Dárková kosmetická sada

5 tipů na vánoční dárky pro ženy

Péče o pleť
15. Nov. 2022

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a každý z nás chce darovat výjimečný dárek pro výjimečnou ženu. Doporučujeme tyto dárkové balíčky, které potěší, překvapí a možná od dojetí také rozpláčou. Přečtěte si naše tipy na vánoční dárky pro ženy od 18 do 99 let.

Proč vybíráme dárkové kosmetické sady od ANNEMARIE BÖRLIND?

Při nákupu dárkových sad chce každý z nás dopřát svým nejbližším ten nejlepší a nejoriginálnější dárek, který opravdu potěší. Chcete-li potěšit manželku, přítelkyni, sestru, dceru nebo maminku, tak kvalitní přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND to dokáže.

ANNEMARIE BÖRLIND představuje moderní přírodní kosmetiku, která je vyvíjena pro každou ženu dnešní doby. Obsahuje pouze vysoce kvalitní přírodní ingredience bez obsahu sporných látek s tradicí od roku 1959. S certifikátem udržitelnosti CSE – Certified Sustainable Economics patří ANNEMARIE BÖRLIND mezi světově uznávané certifikované přírodní značky, které garantují nejen čistotu přírodních produktů, ale také ekologické a udržitelné postupy ve společnosti. ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty je značka, která o zdravé kráse, ekologii a trvalé udržitelnosti nejen mluví, je to značka, která těmito hodnotami také žije. Úcta k přírodě a k člověku se odráží v každém produktu.

Vánoční dárky pro mladé dámy

Nejnovější průzkumy ukazují, že mladí lidé ve věku 18 – 30 let při nakupování preferují kvalitní, moderní produkty, které jsou ekologické a šetrné ke zdraví. Toto dárkové vánoční balíčky od ANNEMARIE BÖRLIND rozhodně splňují. Pokud nechcete při nákupu „šlápnout“ vedle, vsaďte na ověřenou kvalitu, tradici a pokrokovost německé značky ze Schwarzwaldu.

  • Vánoční kosmetická sada PURIFYING CARE na problémovou pleť

Dopřejte si ohromující sílu přírody! Účinná hloubkově čistící kosmetická sada se skvělým dárkem a milým překvapením, je určena na problémovou a mastnou pleť. Bohatá péče v tomto pleťovém programu vám zajistí hydratovanou, matnou pleť bez rozšířených pórů, pupínků a akné.

darcekova-sada-3
Pokud vám záleží na budoucnosti naší planety, zaručeně vás potěší stylově a ručně zabalené produkty v krásném, ale zároveň ekologickém dárkovém balení

  • Vánoční kosmetická sada 2 FÁZOVÉ SHAKY mix

Pestrost přírody nepozná hranice a toto představuje také barevná a voňavá nabídka 2-fázových přírodních shaků. Pokud máte rádi nové trendy, kosmetické vychytávky, tento dárek zaručeně rozzáří oči a potěší srdce. Jedná se totiž o bestsellery značky ANNEMARIE BÖRLIND. Barevná péče v tomto pleťovém programu vám zajistí hydratovanou, zklidněnou, energizovanou a pružnou pleť. Vhodné pro všechny typy pleti od 25 let. Ideální dárek k Vánocům

darcekova-sada-shakes
Pokud hledáte originální dárek na vánoce, tak tento dárkový balíček mile potěší smysly skrytým překvapením uvnitř

  • Dárkové kosmetické sady LL REGENERATION

Věříte, že v přírodě je síla? My ano, zvláště v dárkových sadách LL REGENERATION na suchou, dehydrovanou pleť kolem 30tky. Obsahuje výjimečný patentovaný LL Biokomplex, který dokáže urychlit regeneraci buněk, díky kterému bude pleť brzy zářit vitalitou a krásou! Exkluzivní balíček revitalizačních produktů je skvělým dárkem pod stromeček. Osvědčená péče zajistí hydratovanou, regenerovanou, pružnou a hladkou pleť. Úcta k přírodě, naší planetě a úcta k člověku, se odráží v každém produktu.

ll-regeneration-sada
Produkty z linie LL REGENERATION patří dlouhodobě mezi světové bestsellery značky ANNEMARIE BÖRLIND

Vánoční dárky pro starší dámy, které si zaslouží to nejlepší

Pro dámy, se životními zkušenostmi, které v životě mnoho zažily je důležité, aby měly kvalitní, funkční pleťové produkty. Od těchto produktů očekávají viditelnou změnu na pleti a které jsou bezpečné pro jejich lidské zdraví a zároveň ekologické či udržitelné. Dokonale hladká, vypnutá pleť bez vrásek a pigmentových skvrn je snem každé ženy. Chcete-li si dopřát to nejlepší z přírody, vsaďte na vědecký pokrok a mistrovské znalosti přírody ANNEMARIE BÖRLIND v anti-aging produktech.

  • Vánoční kosmetická sada ANTI-AGING System Absolute

Nechte přírodu pracovat za vás! Výjimečná anti-agingová kosmetická sada na normální až smíšenou pleť se skvělým vyhlazujícím očním krémem proti vráskám. SYSTEM ABSOLUTE ANTI-AGING dokáže stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce, čím pleť zanechává pružnou, vitální a vrásky jsou eliminovány. Výsledkem je dokonalé vyhlazení, hydratace a výživa pleti.

darcekova-sada-sa-1
Spojení přírody, nejvyšší kvality a dokonalého designu v ručně balených dárkových sadách

  • Vánoční kosmetická sada BIOLIFTING

Exkluzivní bioliftingová kosmetická sada, je nejlepší mistrovské dílo přírody pro ženu zítřka, ženu, která ví, jaké hodnoty jsou v životě důležité – ženu, která pozná svoji vlastní cenu – ženu, která chce vypadat mladě, svěže a zdravě. Ženu, která nepotřebuje žádné náročné estetické zákroky. Prémiová bioliftingová péče NATUROYALE spojuje know-how, dlouholetý výzkum, inovace a účinné přírodní ingredience prvotřídní kvality, určené na zralou pleť.

Dizajn_bez_n_zvu_35_
NATUROYALE BIOLIFTING dárková sada hydratuje, zpevňuje kontury pleti, vyhlazuje vrásky, liftinguje obličej a zmírňuje pigmentace. Dílo vědy, přírody a člověka.

Obsahuje prvotřídní anti-aging ingredience:

  • Bílý lanýž, který má díky obsahu B vitamínů a různých aminokyselin liftingové účinky a pleť vyplňuje.
  • Sečuánský pepř patří mezi funkční anti-aging ingredience. Dokáže působit přímo na svaly, které jsou zodpovědné za tvorbu vrásek v okolí úst a očí. Díky účinkům této přírodní složky se vaše vrásky vyhladí a zjemní.
  • Botanická kyselina hyaluronová má schopnost vázat na sebe vodu, dlouhodobě hydratuje pleť zevnitř a zároveň dokáže chránit proti útokům volných radikálů, co klasická forma kyseliny hyaluronové nedokáže.
  • Mořský narcis dokáže nejen zmírnit stávající pigmentové skvrny, ale také regulovat vznik nových díky tomu, že omezuje tvorbu melaninu.
  • Pupkovník asijský stimuluje prokrvení pleti, čím se zlepšuje transport živin a co je podstatné, že stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, díky čemu pokožka začne přirozeným způsobem produkovat kolagen jako zamlada. Pleť odpoví mladším a vitálnějším vzhledem.