Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ pro každou ženu

Rating:
96%
SKU:10187
898 Kč
Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“, který ulahodí ženě v každém věku. Dárek vhodný pro každou ženu, která sleduje nové trendy. Součastí balení jsou dvě kartičky, které jsou skvělým způsobem jak vyjádřit své pocity.
Dostupnost: Není skladem
SKU
10187

Pokud hledáte originální dárek pro ženu na každou příležitost, jste zde správně. Najít ten nejlepší dárek není vůbec jednoduché. Vytvořili jsme speciální dárkovou sadu, která obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, která obsahuje unikátní přírodní ingredience bez obsahu sporných látek s myšlenkou úcty k přírodě a úcty k člověku. Dopřejte sílu přírody v tomto unikátním dárku. Darujte jedinečnost spojenou s užitečností, to je dárkový box kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ pro každou ženu obsahuje:

Dárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ od certifikované přírodní kosmetiky je vhodný pro každou ženu, jako součást jejího běžného dne. Dopřejte jí pocit svěžesti a hydratace. Díky univerzální řasence, která je vhodná i pro citlivé oči, se dárkové sadě potěší žena každého věku, která o sebe ráda pečuje.

Prodlužující řasenka 9,3 ml
Dodá řasám větší objem, délku a natočení. Opticky prodlužuje a zvedá řasy. Vhodná také pro citlivé oči.

2-fázový aloe vera shake MINI 15 ml
Je plný vitamínů, minerálů a aminokyselin. Má uklidňující účinek a poskytuje intenzivní hydrataci.

2-fázový hylauronový shake MINI 15 ml
Stimuluje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce a efektivně a dlouhodobě ji zásobuje vlhkostí. Vytváří ochranný film, vyplňuje jemné linie a vrásky.

Dárkový box je vhodný pro ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy pleti.

Balení se skládá z dárkové krabice, pěkného výplňového materiálu a uvedených produktů. Součástí balení jsou dvě kartičky: jedna s laskavým vzkazem a druhá, určená pro váš osobní text, kde můžete napsat láskyplné vyznání, slova povzbuzení nebo prostě jen vyjádřit svou náklonnost. Obě kartičky jsou vyrobeny z kvalitního papíru a mají krásný dizajn (vid fotografie v galerii produktu). Celé balení dárkového boxu je navíc ekologické, splňuje všechny nároky na BIO produkt. Rozměr: 21x14,5x4,2 cm.

Nevíte co na kartičku napsat? Máme pro vás tipy:
„Jsi to nejcennější, co v životě mám."
„Miluji tě víc než cokoliv na světě."
„Jsi nejhezčí člověk, jakého znám."
„Jsi můj nejlepší přítel."
„Jsem šťastný, že jsem tady s tebou."
„Mami, jsem tak vděčná, že tě mám v životě. Mám tě ráda.“

Vlastnosti:

Intenzivně hydratuje pokožku a chrání ji před ztrátou vlhkosti.
Účinně vyplňuje jemné linie a nerovnosti pleti.
Kompatibilita řasenky testována oftalmology.

Věděli ste, že?

Annemarie Lindner, zakladatelka značky byla neobyčejně cílevědomá dívka, která si uvědomovala nelehké poměry ve své rodině a toužila, aby si nejdříve vydělávala sama na sebe. Přestože doba jí nepřála, nabrala odvahu a už jako 15letá pracovala jako praktikantka v továrně.

ZEPTALI JSME SE 10 ŽEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. JAKÁ BYLA JEJICH ODPOVĚĎ?

Podle průzkumu by přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND potěšila jako dárek 9 z 10 dotázaných žen. Tato značka je vnímána jako vysoce kvalitní kosmetika, která by udělala radost skoro každé ženě.

viki_2_

Jmenuji se Viktória Kossuthová a zabezpečuji projekt GIFT BOXŮ, dárků pro firmy. Svou práci miluji a jsem si jistá, že našimi dárkovými balíčky uděláte obrovskou radost a zároveň vyjádříte úctu a vděk svým zaměstnancům či obchodním partnerům. Myslím, že každý dobrý zaměstnanec si zaslouží dárek, a to nejen na Vánoce. Kontaktujte mě na obchod@borlind.sk nebo přímo volejte na tel: +421 918 614 797. Budu se na vás těšit :)

Podrobnosti
SKU10187
VýrobceANNEMARIE BÖRLIND
Balení28x28x15 cm
EAN3424682210187
Napište svou recenzi
Hodnocený produktDárkový box „UDĚLEJ JÍ RADOST“ pro každou ženu
Vaše hodnocení