Lehký krém Suprem Glow anti-digital ROSE NATURE pro moderní ženu

SKU: 602289
1748 Kč

Suprem Glow anti-digital krém je exkluzivní krém proti stárnutí, který zanechává pokožku zářivou a vyživenou. Kromě toho bojuje také proti účinkům modrého světla. Vhodný i pro vegany.

Dostupnost: Není skladem
SKU
602289

Suprem Glow anti-digital krém od přírodní certifikované kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen k ochraně a posílení pokožky obličeje a dekoltu. Krém je navržen tak, aby bojoval proti účinkům modrého světla, které vysílá elektronika, jako jsou počítače, telefony a televizory.

Exkluzivní komplex z růží PR3 pomáhá snižovat účinky modrého světla, které mohou způsobovat viditelné stresové reakce na pokožce. Kromě toho také podporuje buněčnou detoxikaci. Gelová textura pomáhá pokožce získat zářivý a svěží vzhled, zatímco anti-aging účinky pomáhají snižovat výskyt vrásek a známek stárnutí.

Krém je vyroben z vysoké kvality ingrediencí, které jsou kompatibilní s pokožkou a jeho účinnost byla potvrzena vědeckými studiemi. Je vhodný i pro vegany.

Aplikace:

Suprem Glow anti-digital krém je určen k použití ráno a večer po očištění pokožky obličeje a dekoltu. Jeho jemné vmasírování pomůže krému lépe se vstřebat a zajistí optimální účinnost.

Podrobnosti
SKU602289
VýrobceBörlind GmbH.
Napište svou recenzi
Hodnocený produktLehký krém Suprem Glow anti-digital ROSE NATURE pro moderní ženu
Vaše hodnocení