ANNEMARIE-B_RLIND-DEKOR

PŘÍRODNÍ MAKE-UP, KTERÝ VYŽIVUJE A CHRÁNÍ

Denní líčení nebo líčení na společenskou událost zvýrazňuje ženskou krásu a eleganci a při zvláštních příležitostech dodává extra dávku půvabu. Přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND vám nabízí přirozený make-up look se sytými barvami a přírodními pigmenty. Jemný pudr a krémové textury rozzáří vaši pokožku. Unikátní receptury jsou namíchány z minerálů, výživných olejů a cenných aktivních rostlinných složek, které pokožku chrání.

Přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND klade důraz na přirozenou krásu a zároveň poskytuje krásné dlouhotrvající nalíčení. A jsou vhodné jako profesionální kosmetika do salonu.

Bez minerálních olejů
Bez parabenů
Bez silikonů
Bez geneticky modifikovaných rostlin
Bez mikroplastů
Bez výtažků ze zvířat

Světový unikát!

ANNEMARIE BÖRLIND uvádí na trh první certifikovanou řadu make-upů na pleť, které jsou přátelské ke kožnímu mikrobiomu. Ten představuje souhrn všech mikroorganismů na povrchu a uvnitř našeho těla. Zjednodušeně řečeno, představuje ochrannou bariéru před vnějšími vlivy a posiluje imunitní systém.

MICROBIOME CERTIFIED“ zaručuje, že kosmetický výrobek zanechává kožní mikrobiom nedotčený a respektuje jeho rovnováhu a rozmanitost.

Představuje milník, který ještě více posiluje a prohlubuje význam a vlastnosti přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND jako mimořádně přátelské a kompatibilní s pokožkou.

microbiome-friendly-seal-mini-d7a3ee49

VYŽIVUJÍCÍ MAKE-UP, KTERÉMU MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

Make-up ANNEMARIE BÖRLIND je vhodný na každý typ pleti a pro všechny věkové kategorie. Již více než šedesát let jsou z přírody pečlivě vybírány inovativní látky, které make-up produktům dodávají výživné vlastnosti a dokonalou snášenlivost, která je dermatologicky potvrzena. Přírodní dekorativní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND zvýrazní vaši přirozenou krásu.

Produkty neobsahují živočišné výtažky a jsou vegan. Pro zjednodušení výběru správného odstínu si můžete vybrat z dostupných vzorků make-upů.

ANNEMARIE_B_RLIND_DEKORATIVE_KOSMETIK_Key_Visual_Teint_Office_9840

MAKE-UP NA PLEŤ

Zachovává v pokožce vlhkost.
Zlepšuje buněčnou aktivitu.
Sjednocuje tón pleti, vyhlazuje a vypíná.
Zjemňuje linky a vrásky.
Zanechává pokožku zářivou.
Chrání pokožku před negativním vlivem prostředí a oxidačním stresem.

DOPŘEJTE SVÝM RTŮM INTENZIVNÍ BARVY

Rtěnky a lesky na rty ANNEMARIE BÖRLIND nabízí moderní, syté barvy. Mají unikátní složení, obohacené o vitamín E, které pokožku rtů vyživují, hydratují a poskytují dokonalou péči. Krásné a zářivé rty jsou symbolem ženskosti a krásy. Vzácné oleje rty vyhlazují a regenerují, zanechávají je hedvábně jemné a hladké. Všechny produkty jsou bezlepkové.

ANNEMARIE_B_RLIND_DEKORATIVE_KOSMETIK_Key_Visual_Lippen_Original_9842_1_

RTĚNKA, LESK NA RTY

Přírodní kyselina hyaluronová dodává rtům intenzivní vlhkost a zachovává strukturu citlivých rtů hydratovanou.
Vzácné oleje regenerují suché, popraskané rty, udržují je pružné a výborně se aplikují.
Výtažek ze sladkých brambor je přírodní botanická složka, která zajišťuje zářivou barvu a má antioxidační účinek.

ZAJISTĚTE SI SVŮDNÝ LOOK DOKONALÝM NALÍČENÍM OČÍ 

Řasenky, oční linky a oční stíny vám zajistí dokonalé nalíčení očí. Úžasný objem či prodloužení řas, intenzivní barvy spolu s výživným účinkem – to vše můžete očekávat od dekorativních očních produktů ANNEMARIE BÖRLIND. Unikátní ingredience v produktech jako jsou speciální vosky, vzácný jojobový a sezamový olej poskytují citlivému očnímu okolí podmanivý vzhled. Bisabolol pokožku zároveň zklidňuje. V sortimentu dekorativní kosmetiky na oči si vyberete to pravé pro vás na každou příležitost.

ANNEMARIE_B_RLIND_DEKORATIVE_KOSMETIK_Key_Visual_Augen_Internet_9841

LÍČENÍ OČÍ, MAKE-UP OČÍ

Marulový olej v očních stínech vytváří jemný, výživný pocit, hydratuje pokožku a výborně se aplikuje.
Vzácné oleje jako organický ricinový olej tonizují a posilují řasy.
Profesionální tvary řašenkových kartáčků a vyvážené rostlinné složky zajišťují objem, hustotu, prodloužení a dokonalou barevnou stálost.
100% botanické sérum na řasy podporuje růst řas, zajišťuje jejich větší hustotu a objem řas.
Vyvážené oleje a vosky zajišťují optimální péči a barevnou stabilitu v tužkách na oči a obočí.
Tekuté oční linky s aplikátorem a přirozenými barevnými pigmenty pro výrazný vzhled.
Všechny dekorativní produkty na líčení očí jsou testovány a kontrolovány společností oftalmologů.
ANNEMARIE-BORLIND-dekorativna-kozmetika-1

PŘIROZENĚ KRÁSNÉ, ZÁROVEŇ FAIR-TRADE A UDRŽITELNÉ

Můžete si být jisti, že každý výrobek od ANNEMARIE BÖRLIND byl vytvořen s největším důrazem na ekologičnost a sociální zodpovědnost. Složkami jako marulový olej z Namibie a aloe vera z Guatemaly, přímo podporují fair trade projekty po celém světě.

Cílem je umožnit lidem v jejich regionu vydělat si spravedlivý příjem a mít v životě perspektivu. Díky udržitelnému balení dekorativních výrobků ANNEMARIE BÖRLIND, které obsahují až 95 % recyklovaných plastů „Post-Consumer Recycled (PCR) Plastics“, se ušetří přibližně 30 % emisí CO2. Všechny obaly dekorativní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND jsou vyrobeny z recyklovaného plastu domovního odpadu (PCR). Téměř všechny produkty jsou klimaticky neutrální.

Přírodní kosmetika od ANNEMARIE BÖRLIND nejenže vytváří zářivě krásný vzhled, ale zohledňuje šetření zdrojů a respektuje přírodu. Najdete ji i jako profesionální kosmetiku pro kosmetičky v salonech.