Přírodní kosmetika - DADO SENS Dermacosmetics DOPRODEJ

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

DADO SENS Dermacosmetics DOPRODEJ

Přírodní kosmetika - Dado Sens Dermacosmetics

DADO SENS - medicínský účinek, přírodní základ.

Dnes se kůže stává součástí každodenních problémů. Stále více a více lidí trpí sensitivní, alergickou, suchou nebo problémovou pokožkou. Vlivy jako jsou sluneční záření, znečištěné ovzduší, škodlivé látky v jídle, jako je genetická predispozice hrají při tom klíčovou roli. Naší filozofií je: "Jen krásná pokožka je zdravá pokožka."

S DADO SENS DERMACOSMETICS jsme dosáhli našeho cíle, a to dát pokožce vše co potřebuje - z medicínského pohledu, ale na přírodní bázi. Po několikaletém výzkumu s dermatology jsme vyvinuli unikátní pleťové linie určené pro specifické problémy pleti. Všechny produkty jsou založeny na přírodě. Přírodní ingredience, rostlinné oleje a vosky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Používáme čistou termální vodu z vlastního pramene v Schwarzwaldu v Německu, která je bohatá na minerály a stopové prvky. Odmítáme používání surovin z mrtvých zvířat a odmítáme testování na zvířatech. Produkty jsou vhodné pro péči o citlivou, problematickou pokožku, pro lidi s alergií, akné, rosaceou, psoriázou, atopickou dermatitidou. DADO SENS je expert pro dermakosmetiky. Všechny produkty jsou navrženy na základě nejnovějších dermatologických studii v úzké spolupráci s dermatology. Účinnost a pleťová kompatibilita jsou vědecky potvrzeny.

Pokožka je záležitostí důvěry, proto slibujeme, že nabízíme výrobky v nejlepší kvalitě, s jasnými informacemi o ingrediencích a účincích.

1 2
Zoradiť podľa:
1 2
Zoradiť podľa: