Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ pro každou ženu

Rating:
100%
SKU:10187
905 Kč
Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“, který ulahodí ženě v každém věku. Dárek vhodný pro každou ženu, která sleduje nové trendy.
Dostupnost: Skladem
SKU
10187

Pokud hledáte originální dárek pro ženu na každou příležitost, jste zde správně. Najít ten nejlepší dárek není vůbec jednoduché. Vytvořili jsme speciální dárkovou sadu, která obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, která obsahuje unikátní přírodní ingredience bez obsahu sporných látek s myšlenkou úcty k přírodě a úcty k člověku. Dopřejte sílu přírody v tomto unikátním dárku. Darujte jedinečnost spojenou s užitečností, to je dárkový box kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ pro každou ženu obsahuje:

Prodlužující řasenka 9,3 ml
Dodá řasám větší objem, délku a natočení. Opticky prodlužuje a zvedá řasy. Vhodná také pro citlivé oči.

2-fázový aloe vera shake MINI 15 ml
Je plný vitamínů, minerálů a aminokyselin. Má uklidňující účinek a poskytuje intenzivní hydrataci.

2-fázový hylauronový shake MINI 15 ml
Stimuluje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce a efektivně a dlouhodobě ji zásobuje vlhkostí. Vytváří ochranný film, vyplňuje jemné linie a vrásky.

Balení se skládá z hezkého výplňového materiálu, výše uvedených produktů a kartičky s milým odkazem, který zasáhne všechny smysly. Celé balení dárkové sady je navíc ekologické, splňuje veškeré nároky na BIO produkt a pravidla recyklačního hospodaření.
Rozměr dárkového boxu je 21x14,5x4,2 cm.

Vlastnosti:

Intenzivně hydratuje pokožku a chrání ji před ztrátou vlhkosti.
Účinně vyplňuje jemné linie a nerovnosti pleti.
Kompatibilita řasenky testována oftalmology.

Věděli ste, že?

Annemarie Lindner, zakladatelka značky byla neobyčejně cílevědomá dívka, která si uvědomovala nelehké poměry ve své rodině a toužila, aby si nejdříve vydělávala sama na sebe. Přestože doba jí nepřála, nabrala odvahu a už jako 15letá pracovala jako praktikantka v továrně.

Podle průzkumů by dárek v podobě přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND potěšil 9 z 10 dotázaných žen. Je považována za vysoce kvalitní prémiovou kosmetiku, která by udělala radost téměř každé ženě.

Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ od certifikované přírodní kosmetiky je vhodný pro každou ženu, jako součást jejího běžného dne. Dopřejte jí pocit svěžesti a hydratace. Díky univerzální řasence, která je vhodná i pro citlivé oči, se dárkové sadě potěší žena každého věku, která o sebe ráda pečuje.

Dárkový box je vhodný pro ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy pleti.

Dárky pro firmy

V případě, že vás zaujala naše nabídka dárkových boxů pro zaměstnance a obchodní partnery, máme pro vás připraveny extra výhody:

Žádný minimální odběr

více info >

U nás neexistují žádné podmínky minimálního odběru.

Množstevní benefity

více info >

Při nákupu 10 kusů stejného produktu vám přibalíme 1ks navíc ZDARMA. Rabat 10+1 ZDARMA platí pro jakýkoli dárkový box z kategorie.

Individuální přístup

více info >

Vyskládáme dárkové balíčky na míru podle vašich preferencí, dodáme na vámi určenou adresu a vytvoříme personalizované odkazy do balíků.

Jednoduchý nákup na firmu

více info >

U nás mohou nakupovat živnostníci, malé i velké firmy. Každý zákazník, který při registraci online nákupu uvede IČO své firmy.

annemarie-borlind-gift-boxy-lenka-bolcarova

Jmenuji se Lenka Bolcárová a zabezpečuji projekt DÁRKOVÉ BOXY, dárky pro firmy. Svou práci miluji a jsem si jistá, že naším dárkovým boxem uděláte obrovskou radost a zároveň vyjádříte úctu a vděk svému zaměstnanci či obchodnímu partnerovi. Myslím, že každý dobrý zaměstnanec si zaslouží dárek, a to nejen na Vánoce. Kontaktuje mě prostřednictvím formuláře níže, případně mi napište na bolcarova@borlind.sk nebo mi rovnou zavolejte na +421 905 251 518. Budu se těšit.

Podrobnosti
SKU10187
VýrobceBörlind GmbH.
Balení28x28x15 cm
Napište svou recenzi
Hodnocený produktDárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ pro každou ženu
Vaše hodnocení