Kvalitní kolagen na tváři umí ubrat i 10 let

PŘEVRATNÁ NOVINKA VE PÉČI O PLEŤ: přírodní kolagen od ANNEMARIE BÖRLIND
5. dubna 2023 4 minut čtení
Kvalitní kolagen na tváři umí ubrat i 10 let

Kolagen udělal v kosmetické péči velký boom. Není se čemu divit. Všechny toužíme po pevné, elastické pokožce a nechceme se dívat na to, jak naše pleť stárne. Kolagen se přirozeně nachází v pleti a právě jemu vděčíme za to, že naše pokožka vypadá „baculatě“, mladě, je pocitově pevná a elastická. Ale kolagen se věkem z pokožky vytrácí. Právě proto přišli vědci z börlindských laboratoří s velkou novinkou – přírodním kolagenem!

Jak funguje kolagen

V lidském těle se kolagen nenachází pouze v kůži, ale také v zubech, chrupavkách a kostech. Je to protein, který je také znám jako „strukturální protein“ a je hlavní složkou pojivové tkáně. Tyto proteiny tvoří pevnou síť ve střední vrstvě pokožky spolu s elastinovými vlákny . Jednou ze zvláštních vlastností kolagenu je, že dokáže v pokožce uchovávat spoustu vody, což ji udržuje pevnou.

Kolagen v naší pokožce začíná klesat zhruba o jedno procento ročně od věku kolem 20 let. Kouření, konzumace alkoholu nebo UV záření navíc podporují rozklad stabilní kolagenové struktury za pomoci volných radikálů. To znamená, že tvář ztrácí své kontury a vytvářejí se jemné vrásky – nejprve v oblasti čelistí a poté na tvářích.

Existuje přírodní kolagen?

V běžné kosmetice se používá živočišný kolagen z prasat nebo ryb. Značka ANNEMARIE BÖRLIND však v žádném ze svých produktů nepoužívá žádné živočišné výtažky . Proto je první značkou přírodní kosmetiky, která používá vegánsky kolagen na bázi rostlin. Získává se biotechnologicky z kukuřice, sóji a pšenice. Výhodou přírodního kolagenu je i to, že dokáže mnohem lépe zadržovat vlhkost než konvenční kolagen.

Složení z vysoce kvalitních rostlinných ingrediencí

Kombinace dalších vysoce kvalitních účinných látek v přípravku NATUKOLAGEN FLUID také omezuje odbourávání kolagenu v pokožce a stimuluje tvorbu vlastního kolagenu v pokožce.

Bílý vlčí bob

Semena bílého vlčího bobu jsou bohatá na lupeol. Ukázalo se, že hydrolyzovaný protein získaný z tohoto proteinu stimuluje tvorbu kolagenu . To zvyšuje pevnost a pružnost pokožky.

Wirkstofficon_Weisse-Lupine_150x150px

Vitamin C

Tento účinek podporuje vitamín C, který jako antioxidant neutralizuje volné radikály a chrání vlastní kolagen pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu.

boerlind-anti-aging-handcreme-vitamin-c_opt

Černý tulipán

Další inovativní účinnou látkou je květinový extrakt z černého tulipánu. To má nejen antioxidační účinek, ale také posiluje bariéru pokožky a také stimuluje vlastní syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce.

Wirkstofficon_Schwarze-Tulpe

Přírodní kolagen NATUKOLAGEN fluid od ANNEMARIE BÖRLIND

ANNEMARIE-B_RLIND-NATU-COLLAGEN-FLUID_Original_7062-819x1024
Dopřejte si bohatou péči o pleť prostřednictvím Natukolagen Boost fluidu na obličej.

NATUKOLAGEN fluid od ANNEMARIE BÖRLIND je kosmetický přípravek, který obsahuje přírodní kolagen a je vhodný pro každodenní péči o pleť. Tento produkt pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu v pokožce a zároveň ji chrání před jeho ztrátou.

Rostlinný kolagen , který je součástí přípravku, je získáván z kukuřičných, sójových a pšeničných bílkovin a je obohacen o výtažky z vlčího bobu, vitamín C a černého tulipánu - silných antioxidantů, které pomáhají chránit pokožku před volnými radikály .

NATUKOLAGEN fluid dokáže pleť vyhladit, zpevnit a zjemnit, a proto je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro ty, kdo se chtějí zaměřit na předcházení stárnutí pokožky.

Aplikace: Po vyčištění a tonizování pokožky ráno a večer aplikujte NatuKolagen fluid. Můžete jím plnohodnotně nahradit denní nebo noční krém. V případě suché pleti můžete následně aplikovat krém. Máte-li mastnější či smíšený typ pokožky, kosmetický program končíte.

Jak zařadit NATUKOLAGEN fluid do pleťové péče

Přírodní kolagen NATUKOLAGEN fluid je patří mezi speciální péči o pleť . Vyčistěte si pleť, aplikujte gel nebo sérum, následně pokračujte NATUKOLAGEN fluidem, který plnohodnotně nahradí váš denní nebo noční krém . V případě sušší pleti můžete denní/noční krém nanést a ukončit pleťovou péči očním krémem. NATUKOLAGEN fluid se hodí speciální péče pro ženy od 25 let ke každé linii od ANNEMARIE BÖRLIND.

Related posts