Přírodní kosmetika - Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

Pro kozmetičky

 

ANNEMARIE BÖRLIND

je německá kosmetická značka, která nabízí svým velkoobchodním partnerům a salonem rozsáhlé možnosti spolupráce. Profesionální kosmetičky vysoce hodnotí, že se jedná o certifikovanou přírodní kosmetiku se skvělým složením, nejmodernějším technologickým zpracováním, vysokou účinností a krásnými kosmetickými rituály. Přípravky obsahují za studena lisované oleje, esenciální oleje, bylinné extrakty, suroviny z moře, vitamíny a chemicky neošetřenou termální vodu z vlastního pramene bohatou na minerály. Společnost si pečlivě vybírá dodavatele, je pro ni důležité ekologické a etické zpracování rostlin a férové pracovní podmínky pro jejich pěstitele, co se dnes vidí málokde. Annemarie BÖRLIND je společnost s více než 60 letou tradicí, která podporuje sociálně-ekologické projekty po celém světě. Filozofií společnosti je úcta k přírodě a k člověku.

 

Nabízíme Vám:

 • Školení ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty pro kosmetičky – představují odborně - praktický seminář masážních technik, rituálů a kosmetického konceptu ANNEMARIE BÖRLIND v salonu.
 • On-line semináře – představují odborné semináře produktových řad a marketingové semináře pod vedením jednatelky Henriety Martinkové – uznávané expertky na přírodní kosmetiku a Dominiky Ondrejíčkové konzultantky a marketingové on-line expertky.
 • Facebooková skupina pro ANNEMARIE BÖRLIND kosmetičky.. Viac info na ...........
 • LIVE vzdělávání na ZOOM-ech, kde si jako komunita kosmetiček pomáháme a odpovídáme na otázky.
 • IG LIVE vysílání každý týden na různá kosmetická témata pod vedením Kristíny Luščonové – odborné konzultantky.
 • Bonusový systém – pro své partnery poskytujeme množství benefitů, výhod, poradenství a podpory (vzorky, testery, uniformy, čelenky, dárky).
 • Spolehlivý distributor značky – slovenská progresivní marketingově orientovaná firma, která se zařaďuje na TOP příčkách v hodnocení mezi světovými distributory ANNEMARIE BÖRLIND.
 • Podpora a promo Vašeho salonu prostřednictvím prodejní mapy na webu a sociálních sítích – značka ANNEMARIE BÖRLIND aktivně spolupracuje a podporuje profesionální kosmetické salony, kliniky, bio prodejny na celém území Slovenska a Česka.
 • Zákaznický servis s obchodně-odborným týmem:

Veronika Boťanská – obchodní manažerka
Kristína Luščonová -  produktová konzultantka
Henrieta Martinková – produktová a marketingová školitelka
Dominika Ondřejíčková – marketing on-line expertka

Proč byste s námi měli spolupracovat?

ANNEMARIE BÖRLIND skutečně funguje

Inovativní výzkum a respekt k přírodě a k člověku tvoří kvalitní přírodní kosmetiku, které účinnost a snášenlivost potvrzují i nezávislé dermatologické instituty. Annemarie Börlind představuje prokazatelně účinnou přírodní kosmetiku s viditelnými výsledky.

ANNEMARIE BÖRLIND je oceňovaná

Víc jak 40 vyznamenání a ocenění kosmetickým průmyslem za inovace, účinnost a kvalitu produktů. Německý původ a víc jak 60-ti letá tradice.

ANNEMARIE BÖRLIND má široké portfolio produktů na domácí použití

Produktové řady pro každý typ pleti a každou věkovou kategorii. Produkty jsou přizpůsobené individuálním potřebám pleti, těla, včetně dekorativní kosmetiky.

ANNEMARIE BÖRLIND je mediálně známá a podporovaná

Značka ANNEMARIE BÖRLIND je pravidelně a dlouhodobě silně zastoupená i v mediálním prostoru prostřednictvím lifestylových časopisů, spoluprací s influencery, reklamou a TV výstupy, sociálními sítěmi, PR prací.

ANNEMARIE BÖRLIND je srdeční záležitost

Zákaznice, které přijdou do kontaktu s Annemarie Börlind se okamžitě zamilují a je to láska na celý život. Annemarie Börlind představuje radost pro všechny zúčastněné, ať je to zákazník, dodavatel nebo kosmetička.

ANNEMARIE BÖRLIND je ekologická a veganská kosmetika

Certifikovaná vysoce kvalitní přírodní kosmetika s čistým přírodním složením, firma se podílí  na sociálně - ekologických projektech po celém světě.

 

ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL SPA PROFESIONÁLNÍ LÍNIE PRO SALONY

ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL SPA je výjimečný salonní koncept pro pleť, založený na přírodních produktech přizpůsobených stavu pleti a individuálním potřebám jednotlivých zákazníků. Proto poskytuje vysokou účinnost a nezapomenutelný zážitek. Speciální masážní a ošetřující techniky s profesionální linií od Annemarie Börlind doplňují program celého zážitkového konceptu.

Profesionální produkty na ošetření pleti od Annemarie Börlind jsou vyráběné v harmonii s přírodou. Obsahují až 100% přírodních látek, které jemně a účinně podporují funkce kůže. Rostlinné látky pochází výhradně z kontrolovaného organického pěstování rostlin. Všechny přísady v našich produktech jsou zaručeně 100% bez toxinů, pesticidů a dalších znečišťujících látek.

Používáme pouze vysoce kvalitní suroviny: hodnotné, za studena lisované rostlinné oleje (používáme pouze oleje z prvního lisování), éterické oleje, bylinné extrakty, přísady z moře a prvotřídní vitamíny.

Voda, která se používá v produktech Annemarie Börlind pochází z pramene “Walter-Lindner-Spring“, který se nachází v lázeňském regionu v Německu, známým pro jeho léčivou sílu. Je bohatá na minerály jako například draslík, magnezium, kalcium, zinek známých pro jejich podpůrné vlastnosti pro pleť.

Nepoužíváme žádné živočišné extrakty nebo ropné látky (parafíny). Přísné odmítnutí testování na zvířatech a geneticky modifikovaných surovin je jedním z našich důležitých kritérií. Výsledkem je zdravá a krásná pleť pro všechny její typy a věkové kategorie.

Základní filozofií značky Annemarie Börlind je:

 • Spojení vědy a přírody – věříme ve vědecký pokrok při vývoji inovativní a účinné přírodní kosmetiky, která funguje.
 • Respektování životních hodnot – angažujeme se v sociálně-ekologických projektech po celém světě (odtud získáváme bio suroviny a zároveň dáváme lidem práci a vzdělání), jsme společensky zodpovědní.
 • Úcta k přírodě a člověku - žijeme trvalou udržitelností každý den ve firmě i při výrobě našich produktů nebo při výběru dodavatelů.

Zjistěte víc o značce ANNEMARIE BÖRLIND

Pokud i Vás zaujala kosmetická značka ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty a chtěli byste se dozvědět víc, i o tom jak pracovat s PROFESIONÁLNÍ LÍNIÍ ANNEMARIE BÖRLIND ve vašem salonu - stačí vyplnit formulář