Přírodní kosmetika - DADO SENS Dermacosmetics : SUN Sluneční ochrana

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

DADO SENS Dermacosmetics : SUN Sluneční ochrana

Přírodní kosmetika - DADO SENS - SUN Sluneční ochrana

DADO SENS dermatologická sluneční ochrana

DADO SENS SUN poskytuje díky unikátnímu komplexu SymUrban ™ spolehlivou ochranu před sluncem na citlivou pokožku a pokožku náchylnou na alergie. Spolehlivá ochrana vyvinutá dermatology, která respektuje potřeby pleti.

Dětská pokožka nebo citlivá pokožka, jakož i pokožka při neurodermatitidě, růžovce nebo psoriáze - je obzvlášť citlivá na UV záření a vyžaduje výjimečnou péči a ochranu před sluncem.

S komplexem SymUrban ™ a pečlivě vybranými ochrannými filtry SPF 20 až 30 poskytuje DADO SENS SUN spolehlivou ochranu před UV zářením. Šetrné složení je pr ispôsobené různým potřebám pokožky a je mimořádně vhodná i pro hebkou dětskou pokožku. Krém, fluid nebo sprej poskytují šetrnou a blahodárnou péči, která regeneruje a zklidňuje pleť, přímo na slunci i po opalování.

Komplex účinných přírodních látek proti stárnutí s patentem SymUrban ™ intenzivně chrání pokožku před UV zářením a podporuje její přirozenou oc hranu, čímž ji posiluje p ocas všedního d na. Ektoin a vitamín E podporují proces regenerace pleti. Panty nol a alantoin mají ošetřující a uklidňující účinek. Mandlový a jojobový olej v opalovacím krému pro děti poskytuje dětské pokožce tu nejjemnější a nejšetrnější péči.

Na přírodní bázi - Dermatologicky testováno pro účinnost a pleťovou kompatibilitu - Bez testování na zvířatech.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: