Kabinetní balení

NATURAL SPA Základní filozofií Annemarie BÖRLIND NATURAL SPA ošetření je Kosmetickým salonem a Wellness centrům nabídnout unikátní profesionální produkty pro pleť a tělo přizpůsobené aktuálnímu stavu pokožky pro všechny typy pleti.

Produkty na ošetření obličeje a těla od Annemarie BÖRLIND jsou vyráběny v harmonii s přírodou. Obsahují až do 100% přírodních látek, které jemně a účinně podporují funkci kůže.

Používáme pouze vysoce - kvalitní suroviny: hodnotné, za studena lisované rostlinné oleje (používáme pouze bylinné výtažky z prvního lisování), éterické oleje, bylinné extrakty, přísady z moře a prvotřídní vitamíny. 

Voda, která je používána v produktech Annemarie BÖRLIND pochází z pramene "Walter-Lindner-Spring", který se nachází v lázeňském regionu v Německu, známým pro jeho léčivou sílu. Je bohatá na minerály jako například draslík, magnézium, kalcium, zinek známých pro jejich podpůrné vlastnosti pro pleť.
 

Nepoužíváme žádné živočišné extrakty nebo ropné látky (parafíny). Přísně odmítnutí testování na zvířatech a geneticky modifikovaných surovin materiálů je jedním z našich důležitých kritérií.


Rostlinné látky pocházejí výhradně z kontrolovaného, organického pěstování rostlin. Všechny přísady v našich produktech jsou zaručeně 100% bez toxinů, pesticidů a dalších znečisťujících látek.

Naše výrobní metody založené na poznání tajemství přírodní kosmetiky a technologický know-how zaručují, že všechny přírodní substance jsou pečlivě zpracovávány, čímž v sobě zachovávají vysoce kvalitní účinné látky.

Výsledkem je péče o krásu pro všechny typy pleti a věkové kategorie.PRINCIPY KVALITY

Šest klíčových pravidiel  ANNEMARIE BÖRLIND

1.   Každý výrobek musí podpořit nebo zlepšit přirozenou funkci pleti

2.   Základní přírodní látky jsou převážně získávány z organického pěstování a musí být dále zpracovány opatrně.
·     Za studena lisované rostlinné oleje
·     Přírodní tuky a vosky
·     ŽÁDNÉ PARAFÍNY, ROPNÉ LÁTKY, VAZELINY, SILIKONY
·     Z organicky pěstovaných rostlinných extraktů
·     Biologicky rozložitelné suroviny
·     Technologické know-how výrobných metod

3.   Všechny zákonné požadavky, týkající se zejména mikrobiologické čistoty musí být splněny. Naše produkty jsou konzervované pouze na základě přírodních látek.
·    Pramenitá voda se sterilizuje pomocí reverzní osmózy
·    Tocopherol - vitamin E (antioxidant) a rostliny jako echinacea, farnesol, jetel, lípa a žebříček stabilizují stav oleje
·    Ethanol - čistý konzumní alkohol má antibakteriální účinky, používá se například v tonerech a čisticích gelech na obličej
·    Použití konzervačních látek se zkoumá pro každy výrobek. Naším cílem je použít jich co nejméně za účelem zajištění optimální doby trvanlivosti. Některé naše produkty neobsahují žádné konzervační látky, jiné v nejmenším možném množství

4.   Žádné živočišné výtažky

5.    Balení všech 
produktů jsou enviromentálně nezávadné

·      Sklo nebo polyetylen
·      Recyklovatelné obaly

6.   Tyto výrobky jsou dermatologicky testovány na kompatibilitu kůže a účinnost - jen na dobrovolnících. Testy na zvířatech, nejsou společností Annemarie BÖRLIND prováděné

VÝSLEDEK KONCEPCE

Relaxace pro tělo, mysl a duši s nejlepším co příroda může nabídnout 
·    Oživení a dodání energie díky síle přírodních ingrediencí, jako jsou mořské řasy, vitamíny a esenciální oleje
·    Výjimečně silné účinky díky speciální kombinaci složek 
·    Exkluzivní přípravky určené salonem krás, které obsahují vynikající organicky pěstované rostlinné extrakty a cenné rostlinné oleje z prvního lisování
·   Koncepty ošetření, které zákazníkům nabídnou jedinečný zážitek péče a "rozmazlování"