Přírodní kosmetika - DADO SENS Dermacosmetics

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

DADO SENS Dermacosmetics

Prírodná kozmetika - DADO SENS - New

DADO SENS - moje pokožka je výjimečná.

A taková je i péče o ni.

DADO SENS dermokosmetika se specializuje na dermatologickou kosmetickou péči pro každého z vás, jehož krátkodobě nebo dlouhodobě trápí problémy s pletí. Dermatologicky testovaná přírodní péče o pleť, kterou jsme vyvíjeli mnoho let v úzké spolupráci s dermatology pomáhá i té nejcitlivější pokožce obnovit její přirozenou rovnováhu. Sortiment zahrnuje širokou škálu produktů pro lidi všech věkových skupin s velmi suchou, podrážděnou pokožkou, jakož i alergiky a lidi s akné, cukrovkou, atopickou dermatitidou, psoriázou nebo růžovka. Aby byste se cítili výjimečně a krásné.

V SOULADU S PRINCIPY:

PRINCIP ÚČINNOSTI
Produkty dermokosmetiky DADO SENS jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s dermatology, a proto důsledně a vhodně podporují přirozené funkce pokožky s výjimečnými potřebami a dodávají jí přesně to, co potřebuje. Kombinace dlouholetého vědeckého výzkumu a účinných přírodních ingrediencí dělá z dermakosmetiky DADO SENS výjimečného partnera při vaší každodenní péči o pokožku. Unikátní produktové linie DADO SENS se specializují na zmírnění různých dermatologických problémů jako je akné, atopická dermatitida, psoriáza nebo rosacea.

PRINCIP ČISTOTY
Dermokosmetika DADO SENS v sobě spojuje ty nejlepší ingredience z přírody s extrémně vysokými požadavky na citlivou pokožku nebo pokožku s dermatologickým problémům. Pečlivý výběr, vývoj a testování všech složek jsou naší nejvyšší prioritou. V našich produktech proto nemají místo žádné nadbytečné, škodlivé a sporné látky. Synonymem dermakosmetiky DADO SENS je čistota z přírody.

PRINCIP ZDRAVÍ
Pro dermokosmetiku DADO SENS jste v centru pozornosti vy a vaše pokožka. Prostřednictvím preventivní a terapeutické péče se staráme o kvalitu vašeho života, krásu a bezstarostnost.

Protože jen zdravá pokožka je krásná pokožka.

1 2 3 4 5 6
Zoradiť podľa:
1 2 3 4 5 6
Zoradiť podľa: