Kategorie

Vánoční dárkové sady

Využijte možnosti získat vaši kosmetiku v cenově zvýhodněném a stylovém, dárkovém a ekologickém balení, vytvořené na míru podle typu a stavu vaší pleti. Vědět, jak správně obdarovat není jednoduché, nicméně nejdůležitější je, aby byl dárek darován z lásky. Dárková sada nejen pro zdravou pleť, ale také zdravou zem. Ideální dárek k Vánocům! Všechny sady zobrazit ZDE.

Právě v akci

SADA 2-FÁZOVÝCH
SHAKOV

-23%

Ověřeno našimi zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 500 recenzí).

Annemarie Börlind

Přírodní kosmetika budoucnosti.


Revoluční, nadčasová, moderní přírodní kosmetika, která je vyvíjena pro každou ženu této doby, která si chce dopřát to nejlepší pro sebe. Vysoce kvalitní přírodní ingredience bez obsahu sporných látek s německou tradicí od 1959. Spojení přírody a vědeckých objevů neustále vytváří mistrovská díla přírody v podobě unikátních, funkčních pleťových produktů vyráběných ve Schwarzwaldu. ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty je značka, která o zdravé kráse, ekologii a udržitelnosti nejen mluví, je to značka, která tyto hodnoty i žije. Úcta k přírodě a k člověku se odráží v každém a jednom produktu.

Slavné motto zakladatelky značky Annemarie Lindner „Co neumím sníst, si nedám na tvář“, nese v sobě silný vzkaz již několik generací.

Zjistit více