PERLOVÉ SÉRA


                                                       BEAUTY PEARLS ANTI-pollution Perlové séra

                                           
Perlové séra Anti-Pollution, které přirozeně chrání pokožku.

S produkty BEAUTY PEARLS jsme vyvinuli zcela unikátní řadu produktů pro péči o vaši pokožku. Perly v želatinové formě a vzácné ingredience botanického kaviáru jsme sloučili do tří vysoce koncentrovaných sér, které vytvářejí přirozený ochranný štít, čímž chrání proti negativním dopadem na životní prostředí a volným radikálům. Navíc obsahují speciální aktivní ingredience přizpůsobeny jednotlivým potřebám pokožky.

   BEAUTY PEARLS ANTI-Pollution jsme vyvinuli jako první na světě v přírodní kosmetice!


Účinné látky používané v BEAUTY PEARLS byly pečlivě vybrány, aby byly vzájemně v harmonii, a byly tak zároveň kompatibilní s ostatními produkty Annemarie BÖRLIND. BEAUTY PEARLS jsou určeny ženám od věku 25+ s různými pleťovými požadavky, které se zajímají o nové inovativní produkty. Borlind proto vyvinul 3 druhy sér, abychom dokázali uspokojit potřeby pleti mladších i starších věkových kategorií -

                                    
   BEAUTY PEARLS REGENEATION, SENSITIVE A MOISTURE.

Jsou doporučovány používat pod denní krém, nikoli samostatně jako gel, protože neobsahují žádné lipidy. BEAUTY PEARLS obsahují jemné třpytivé pigmenty pro rozjasnění pokožky, proto se preferují pro denní použití.


HLAVNÍ INGREDIENCE GELU:

Caulerpa Ientilifera - Caulerpa Ientilifera je zelená řasa známá pod názvem "zelený kaviár".
Tato řasa je bohatá na minerály, vitamin A a C a má několik významných nenasycených mastných kyselin. Má také antibakteriální a antimykotické účinky.

Kosmetické účinky:

- Zlepšuje soudržnost a výměnu mezi epidermis a dermis - sjednocuje strukturu pleti- redukuje znaky starnutia- Lift a zpevňuje tkáně kůže

Kyselina Hyaluronová - Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která se přirozeně nachází v pojivových tkáních našeho těla. Nejdůležitější funkcí je vázat vlhkost. Kyselina hyaluronová použitá v Annemarie BORLIND produktech je získaná biotechnologickým způsobem a je obzvláště dobře tolerována, protože se podobá té v našem těle. Vytváří dlouhodobou zásobu vlhkosti a má revitalizační efekt a viditelně vyhlazuje pokožku.

HLAVNÍ INGREDIENCE V PERLY:

Hnědá řasa, polysacharidy a přírodní minerály

- Zlepšuje soudržnost a výměnu mezi epidermis a dermis

- Sjednocuje strukturu pleti

- Redukuje znaky stárnutí

- Lift a zpevňuje tkáně kůže

 Botanická ZELENÝ Kaviár -  Světová novinka v přírodní kosmetice! 

V Asii je botanický kaviár součástí zdravého jídelníčku lidí. To platí zejména pro obyvatele "ostrova stoletých", jejichž vysoký věk a dobrý zdravotní stav je připisován jejich stravovacím návykům a životnímu stylu. V kosmetice, botanický kaviár zlepšuje soudržnost mezi epidermis a dermis, čímž dojde ke zlepšení a zpevnění struktury pleti.

 

Börlind je první výrobce přírodní kosmetiky, který začlenil tuto surovinu do svých produktů. Těžba - získávání kaviáru probíhá v ekologicky chráněném prostředí ve Francii, kde technologie state-of-the-art zaručuje, že žádná ze vzácných složek se z těchto řas nevytratí.

Tento extrakt a kyselina hyaluronová obklopují vzácné perly. Jejich základní struktura se skládá z alginátu z hnědé řasy a dále z polysacharidů. Složení vytváří 3D ochrannou matici na povrchu pokožky, která jako "druhá" kůže, zabraňuje průniku jakýmkoli radikálům a útokům vnějšího prostředí na kůži. Tato účinnost bola vedecky potvrzena nezávislými zkušebními ústavy.

Vzácné složky vytvářejí 3D ochrannou matici, která vytváří jakoby "druhou" kůži, zabraňuje útoku volných radikálů a škodlivin z vnějšího prostředí na pokožku.

                                      

Zoradiť podľa:

BEAUTY PEARLS Anti-Pollution & MOISTURE Sérum 50ml

BEAUTY PEARLS Anti-Pollution & MOISTURE Sérum 50ml

Cena: 1,400.00Kč
1,260.00Kč

Model:
856
Koupit   Detail

BEAUTY PEARLS Anti-Pollution & REGENERATION Sérum 50ml

BEAUTY PEARLS Anti-Pollution & REGENERATION Sérum 50ml

Cena: 1,680.00Kč
1,512.00Kč

Model:
857
Koupit   Detail