Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK

PURDERM Hloubková čistící maska 50ml

Vaše cena:
333.- Kč
Dostupnost: Skladem
Model: 1016
Výrobce: Börlind GmbH.
Hloubková čistící maska je ideální pro zanícenou, problémovou (aknózní) pleť. Jemně odstraňuje a otevírá blokované póry. Má dezinfekční vlastnosti, redukuje zánět a podporuje hojení. Zjemňuje a vyhlazuje pleť. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, nejen problémovou pleť a pro všechny věkové skupiny. Rovněž je vhodná i jako doplňková péče při léčbě akné a pozdní akné.
Certifikáty: Certifikát Eco Certifikát Cse Certifikát Vegan
  • S VÝTĚŽKŮ Z ROSTLIN
    Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO PĚSTOVÁNÍ
  • VLASTNÍ MINERÁLNÍ VODA BOHATÁ NA STOPOVÉ PRVKY
  • ÚČINNOST POTVRZENA
  • BĚŽ ŽIVOČIŠNÝCH VÝTĚŽKU
  • BEZ MINERÁLNÍCH DERIVÁTŮ
Made in Black Forest
  • POPIS
  • INGREDIENCIE

PurDerm - Hloubková čistící maska 50ml

Hloubková čistící maska pracuje na bázi enzymů, které odstraňují zrohovatělou pokožku a sjednocují nerovnosti. Je ideální pro zanícenou, problémovou (aknózní) pleť. Jemně odstraňuje a otevírá blokované póry. Má dezinfekční vlastnosti, redukuje zánět a podporuje hojení. Zjemňuje a vyhlazuje pleť. Podporuje účinnost a absorpci dalších aplikovaných produktů.

Maska je vhodná pro všechny typy pleti, nejen problémovou pleť a pro všechny věkové skupiny. Rovněž je vhodná i jako doplňková péče při léčbě akné a pozdní akné.

Aplikace: 2 - 3 krát týdně na vyčištěnou a omytou pleť. Odstraňte po 5 - 10 minutách.

100% - bez parabenů, parafínů, silikonů, PEG, SLS, SLES, ropných derivátů, silikonových olejů, polycyklických sloučenin, syntetických vůní a barviv, konzervačních látek.
100% - bez živočišných výtažků. Bez testování na zvířatech.

Na přírodní bázi - Dermatologicky testováno pro účinnost a pleťovou kompatibilitu

  

Všechny produkty obsahují čistou termální vodu získanou z pramene v Černém lese / Schwarzwaldu z hloubky 165m, bohatou na minerály jako draslík, magnézium, kalcium a zinek. Voda není chemicky ošetřena.

INGREDIENCE: ALCOHOL, CHONDRUS CRISPUS POWDER [CARRAGEENAN], XANTHAN GUM, ARGININE, MALIC ACID, CITRIC ACID, LACTIC ACID, SUCROSE COCOATE, BISABOLOL

Země původu - Německo

Připravujeme.