Přírodní dekorativka – opravdu funguje?

Přírodní dekorativka – opravdu funguje?
15. března 2023 4 minut čtení
Přírodní dekorativka – opravdu funguje?

Jak nás to v mládí učil - že pro krásu je třeba „trpět“? Alespoň jednou v životě to zažila každá z nás. Dovolíme make-upu, aby naši pleť dusil jako plastová fólie. Nalíčíme se rtěnkou, která ve skutečnosti obsahuje toxické látky či těžké kovy . Když však jde o krásu, nemusíme ve jménu zdraví dělat kompromisy a vzdát se dokonalého líčení, oželet zářivé odstíny rtěnek, perfektní krytí make-upů či dlouhotrvající řasenky.

Mnohé ženy překvapuje zjištění, že naše certifikovaná přírodní kosmetika z Německa, ANNEMARIE BÖRLIND má ve svém sortimentu kromě pleťové péče také dekorativní produkty. Make-upy, pudry, tvářenky, rtěnky, lesky na rty, tužky na obočí i rty, řasenky či oční stíny…

Přírodní dekorativka - existuje vůbec?

Stále totiž převládá mýtus, že příroda se příliš s dekorativní kosmetikou nekamarádí. A že je-li nějaká dekorativka přírodní, nemůže mít takové výsledky jako ta konvenční, která funguje právě díky tomu, že je plná chemie a bohužel i toxických látek. Ty ovšem z dlouhodobého hlediska naši pleť zatěžují, projevují se alergiemi či jinými, vážnějšími onemocněními. Vezměte si už jen skutečnost, že průměrná žena za svůj život zkonzumuje přibližně 2 kilogramy rtěnky . Raději ani nemyslet, co tyto látky dokážou udělat hluboko v našem těle…

4011061535109_00942653_ANNEMARIE_BOERLIND_-_Makeup_Sunkissed_Office_8840
Přírodní dekorativní kosmetika se liší od té konvenční zejména svým šetrným složením, které zbytečně nezatěžuje a nedráždí pleť.

A přitom se dá totiž dokonale nalíčit také s přírodní kosmetikou, které žádné syntetické a zdraví škodlivé látky neobsahuje.

Dokonalé líčení s přírodní dekorativkou

Jak je možné, že dekorativní produkty od ANNEMARIE BÖRLIND dokážou být tak dlouhotrvající, poskytnout dokonalé barevné pigmenty či krytí navzdory tomu, že neobsahují žádné silikony ani jiné podpůrné látky , jejichž úkolem je líčení na pleti „fixovat” a podobně?

Vědci v Börlindských laboratořích v Černém lese věnovali roky výzkumu vhodných rostlinných alternativ a vytvořili špičkové přírodní dekorativní produkty, které neobsahují škodlivé ani nebezpečné látky a nezatěžují pleť tím, co na ni nepatří.

ANNEMARIE_B_RLIND_COLOUR_COSMETICS_LIPSTICK_Office_9870_1
Přírodní rtěnka na rty s hydratačními a regeneračními vlastnostmi poskytuje intenzivní barvu, vláčnost.

Nebezpečné červené barvivo karmín (kyselina karmínová, košenila, cochineal nebo E120), které je běžnou součástí konvenčních rtěnek a mnoha jiných kosmetických i potravinářských produktů (a může za jejich růžové či červené zbarvení), nahradili výrobci ANNEMARIE BÖRLIND ve svých produktech například červenou řepou .

Všechny ingredience v dekorativních produktech ANNEMARIE BÖRLIND mají rostlinný původ (s výjimkou včelího vosku), jsou pleťově kompatibilní a testovány dermatology , takže jsou vhodné i pro citlivou pleť a alergiky. Mezi běžnými složkami v dekorativní kosmetice naleznete jojobový olej , bambucké či kokosové másloa různé přírodní alternativy barviv. Barevné pigmenty jsou přírodní, ale okouzlí vás zářivými odstíny a mile překvapí svou dlouhotrvající.

Věřte, že se ihned zamilujete do rtěnek s jemnou, krémovou konzistencí, které vaše rty hydratují a chrání . Ihned si oblíbíte řasenky, které vaše řasy precizně rozdělí a nevytváří nepřirozený efekt slepenců. Nebo make-upy, které optimálně kryjí , zároveň hydratují , chrání před škodlivým UV zářením a zejména – vaše pleť umí pod nimi dýchat. Mimořádně povedené jsou především tužky na obočí a na rty, které milují i ​​profesionální make-up artisté a beauty blogerky.

Test přírodní dekorativky ANNEMARIE BÖRLIND

Obr_zok_15.3.2023_o_12.24
Vizážistka, hairstylistka a beauty blogerka Eliška Pichoňská.

To, zda přirodní make-up od ANNEMARIE BÖRLIND skutečně funguje testovala i beauty blogerka a make-up artistka hvězd Eliška Pichoňská. Testovala dlouhotrvající a pigmentaci maskár, rtěnek, lesků, obočení, tvářenek i pudrů. Jak u ní obstáli? A jak se dá s naší přírodní dekorativkou nalíčit?

Dozvíte se v jejím následujícím článku:

https://www.elimakeupartistblog.com/prirodna-kosmetika/

Related posts