosmetiky. Její vlastní kožní problémy ji přivedly k tomu, aby si po válce vybrala profesi kosmetiky. Vedena vlastními kožními problémy, vytvořila vlastní řadu přírodní kosmetiky, která se za nedlouho potom začala úspěšně vyrábět a  prodávat. 

1959
 

Společnost Annemarie Börlind byla založena před 50 lety, 1. Ledna 1959. 

 

Zakladatelkou společnosti je dnes již 94. letá Annemarie Lindner a Hermann Börner, kdy spojením dvou jmen vznikl název společnosti Börlind. Již od samého počátku viděla Annemarie Lindner v rostlinných extraktech přírodní kosmetické účinky.

1978
 
V únoru 1978, vedení rodinného podniku přebírá syn Annemarie Lindner, který úspěšně vede firmu dodnes.

1985

Koncem roku 1985 Annemarie Lindner oficiálně odchází do důchodu, ale nadále je činná a do dnešního dne je aktivní jako nezávislý poradce, zvláště při zdokonalování a rozvoji produkce.

1987
 
V roce 1987 Annemarie Lindner založila společnost DADO-Cosmed GmbH s cílem poskytnout přírodní péči lidem s kožními problémy. 

1998
 
Michael Lindner byl oceněn cenou za přínos ke státní ekonomice.

2005
 
V září 2005, 2 dny před 85. narozeninami Annemarie Lindner získala Oskara v New Yourku "Natural Legacy Award" za její celoživotní úsilí a přínos v oblasti přírodní kosmetiky.

2009
 

50 let Annemarie Börlind nepředstavuje jen skvělou kosmetickou značku, znamená také příběh úspěšného rodinného byznysu, který začal před 50 lety. Rodinná firma se stále řadí mezi přední výrobce přírodní kosmetiky na světě. Mezi prominentní uživatele produktů patří i Hollywoodské hvězdy jako Nicole Kidman, Kate Winslet, Renée Zellweger. 

2009
 
Firma Annemarie Börlind se stala oficiálním dodavatelem Miss Německa.

2010
 
Annemarie Börlind zvýšila svůj podíl na trhu na 20%, čímž si drží nejlepší 1. místo v prodejnosti pleťové přírodní na domácím německém trhu.

2010
 
V roce 2010 slaví Annemarie Lindner své 90.narodeniny. Dodnes je aktivním členem rodinného byznysu a stále nás překvapuje jejím krásným, oslnivým vzhledem.

Pokračovat