Zázrak jménem pleťové masky

Zázrak jménem pleťové masky

23. júla 2018 Off Od AnnemarieBorlind.cz

Proč byste měli pleťové masky zařadit do péče o pleť i vy?

Věděli jste, že pleťové masky jsou staré téměř jako lidstvo samo? Už  Kleopatra, která svou vyhlášenou krásu zakládala na přirozenosti a zdraví, znala jejich blahodárné účinky. V době, kdy byly rozličné omlazovací zákroky teprve v plenkách, naše babičky používaly pleťové masky jako instantní elixír mládí a krásy. Dokonce říkávaly, že téměř vše, co se dá sníst, lze použít i na oživení a zkrášlení pokožky.

Totéž před více než půl stoletím prohlašovala i Annemarie Lindner, známá průkopnice přírodní kosmetiky a zakladatelka nejprodávanější německé přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND. Tvrdila, že nic nepřekoná přírodu a pokud chceme naši krásu zakládat na zdraví, měli bychom důvěřovat její síle. A u masek, jejichž efekt je založen na tom, že obsahují aktivní látky ve vysoké koncentraci, to platí několikanásobně.

Jak pleťové masky fungují?

annemarie-borlind-beauty-masky-sada

Víte, proč beauty masky dokáží s vaší pokožkou hotové zázraky na počkání? Poskytují pleti výživné ošetření tak, že podporují a posilují běžný způsob péče o pokožku.

Díky působení tepla, které se po jejich aplikaci vytvoří na pokožce, dokáží aktivní látky ve vysoké koncentraci proniknout do hlubších vrstev pokožky a působit mnohem účinněji a rychleji než v případě běžné, každodenní péče.

Působením tepla se totiž ve vrchní vrstvě kůže otevřou kapiláry a proudí přes ně více krve. Díky tomu do tkáně pronikne více výživných látek i kyslíku a urychlí se odplavování škodlivin. Zároveň se otevřou póry a aktivní látky se dokáží ihned absorbovat do pokožky.

Jelikož látky v maskách pronikají do hloubky, na jejich složení skutečně záleží. Zejména pokud nechcete svůj organismus zatěžovat škodlivou chemií.

Intenzivní vyživující rostlinné masky přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND obsahují to nejlepší z přírody.

Jejich účinky jsou skutečně rozmanité. Revitalizují, hydratují, čistí, uklidňují a regenerují pokožku. Bojují proti vysušení pleti, zmírňují její zarudnutí a pnutí, vyhlazují jemné linie a vrásky a unavené pleti dodávají potřebnou dávku energie.

A co je na nich úplně nejlepší? Díky vysoké koncentraci aktivních látek se výsledky dostaví okamžitě.

Vyberte si tu svou…

Aby maska ​​skutečně fungovala tak, jak má, měla by být na míru potřebám vaší pleti. Z našich přírodních masek si určitě vybere každá z vás.

Pro citlivou pleť

SENZITIVNÍ KRÉMOVÁ MASKA je určena pro citlivou pokožku se sklonem k zarudnutí a podráždění. Má hutnou krémovou konzistenci a nesmývá se. → Náš tip: Pokud toužíte po ještě intenzivnějším účinku této masky, doporučujeme po její aplikaci nanést Beauty Shot SOS Sensitive koncentrát.

Pro suchou pleť

HYDRO GELOVÁ MASKA ​​je jako stvořená pro suchou pokožku, na které se v důsledku vysoušení tvoří linie a vrásky. Obsahuje inovativní ingredienci z červené řasy s okamžitým účinkem, dokonce rychlejším a efektivnějším, než konvenční kyselina hyaluronová. A výsledek? Dokonale hydratovaná, vyhlazená pleť. A tento efekt vydrží dlouho. → Náš tip: Pokud toužíte po ještě intenzivnějším účinku této masky, doporučujeme po její aplikaci nanést Beauty Shot HYDRO Booster.

Pro smíšenou pokožku se sklony k vyrážkám a maštění

ČERNÁ MASKA 2v1 je tajnou zbraní všech, které trápí smíšená pokožka s rozšířenými póry a sklony ke vzniku vyrážek a maštění. Maska dodává pleti matný vzhled a působí jako jemný peeling. Zároveň ji chrání před volnými radikály a zabraňuje předčasnému stárnutí. → Náš tip: Pokud toužíte po ještě intenzivnějším účinku této masky, doporučujeme po její aplikaci nanést Beauty Shot SKIN & PORE Balancer.

Pro náročnou zralou pleť

ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA je skutečnou lahůdkou pro náročnou zralejší pleť, která ztratila pružnost a má sklony k tvorbě vrásek. Luxusní designový obal ukrývá hutnou krémovou masku, která se nesmývá a doslova se vpije do pokožky. Okamžitě ji zpevní, vyhladí a oživí. → Náš tip: Pokud toužíte po ještě intenzivnějším účinku této masky, doporučujeme po její aplikaci nanést Beauty Shot ANTI-AGING koncentrát.

Pro mdlou a unavenou pleť

VITAMIN DUO MASKA je první pomocí pro unavenou, mdlou a fádní pokožku. Je plná aktivních látek, které doslova nadopují pleť vitamíny. Výsledkem je svěží, zářivá a mladistvě vypadající pleť. Nejenže to uvidíte okamžitě, ale efekt je dlouhodobý. → Náš tip: Pokud toužíte po ještě intenzivnějším účinku této masky, doporučujeme po její aplikaci nanést Beauty Shot VITAMIN Energizer koncentrát.

Senzitivní maska

Hydro gelová maska

annemarie-borlind-beauty-masky-hydro-gelova-maska-75ml

Černá maska 2v1

annemarie-borlind-natural-beauty-beauty-masky-cierna-maska-2v1-75ml

Anti-aging maska

annemarie-borlind-natural-beauty-beauty-masky-anti-aging-kremova-maska-50ml

Vitamínová duo maska

annemarie-borlind-beauty-masky-vitaminova-duo-maska-40ml