Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK

PURDERM Hloubkové čisticí tonikum 150ml

Vaše cena:
378.- Kč
Dostupnost: Skladem
Model: 1030
Výrobce: Börlind GmbH.
Čisticí pleťový toner pro zanícenou, problematickou, poškozenou, mastnou a uhrovitý pleť. Jeho aplikace může doprovázet léčení akné a pozdní akné. Hloubkově čistí pleť, působí proti šíření bakterií a pomáhá předcházet zánětům. Může zabránit tvorbě pupínků a černých teček. Vhodný pro všechny věkové skupiny i pro citlivou pokožku.
Certifikáty: Certifikát Eco Certifikát Cse Certifikát Vegan
  • S VÝTĚŽKŮ Z ROSTLIN
    Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO PĚSTOVÁNÍ
  • VLASTNÍ MINERÁLNÍ VODA BOHATÁ NA STOPOVÉ PRVKY
  • ÚČINNOST POTVRZENA
  • BĚŽ ŽIVOČIŠNÝCH VÝTĚŽKU
  • BEZ MINERÁLNÍCH DERIVÁTŮ
Made in Black Forest
  • POPIS
  • INGREDIENCIE

PurDerm - Hloubkové čisticí tonikum 150ml

Čisticí pleťový toner pro zanícenou, problematickou, poškozenou, mastnou a uhrovitý pleť. Vhodný pro všechny věkové skupiny. Jeho aplikace může doprovázet léčení akné a pozdní akné. Hloubkově čistí pleť, působí proti šíření bakterií a pomáhá předcházet zánětům. Může zabránit tvorbě pupínků a černých teček.

Vhodný i pro citlivou pokožku.

Aplikace: Po očištění a umytí pleti aplikujete prostřednictvím kosmetického tamponu.

100% - bez parabenů, parafínů, silikonů, PEG, SLS, SLES, ropných derivátů, silikonových olejů, polycyklických sloučenin, syntetických vůní a barviv, konzervačních látek.
100% - bez živočišných výtažků. Bez testování na zvířatech.

Na přírodní bázi - Dermatologicky testováno pro účinnost a pleťovou kompatibilitu

  

Všechny produkty obsahují čistou termální vodu získanou z pramene v Černém lese / Schwarzwaldu z hloubky 165m, bohatou na minerály jako draslík, magnézium, kalcium a zinek. Voda není chemicky ošetřena.

INGREDIENCE: ALCOHOL, SORBITOL, POLYGLYCERYL-5 Laure, Lactic ACID, disodium Cocoyl glutamátu, ARGININE, AROMA [Fragrance], SODIUM Cocoyl glutamátu, Farnese, Cinnamal Citric ACID, ALPHA-METHYL Ionone, Butylphenyl methylpropional, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, LIMONENE , BENZYL salicylát

Země původu - Německo.

Připravujeme.