Proč je bílá lanýž diamantem v anti-aging přírodní kosmetice?

Proč je bílá lanýž diamantem v anti-aging přírodní kosmetice?
10. dubna 2019 4 minut čtení
Proč je bílá lanýž diamantem v anti-aging přírodní kosmetice?

Říká se jí také bílý diamant a lidé jsou za ni ochotni platit tisíce eur. Nejvzácnější a nejdražší jídla houba je však lahůdkou nejen v gastronomii, ale také v kosmetice. Jak se dostala do kosmetiky? A jaké účinky má na pleť? Čtěte dále a zjistěte o této zázračné ingredienci více.

Co je lanýž bílá?

je podzemní houba , která roste v hloubce do 30 centimetrů mezi kořeny stromů v symbiotickém vztahu s kořeny a kmeny okolních stromů. Její výskyt je extrémně vzácný, nelze uměle pěstovat, musí růst ve volné přírodě. K jejímu nalezení se používají speciálně vycvičené psy či prasata. Pouze oni dokážou najít lanýž ve stadiu ideální zralosti.

Pokud jste lanýž již ochutnali, asi už víte, že má pronikavou vůni, která „nesedne“ každému, ale její chuť je nezapomenutelná a nenahraditelná. To je jen jeden z důvodů, proč ji nazývají bílým diamantem v kulinářství. Avšak stále více lidí však objevuje její hodnotu nejen v gastronomii, ale také v kosmetice, a to díky vysokému obsahu látek, které ji dělají diamantem i v anti-aging kosmetice . Co přesně ji činí tak speciální? Čtěte dále a dozvíte se o této unikátní složce více.

Věděli jste, že 1 kilogram bílých lanýžů se dokáže vyšplhat kolem 9 000 €, v Japonsku dokonce za 15 000 € a nejdražší lanýž byla vydražena za 330 000 dolarů?

hluzovka-prirodny-botox-1024x684
Díky vysokému podílu důležitých aminokyselin a vitamínů skupiny B, působí bílá hlízovka jako přírodní detox.

Ako sa biela hľuzovka dostala do kozmetiky?

annemariemichael
Annemarie Lindner založila přírodní kosmetiku v roce 1959 a už v té době byla považována za vizionářku a inovátorku, která přinesla velké inovace pro kosmetický svět.


A jak se bílá lanýž stala klíčovou ingrediencí v anti-aging péči přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND pro zralou pleť?

Někomu to bude připadat jako povedená náhoda, jinému možná jako osud .

Když Michael, syn naší zakladatelky Annemarie Lindner , jednou večeřel v jisté italské restauraci, na talíři před ním přistálo lahodné jídlo s bílou lanýžkou. Když Michael ochutnal, žasl nad její delikátní chutí a v hlavě mu skrsla myšlenka:

„Pokud to je diamant v gastronomii, proč by to nemohl být i diamant v naší kosmetice? Vždyť všechno, co se dá sníst, si můžeme dát i na tvář. Co kdybychom otestovali, jaké aktivní látky a benefity by měla tato jedlá houba v naší bio kosmetice!?"

Bílá lanýž namísto injekcí či botoxu


Borlindské laboratoře se pustily do testování bílé lanýže a ukázalo se, že tato podzemní houba se stane absolutním drahokamem mezi přírodními ingrediencemi v jejich kosmetice.

Obsahuje totiž vysoký podíl důležitých aminokyselin a různé skupiny B vitamínů. Na pokožku působí jako přírodní botox , protože dokáže liftingovat a zpevňovat ochablou pleť. Zároveň aktivuje v pokožce gen mládí a procesy , které se v ní odehrávaly v mládí a zajišťovaly plný vzhled obličeje bez vrásek. Linie NATUROYALE BIOLIFTING, kde se nachází právě lanýž bílá, je považována za celoživotní dílo Annemarie Lindner , zakladatelky značky ANNEMARIE BÖRLIND.

Naturoyale
Vitamin B3 v hlízovce bílé zpomaluje enzymy, které odbourávají kolagen a zajišťuje tak vypnutou pleť.
Naturoyale2
Linie NATUROYALE BIOLIFTING, kde se nachází právě hlízovka bílá, je považována za celoživotní dílo Annemarie Lindner, zakladatelky značky ANNEMARIE BÖRLIND, za což získala prestižní ocenění v USA.


Navíc pokožku hydratuje, posiluje a vyživuje. V kombinaci s morským narcisom, produkty optimalizují tvorbu melanínu, teda vzniku dalších pigmentových škvŕn a také zjemňují už existující tmavé skvrny, kruhy, jazvy či fľaky.

Není se čemu divit, že se tato produktová linie péče o náročnou zralou pleť po 45tce - NATUROYALE SYSTEM BIOLIFTING - nazývá i královská. O vaši pleť se postarají vzácné ingredience hodné královen.

Related posts