Pomoc, jsem po opalování červená jako rak!

Pomoc, jsem po opalování červená jako rak!

Péče o pleť , Péče o pleť
23. Jul. 2018

Toužili jste po pěkném bronzovém opálení, ale místo toho jste skončili s vysušenou, dehydratovanou a skvrnami posetou kůží? Ano, důvěrně to známe.

Daní za snahu pěkně se opálit může být vysušená pokožka, která je napnutá, přecitlivělá, dochází u ní k předčasnému stárnutí a vzniku vrásek! Sluneční paprsky nás totiž dokáží nejen nadopovat vitamínem D a zkrášlit opálením, ale i naši kůži vyčerpat, vytáhnout z ní vlhkost a podráždit ji.

K tomu však nemusí dojít, pokud se o svou pokožku postaráte nejen během opalování, ale i po něm. Zvedněte ruku vy, kteří po slunění svou pokožku příkladně ošetří. Pokaždé. Asi nás nebude mnoho, že?

Jak však zklidnit pokožku rozpálenou po celodenním lenošení na pláži nebo jednoduše po pobytu na slunci, kdekoliv? Na konci dne po skutečně důkladném očištění pokožky od písku, chlorové či slané vody ji VŽDY ošetřete krémem, mlékem nebo jiným přípravkem, vysloveně určeným k péči po opalování.
TOP volba je přírodní kosmetika.

annemarie-borlind-cover-foto-1

Ne, není to jen reklamní tah, kvalitní přípravky po opalování na přírodní bázi mají skutečně tu kouzelnou moc obnovovat do hloubky narušenou strukturu pokožky, hydratovat ji, zklidňovat, či dokonce prodlužovat opálení!

Přípravky po opalování z přírodní kosmetiky přitom můžete klidně používat i v těch dnech, kdy se právě neopalujete, protože pokožka se s nadměrným slunečním zářením vyrovnává i několik dní. Odborníci doporučují pokožku celého těla ošetřovat přípravky po opalování ještě alespoň celý následující týden po návratu z dovolené. Takže ne, když investujete do kvalitní péče po opalování, nezůstane vám trčet nespotřebovaná do další letní sezóny.

První pomoc pro spálenou pokožku

Co dělat, pokud jste to se sluněním přehnali a vaše pokožka je spálená, podrážděná, červená jak rak a zoufale potřebuje uklidnit? Nevěšte hlavu, známe S.O.S. záchranu pro pleť vystavenou nadměrnému slunění, která potřebuje zregenerovat a obnovit narušenou strukturu. Spolehněte se na přírodní kosmetiku - vždyť příroda je dokonalá, přesně ví, jak vše regenerovat a opravovat.

Naší tajnou zbraní, která by neměla chybět ve vašem kufru na dovolenou, je ochlazující a hydratační gel po opalování s obsahem alantoinu, provitamínu B5, mentolu, panthenolu a aloe vera. Pomůže vám, pokud vás trápí spálená pokožka nebo kůže podrážděná po soláriu či saunování. Jelikož neobsahuje olej, je vhodný i pro lidi, kteří trpí slunečními alergiemi.

Chladící gel po opalování

Uklidňující mléko po opalování