V.I.P. Události

ANNEMARIE BÖRLIND na předávání Oskarů v Hollywoodu! Zažili jsme skvělý oscarovský víkend na červeném koberci. Skvělí herci, nádherné šaty, okouzlující make-up a značka Annemarie BÖRLIND byla toho součástí. Prohlédněte si i skvělé video z této události, kde hlavní aktérkou je ambasadorka značky - Christiane Paul (slavná německá herečka) s manželkou prezidenta společnosti Michaelem Lindner.

VIDEO BORLIND NA YOUTUBE

   ANNEMARIE BÖRLIND - ocenění za projekt v MALI. Německé Spolkové ministerstvo pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (BMZ) vyznamenává inovativní odborné tréninkové projekty vyplývající z úspěšné spolupráce mezi průmyslem a společností. Dne 26. listopadu 2012, byla společnost BÖRLIND GmbH vyznamenána jako jeden z vítězů parlamentním státním tajemníkem pro hospodářskou spolupráci a rozvoj Gudrun Koppom za jejich projekt "BAMBUCKÉ MÁSLO Z MALI". Tento projekt podporuje ženy z MALI, ve vesnici Siokoro při výrobě bambuckého másla různými způsoby.

ANNEMARIE BÖRLIND - Výhradní make up partner na UNESCO Gala večery v Düsseldorfu. Na pozvání významného velvyslance "Ute Ohovena" se 1200 hostů zúčastnilo výroční oslavy na podporu projektu "Vzdělání pro děti v tísni". Peníze ze vstupenek, tomboly a dražby byly věnovány tomuto projektu. Když přišlo k make - upu, ogranizátori věděli co hledají: glamour, kvalitu a především přirozenost. Exkluzivní Make up partner, Annemarie Borlind vytvořil ohromující make-up velkému počtu pozvaných hostů, jakož i oceněným celebritám a hvězdám, které zdobily tuto událost svou přítomností.

ANNEMARIE BÖRLIND makeup styling na 65. filmovém festivalu v Cannes! Tato událost byla další skvělá příležitost ukázat okouzlující make-up od Annemarie Börlind. Hvězdy, filmaři a producenti byli také mezi hosty německé filmové recepce. Herečka Christiane Paul miluje Annemarie Börlind přírodní kosmetiku as velkou radostí pózovala s Danielou Lindner (manželkou viceprezidenta společnosti) na červeném koberci.
 

 
FIRST STEPS Awards 2011 - okouzlující večer s ANNEMARIE BÖRLIND. Make-up designéři z Annemarie Borlind měli opět plné ruce práce. Tentokrát pomohli mladým filmařům, jejich zkušeným mentorem a mnoho VIP hostům vykouzlit oslnivý make up. FIRST STEPS Awards jsou nejdůležitější německé nováčkovské certifikáty ve filmovém průmyslu, které byly 23 Augusta uděleny v Berlíně. Cena je určena pro usnadnění talentované absolventy pro "první kroky" k úspěšné profesi.
 
ANNEMARIE BÖRLIND make up styling pro Unrath & Strana módní přehlídku. Po úspěšné premiéře v lednu, prestižní módní značka z Berlína opět rozhodla pro make up styling s naší přírodní kosmetikou. 8. července 2011, známé designérské duo Klaus Unrath a Ivan Strana představili svou současnou JARO / LÉTO 2012 kolekci na Mercedes-Benz Fashion Night. Hlasité ovace od pozvaných hostů, mezi nimi i VIP hosté jako Lilly a Boris Becker, box legenda Regina Halmich, DTM závodní jezdec Bruno Spengler a Minu Barat-Fischer. Módní návrháři přesvědčili "perfektními šaty pro každou příležitost." Mezinárodní modelky, včetně topmodelky Jana Drews, byly nalíčené našimi Annemarie Borlind máku up designéry.

Styling and Makeup for DUFTSTARS 2011Styling a make-up od Annemarie BÖRLIND pro DUFTSTARS 2011. Akce se zúčastnili četní VIP hosté, jako je legenda boxu Regina Halmich, herečka Mariella Ahrens, kuchař Sarah Wiener a moderátorka Bettina Cramer. Hosté byli nalíčení Annemarie Borlind make upem. Pak následovala BMW VIP akce.

 ANNEMARIE BÖRLIND Beauty Lounge na Clean Tech Media - slavnostním udílení cen. Slavnostní předání cen pro Clean Tech Media Award v Berlíně byla skvělá příležitost jak předvést okouzlující make up. Annemarie Borlind Beauty Lounge (stánek) byl extrémně populární mezi hosty, hvězdami a moderátory. Herečka a Annemarie Borlind "ambassador" Christiane Paul byl jednou z těch, kteří předávali cenu, která oceňuje jednotlivce a organizace, kteří se zavázali k ekologické a ekonomické udržitelnosti a využívání alternativních technologií.

  ANNEMARIE BÖRLIND - Exkluzivní make-up partner na BAMBI awards. Emoce, Hollywoodský styl zábavy - Bambi 2010 v Postupimi byl nezapomenutelný večer. Annemarie Börlind se stal výhradním make-up partnerem největšího německého mediálního ocenění. Naše makeup designérky vytvořili ohromující make-up na velkém počtu pozvaných hostů. Také jsme se zúčastnili prestižní After party, kde rodina Lindnerovcov měla tu čest setkat se s mnoha významnými hosty.