Přírodní peelingy – tajemství, proč bude váš krém účinkovat ještě lépe

Přírodní peelingy – tajemství, proč bude váš krém účinkovat ještě lépe
20. dubna 2023 5 minut čtení
Přírodní peelingy – tajemství, proč bude váš krém účinkovat ještě lépe

Peelingy nejsou jen pomocníkem pro důkladné čištění pleti. Věděli jste, že díky nim bude váš pleťový krém účinkovat ještě lépe? A v tomto článku vás seznámíme se třemi výjimečnými produkty, které dokážou na vaší pleti zázraky.


Peelingy jsou kosmetické přípravky, jejichž cílem je odlupovat to, co by už na pokožce nemělo být – staré kožní buňky, suché šupinky či nečistoty. To víme snad všichni. I to, že pomocí peelingů dokážeme pokožku změkčit ,stimulovat její krevní oběh, vyrovnat barevné nerovnosti či snížit výskyt ucpaných pórů .

Méně lidí však už ví, že peelingy dokáží udělat naší pokožce ohromnou službu navíc – díky jejich pravidelnému používání budou totiž všechna ta séra, olejíčky či krémy na naší pokožce, které si po jejich aplikaci nanášíme, opravdu fungovat tak, jak mají. Dokáží totiž pleť zregenerovat a připravit na nanášení dalších kosmetických přípravků , tedy postarají se o to, že vaše pokožka účinněji absorbuje výživné látky, které přípravky obsahují. Díky peelingům je tedy pokožka krásně hebká , zbavená starých buněk a připravena přijmout důležité živiny .

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-peelingy-1024x748-2
ANNEMARIE BÖRLIND nabízí přírodní peelingy, které jsou jemné k pokožce a účinně odstraňují odumřelé buňky.

Jelikož pointou peelingů je čistit hloubkově a jejich látky pronikají do hlubších vrstev kůže (a tedy do našeho organismu), na jejich složení opravdu záleží.

Odvážíme se tvrdit, že revoluční záležitostí v kosmetickém světě jsou přírodní peelingy s čistě rostlinným složením a bez mikroplastů , které kromě standardních funkcí peelingů mají navíc vyhlazující, hydratační, anti-agingové či optimalizační účinky na pokožku.

Tyto unikátní peelingy vytvořili vědci v Borlindských laboratořích v Německu pro naši certifikovanou přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND známou tím, že ve svých produktech spojuje nejnovější vědecké poznatky o lidské kůži s těmi nejúčinnějšími ingrediencemi z přírody.

Letošní novinkou mezi našimi přírodními peelingy je PEELING S OVOCNÝMI KYSELINAMI . Je určen pro všechny typy pleti, i pro mastnou pleť a pleť náchylnou k akné .

Oproti jiným peeligům má netradiční, ale příjemnou konzistenci v podobě gelu a obsahuje ovocné kyseliny a rostlinné extrakty, které se k pokožce chovají šetrně a jemně. Zároveň ji však účinně zbaví odumřelých kožních buněk a nečistot.

Tento peeling poskytuje pokožce i další přidanou hodnotu - stimuluje proces obnovy pokožky , optimalizuje a zjemňuje její vzhled. Výsledkem je nejen čistá, ale také jemnější , hebčí a pružnější pokožka.

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-peeling-s-ovocnymi-kyselinami-1
Peeling s ovocnými kyselinami.

Aktivními látkami v tomto peelingu je extrakt z borůvky, která má na pokožku hydratační a anti-agingové účinky a extrakt z javorového sirupu z ekologického zemědělství. Vysoký obsah cukru a minerálů v tomto extraktu pleť zvlhčuje a vyživuje.

Doporučujeme jej používat 1x týdně na vyčištěnou pleť. Nechte jej působit 5 až 10 minut a poté opláchněte vlažnou vodou. Po jeho aplikaci můžete pokračovat ve své běžné pleťové rutině nebo aplikovat masku.

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-enzymovy-peeling
Enzýmový peeling.

Mezi našimi zákaznicemi se těší mimořádné oblibě i ENZÝMOVÝ PEELING .

Není se co divit, je to totiž PÁN PEELING . Jemný, důsledný a výsledky vidíte a pocítíte okamžitě – doslova rozpouští na pokožce vše, co tam nepatří.

Má netradiční konzistenci peeligového pudru, který je před aplikací třeba v dlani smíchat s trochou vody. Dokáže šetrně, ale účinně rozpouštět zrohovatělé vrstvy kůže a zároveň pokožce dodává důležité aminokyseliny, vitamíny a minerální látky , zvláčňuje ji a zjemňuje. Obsahuje aktivní rostlinné enzymy a aloe vera v organické kvalitě, která má na pokožku uklidňující účinky. Vaše pleť tak bude nejen čistá, nádherně hebká, ale také vyživená.

Mimochodem, je mimořádně vhodný pro náročnou a citlivou pleť . Můžete jej používat každodenně nebo podle potřeby. Ráno jako první čištění nebo večer jako druhou aplikaci v rámci dvojího čištění.

Potřebujete mechanický peeling, který vás zbaví nečistot a buněk mechanickým třením, ale všechny exfoliační peelingy, které jste dosud vyzkoušeli, byly na vaši pleť příliš agresivní? Možná nastal čas seznámit se s naším přírodním krémovým EXFOLIAČNÍM PEELINGEM .

Obsahuje přírodní kuličky z jojobového vosku, nikoli umělé částice, a tak je přírodní a mnohem šetrnější alternativou ke konvenčním exfoliačním peelingům. Nejenže odstraňuje odumřelé kožní buňky , ale reguluje tok mazu, zjemňuje póry a vyrovnává drobné nerovnosti na pokožce . Kromě jojobového vosku obsahuje bambucké máslo s blahodárnými účinky na kůži.

Používá se 1-2 krát týdně na vyčištěnou pokožku.

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-exfoliacny-peeling-1
Exfoliační peeling.
Related posts