Krémová anti-aging maska

SKU: 603414
1748 Kč

Intenzivní maska určená k ošetření zralé a namáhané pleti, která ztratila pružnost a má sklon k tvorbě linii a vrásek. Zpevňuje, vyhlazuje a regeneruje. Výsledkem je omlazená pleť, plná života.

Dostupnost: Není skladem
SKU
603414

Přírodní pleťová krémová maska je jako stvořená k ošetření zralé a namáhané pleti, která ztratila pružnost a má sklony k tvorbě vrásek a linií. Obsahuje vzácné rostlinné ingredience.
Sečuánský pepř má okamžitý liftingový účinek a dlouhodobý efekt na redukci vrásek. Navíc uvolňuje a zklidňuje podrážeděnou pokožku. Pryskyřičné šťávy z pistácie znovu aktivují buněčný protein a regeneraci podpůrných vláken v pojivové tkáni. Komplexně tak působí proti stárnutí. Výsledkem používání této intenzivní přírodní masky je omlazená, zpevněná pleť s viditelně zjemněnými vráskami, plná života.

  • Stimuluje regeneraci kožních buněk
  • Zpevňuje kontury
  • Vyhlazuje a regeneruje pleť

Přírodní pleťová maska je nesmývatelná, má nádhernou vůni a příjemnou krémovou texturu. Kosmetický produkt se prodává v nádherném luxusním skleněném obalu a vypadá jako kosmetický šperk.

Aplikace:

Nanášejte na vyčištěnou pleť, vynechejte oblast kolem očí. Nechte působit 10 – 15 minut, následně jemně vmasírujte. Nesmývejte, maska se kompletně absorbuje do pokožky. Aplikujte 1 až 2 krát týdně.

Podrobnosti
SKU603414
VýrobceBörlind GmbH.
Napište svou recenzi
Hodnocený produktKrémová anti-aging maska
Vaše hodnocení