Jaký make-up je pro vaši pleť nejvhodnější?

Jaký make-up je pro vaši pleť nejvhodnější?
16. února 2022 4 minut čtení
Jaký make-up je pro vaši pleť nejvhodnější?

Dámy, slečny, jistě jste měli minimálně jednou za život problém najít ideální make-up pro vaši pleť. Kamarádka se suchou pletí vám mohla doporučit hydratační make-up, ale vy jste se po něm do dvou hodin od nalíčení začali lesknout a zalezl vám do vrásek.

Inu, vybrat make-up na základě doporučení od známých může být často krokem vedle. Tedy pokud nemáte stejný typ pleti. Každé přece vyhovuje něco jiného. Existuje více druhů make-upů, které vám nyní blíže popíšeme.

Anti-aging make-up

Ženy ve zralém věku mají často suchou pleť se sklonem k tvorbě vrásek , na které se zvyknou tvořit pigmentové skvrny. Pro tento typ pleti je ideální anti-aging make-up, který pleť hezky rozzáří, vyhlazuje, hydratuje, nevysušuje, nezalézá do vrásek a dokonce je redukuje. Pokud máte zralou pleť, určitě se vyhýbejte make-upům s matným efektem a také nepoužívejte hrubé nánosy pudru . Můžete jemně zafixovat určité oblasti, kde se lesknete, ale stačí nepatrná vrstva, jelikož pudr má tendenci zvýrazňovat i méně viditelné vrásky.

dizajn_bez_n_zvu-50_1-3
Tento anti-aging make-up ANNEMARIE BÖRLIND s vysokou kryvostí je ideální volbou pro všechny typy pleti.
4011061230646_18158115_ANNEMARIE_B_RLIND_KOMPAKT-MAKE-UP_ALMOND_Internet_9591
Přírodní kompaktní make up s vysokou schopností krytí je ideální pro smíšenou pleť.

Kompaktní make-up

Pokud máte mastnou pleť , tak jistě víte, jak náročné je udržet líčení na svém místě. Základem svěžího a čistého looku je kvalitní make-up. Vyhněte se hydratačnímu a vyzkoušejte kompaktní make-up , který perfektně sedne na smíšenou a mastnou pleť. Během dne ji dokonale zmatní, takže se nebudete muset pudrovat každou půlhodinu. Pleti s výskytem akné, zarudlých míst či pigmentových skvrn pomůže jeho vysoké krytí a dlouhotrvající výdrž . Kompaktní make-upy mají praktickou houbičku, která se postará o rychlou aplikaci, pokud se během dne potřebujete upravit.

Fluid make-up

Stává se vám během dne, že pod vrstvou make-upu cítíte pnutí, svědění a tvoří se vám na pleti šupinky a fleky? Třeby myslet na správný krém a kvalitní hydratační make-up, jako je fluid make-up pro přirozeně hladkou a hydratovanou pleť. Vytváří přirozený a rovnoměrný vzhled po celý den. Vhodný pro všechny typy pleti.

dizajn_bez_n_zvu-139make-up
Intenzivní hydratace make-upu působí proti vzniku jemných linií a vrásek způsobených dehydratací pokožky.

Jak vybrat správný odstín make-upu?

Na kamenných prodejnách je výhodou, že odstíny make-upu můžete nanést přímo na ruku nebo pleť. Bohužel, pokud hledáte kvalitní, přírodní a zdravější alternativy, musíte bádat ve vodách internetu. Na značce Annemarie Börlind je skvělé to, že nabízí přírodní make-upy, ze kterých si můžete objednat vzorky různých odstínů a zjistit, který vám sedí nejvíc .

ANNEMARIE_B_RLIND_-_Anti-Aging_Make-up_Original_4123_1
Správný odstín makeupu by měl odpovídat barvě vaší pokožky, abyste dosáhli přirozeného vzhledu.

Jak nanést make-up?

Make-up nanášejte pouze na vyčištěnou a předem hydratovanou pleť . Na aplikaci můžete použít prsty, houbičku či štětec. Pamatujte, že je třeba jej nanášet od středu obličeje směrem ven. Rovnoměrně ho rozetřete po celém obličeji a nezapomeňte ani na krk , aby to nevypadalo, že máte na tváři masku. Pokud je vaše pleť mastná, použijte bázi pod make-up a na závěr použijte pudr.

Related posts