Kategorie

Jarní tipy pro nabuzení pleti

V jarním období může být pokožka často suchá a vyčerpaná po zimě. Proto je více než důležité dodat pleti potřebnou hydrataci a vyživit ji. Dopřejte své pleti tu nejlepší péči s přírodními produkty ANNEMARIE BÖRLIND!

Právě v akci

AQUANATURE
revitalizační
hydratační sérum

-25%

Ověřeno našimi zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 500 recenzí).

Unikátní přírodní make up

Denní či společenské líčení se sytými barvami a přírodními pigmenty. Přírodní make up vám zajistí podmanivý look, podtrhne vaši ženskou krásu a při zvláštních příležitostech dodává extra dávku půvabu. ANNEMARIE BÖRLIND uvádí na trh první certifikovanou řadu make-upů na pleť, které jsou přátelské ke kožnímu mikrobiomu. Unikátně namíchané receptury z minerálů, výživných olejů a cenných rostlinných aktivních složek zároveň chrání pokožku.

Zjistit více

Annemarie Börlind

Přírodní kosmetika budoucnosti.


Revoluční, nadčasová, moderní přírodní kosmetika, která je vyvíjena pro každou ženu této doby, která si chce dopřát to nejlepší pro sebe. Vysoce kvalitní přírodní ingredience bez obsahu sporných látek s německou tradicí od 1959. Spojení přírody a vědeckých objevů neustále vytváří mistrovská díla přírody v podobě unikátních, funkčních pleťových produktů vyráběných ve Schwarzwaldu. ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty je značka, která o zdravé kráse, ekologii a udržitelnosti nejen mluví, je to značka, která tyto hodnoty i žije. Úcta k přírodě a k člověku se odráží v každém a jednom produktu.

Slavné motto zakladatelky značky Annemarie Lindner „Co neumím sníst, si nedám na tvář“, nese v sobě silný vzkaz již několik generací.

Zjistit více

Magazín

založený na článcích o kráse, ekologii a trvalé udržitelnosti. Zjistěte více o zdravém životním stylu, nejnovějších kosmetických trendech a budoucnosti beauty segmentu.