Dárková sada LL REGENERATION Denní krém+Gel oros.květy ZDARMA

Rating:
80%
SKU: 602282
1064 Kč
Dárková sada LL REGENERATION představuje účinnou péči, která zajišťuje hydrataci a regeneraci pro každou ženu ve věku kolem 30 let. Díky kombinaci produktů v této dárkové sadě je pleť pružná a revitalizovaná. Ideální dárek k Vánocům!
Dostupnost: Skladem
SKU
602282

DÁRKOVÁ SADA Denní krém a Čistící mléko ZDARMA

LIMITOVANÁ EDICE !

Přírodní certifikovaná kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND přináší jedinečný tip na dárek pro ženu, která vždy vsadí na osvědčenou kvalitu. Teprve nyní si můžete zakoupit balíčky s dárkem grátis z limitované edice linie LL REGENERATION SYSTEM VITALITY. Nabízí denní krém pro regeneraci, zpomalení stárnutí, navrácení pružnosti a vitality a navíc dostanete skvělý dárek.

Účinky produktů v dárkovém kosmetickém balíčku:

 • Pokožce dodávají pružnost a vitalitu.
 • Aktivní rostlinné látky urychlují proces obnovy kožních buněk.
 • Pokožka je hydratovaná, chráněná, vypnutá a svěží.
 • Eliminace červených žilek a viditelná redukce vrásek.
 • Pleť působí omlazeně a rozzářeně.
Dárkový kosmetický balíček obsahuje produkty:
 • LL REGENERATION System Vitality Regenerační denní krém 50ml
 • LL REGENERATION System Vitality Gél z orosených květů mini 15ml

Regenerační denní krém je určen pro suchou, málo hydratovanou pleť kolem 30tky pro každodenní denní péči. Má příjemnou krémovou texturu. Tento účinný přírodní denní krém s obsahem patentovaného bioaktivního komplexu LL Biokomplex®, bambuckého másla a dalších hodnotných rostlinných ingrediencí, poskytuje pokožce intenzivní ochranu před volnými radikály, šetrnou péči, regeneraci a hydrataci.

Gel z orosených květů je gelovitý pleťový toner (sérum) a zvlhčovač v jednom. Je druhým krokem systematické pleťové péče, následuje po očištění pleti. Intenzivně hydratuje sušší, málo hydratovanou pokožku a zanechává ji dlouhodobě svěží.

Aplikace:

Gel naneste ráno a večer na vyčištěný obličej, krk a dekolt pomocí prstů a vklepejte do pokožky. Následně použijte noční krém.

Podrobnosti
SKU602282
VýrobceBörlind GmbH.
Kategoriedarkove-sady
Balení50+15ml
UrčeníDenní krémy
Typ pletiSuchá pleť
Produktová línieLL REGENERATION
Napište svou recenzi
Hodnocený produktDárková sada LL REGENERATION Denní krém+Gel oros.květy ZDARMA
Vaše hodnocení
 • ECHINACEA ANGUSTIFOLIA EXTRACT [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_background_style":"auto","md_background_position":"center-top","sm_background_type":"image","sm_background_style":"auto","sm_background_position":"center-top","xs_background_type":"image","xs_background_style":"auto","xs_background_position":"center-top","type":"row","id":"ah02bt4","elements":[{"device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_background_style":"auto","md_background_position":"center-top","sm_background_type":"image","sm_background_style":"auto","sm_background_position":"center-top","xs_background_type":"image","xs_background_style":"auto","xs_background_position":"center-top","md_size":"","xl_offset_size":"","xl_size":"","lg_offset_size":"","lg_size":"","md_offset_size":"","sm_offset_size":"","sm_size":"","xs_size":"","type":"column","id":"l5mr7pl","elements":[{"content":"

  Extrakt Echinacea z ekologického poľnohospodárstva. Výťažok z echinacey sa tradične považuje za protizápalový, antibakteriálny, adstringentný a s liečivými vlastnosťami. test

  ","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_background_style":"auto","md_background_position":"center-top","sm_background_type":"image","sm_background_style":"auto","sm_background_position":"center-top","xs_background_type":"image","xs_background_style":"auto","xs_background_position":"center-top","type":"text","id":"dg8mh93","history":false}]}]}],"pid":"ck88ra0xs1qg"}[/mgz_pagebuilder]
 • LL BIOKOMPLEX [mgz_pagebuilder]{"elements":[{"row_type":"full_width_row","content_position":"top","gap_type":"padding","content_align":"center","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_background_style":"auto","md_background_position":"center-top","sm_background_type":"image","sm_background_style":"auto","sm_background_position":"center-top","xs_background_type":"image","xs_background_style":"auto","xs_background_position":"center-top","type":"row","id":"jywlgc0","elements":[{"device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_background_style":"auto","md_background_position":"center-top","sm_background_type":"image","sm_background_style":"auto","sm_background_position":"center-top","xs_background_type":"image","xs_background_style":"auto","xs_background_position":"center-top","md_size":"","xl_offset_size":"","xl_size":"","lg_offset_size":"","lg_size":"","md_offset_size":"","sm_offset_size":"","sm_size":"","xs_size":"","type":"column","id":"tbn7esj","elements":[{"content":"

  Bioaktívny komplex účinných látok LL BIOKOMPLEX s rastlinným zložením bol špeciálne vyvinutý a testovaný vo vývojovom laboratóriu BÖRLIND. Patentovaný spôsob účinku preukázateľne stimuluje rýchlejšiu obnovu vlastných buniek a hĺbkovo regeneruje pokožku, ktorá sa stáva čoraz viac revitalizovanou. Naviac spomaľuje starnutie, podporuje spevnenie a revitalizáciu.

  ","device_type":"all","background_type":"image","background_style":"auto","background_position":"center-top","parallax_speed":0.5,"mouse_parallax_size":30,"mouse_parallax_speed":10000,"lg_background_type":"image","lg_background_style":"auto","lg_background_position":"center-top","md_background_type":"image","md_background_style":"auto","md_background_position":"center-top","sm_background_type":"image","sm_background_style":"auto","sm_background_position":"center-top","xs_background_type":"image","xs_background_style":"auto","xs_background_position":"center-top","type":"text","id":"iotf4ms"}]}]}],"pid":"dqsi7tlflfwk"}[/mgz_pagebuilder]