Herečka Martina Preissová: ANNEMARIE BÖRLIND budu dlouho věrná

Herečka Martina Preissová: ANNEMARIE budu dlouho věrná
25. května 2019 4 minut čtení
Herečka Martina Preissová: ANNEMARIE BÖRLIND budu dlouho věrná

Herečka Martina Preissová prozradila, že už déle používá kosmetiku značkyANNEMARIE BÖRLIND a stala se její věrnou fanynkou. V rozhovoru vysvětlila, proč zvolila právě tuto značku a jaké benefity jí přináší. Doporučuje ji každé ženě, která si chce udržet zdravou a krásnou pleť.

Nánosy divadelních líčidel, hektická doba či umělé osvětlení – oceňovaná česká herečka Martina Preissová (47) přiznává, že povolání divadelní herečky dává její pleti pořádně zabrat.

Povolání herečky je náročné také pro jejich pro krásu – umělé osvětlení, nánosy make-upu, příliš chemie, hektická doba a stres… Na herečky jsou přitom kladeny nároky, aby neustále vypadaly tip-top… Jak se s tím vyrovná vaše pokožka?

Jsou představeni, jako třeba Faust, kde mám na obličeji opravdu hodně divadelního make-upu. Jde o hrubou vrstvu líčidla, na kterou mi ještě maskérky lepí fousy. Hrají totiž Zlého ducha. Samozřejmě, že vidím, že moje pleť stárne pod nánosem líčidel mnohem rychleji. Líčidla používané v divadle nejsou moc kvalitní, a hlavně je mám na obličeji někdy denně, ve velkém množství a dlouhou dobu. Když to všechno večer po představení odlíčím, vidím a cítím, jak je moje pleť dehydrovaná, povadlá a potřebuje zoufale „napít”. Odráží se na ní nejen věk, ale také mé povolání a vlastně všechno – je jako zrcadlo.

Bojujete s tím nějak?

martina-preissova
Martina Preissová

V poslední době jsem přestala spoléhat jen na svoji genetickou výbavu a začala přírodě trochu pomáhat. Po narození dětí jsem začala trochu víc zkoumat, co si na svůj obličej nanáším a jaký to má efekt. Jsem starostlivější, než jsem byla, a proto chodím pravidelně na kosmetiku do salonu k Mirce Majerníčkové. Úžasně se o mě stará díky certifikované přírodní kosmetice ANNEMARIE BÖRLIND. Tam jsem tuto značku objevila a musím říct, že mi učarovala. Kromě mých pravidelných návštěv u kosmetičky Mirky Majerníčkové se s ANNEMARIE BÖRLIND setkávám každý den doma, protože jsem chtěla, aby o mě pečovala nejen při ošetření v salonu.

Jakou pleťovou péči bychom nyní našli na poličce ve vaší koupelně?

Mám skvělou zkušenost s produktovou linii pro zralou pleť, Naturoyale System Biolifting. Dlouho mně trápila suchá pleť. Na doporučení mé kosmetičky Mirky používám tyto produkty a mám radost z viditelných a citelných výsledků. Jako kdyby se pleť každý den napila vody a rozzářila se. Jsem ráda, že jsem kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND objevila a myslím, že této přítelkyni budou dlouho věrná.

Poradíte, co vám funguje jako SOS pro pleť po náročném večerním představení v divadle?

Po představení pleť zbavím nánosů líčidel, nechám ji vydechnout a poté nanesu sérum z linie Naturoyale System Biolifting. Nosím ho v kabelce sebou i do divadla. V okamžiku cítím, jak moje pleť pije plnými doušky a během pár minut je prozářená. Navíc mám čisté svědomí, protože tento přípravek pečuje o moji pleť také v noci, když spím.

Čím si vás tato kosmetika získala?

Nejen svými účinky, přírodním složením, ale především vůní. Jsem na vůně velmi citlivá, potřebuji je k životu a rozeznám, jestli je, či není přírodní, nebo „umělá”. Doma neustále používám esence ve vonné lampě, rýmu u dětí léčím vůněmi a mořskou vodou. Vůně jsou vzpomínky a vzpomínky nás vrací zpátky do dětství. Dalším pozitivem na kosmetice ANNEMARIE BÖRLIND je fakt, který jsem objevila až nedávno – že nabízí také dekorativní kosmetiku. To je pro mě, která má problém s devadesáti procenty řasenek, skvělá zpráva!

Related posts