Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
SYSTEM ABSOLUTE Anti-Aging Denní krém rich 50ml + Beauty fluid 15ml GRÁTIS - obrázok
NOVÉ
SLEVA 19%

SYSTEM ABSOLUTE Anti-Aging Denní krém rich 50ml + Beauty fluid 15ml GRÁTIS

Vaše cena:
1621.- Kč
Běžná cena:
1985.- Kč
Dostupnost: Není skladem
Model: 600600
Výrobce: Börlind GmbH.
Balíček ANTI-AGING chrání zralou pleť před ztrátou vlhkosti, redukuje tvorbu vrásek a zabraňuje stárnutí pleti. Obsahuje Denní krém RICH a navíc získáte Beauty fluid GRÁTIS.
Certifikáty:
 • S VÝTĚŽKŮ Z ROSTLIN
  Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO PĚSTOVÁNÍ
 • VLASTNÍ MINERÁLNÍ VODA BOHATÁ NA STOPOVÉ PRVKY
 • ÚČINNOST POTVRZENA
 • BĚŽ ŽIVOČIŠNÝCH VÝTĚŽKU
 • BEZ MINERÁLNÍCH DERIVÁTŮ
Made in Black Forest
 • POPIS
 • INGREDIENCIE

SYSTEM ABSOLUTE Anti-Aging Denní krém 50ml +  Beauty fluid 15ml GRÁTIS

Nová linie Anti-aging System Absolute je vylepšený systém péče, který pracuje i hluboko pod povrchem pleti, čímž chrání zralou pleť před ztrátou vlhkosti, redukuje tvorbu vrásek a zabraňuje stárnutí pleti. Díky inovativnímu 3D matrix komplexu se účinné látky transportují postupně, čímž zaručí dlouhodobé uvolňování aktivních látek, prodlouží dobu účinnosti, poskytne lepší rozptýlení a vstřebávání těchto látek do pleti, vytvoříochranný film na pleti a zvýší účinnost aktivních látek. 

Vylepšený Anti-aging účinek ve všech produktech nové linie System Absolute intenzivně hydratuje, účinně přirozeně chrání pleť proti volným radikálům, obsahuje hodnotné rostlinné oleje a vzácné ingredience, díky kterým aktivně narůstají kolagenová a elastinová vlákna pleti, dokud pleť nezáří vitalitou. Výsledkem je krásná, zářivá, vyhlazená a mladistvější pleť bez vrásek.Obsahuje více organické kyseliny hyaluronové

 • Hydratuje do hloubky
 • Redukuje tvorbu vrásek
 • Zvyšuje buňkovou obnovu
 • Obnovuje a formuje vláčnost pleti
 • Zabraňuje stárnutí pleti

SYSTEM ABSOLUTE Anti-Aging Denní krém na zralou pleť 50ml

Účinný anti-aging denní krém obsahuje množství organické kyseliny hyaluronové, speciální extrakt z mořských řas vložený do 3-D matrixu, aktivuje produkci kolagenu a elastinu prostřednictvím postupného uvolňování přírodních složek. 


Účinné látky jako organická kyselina hyaluronová a jojobový olej udržují vlhkost v pleti a intenzivně hydratují po dlouhou dobu. Předčasné stárnutí pleti se zpomaluje a stávající jemné linie a vrásky jsou účinně eliminovány.

Aplikace: Aplikujte na tvář a krk každé ráno po nanesení Anti-aging System Absolute Beauty fluid.

Spevňujúcí beauty fluid na zrelú pleť 15ml MINI GRÁTIS

Hydratačních anti-aging fluid (sérum) pro zářivější a mladší vzhled. Speciální extrakt z mořských řas vložen do 3D - matrixu, aktivuje produkci kolagenu a elastinu postupným uvolňováním přírodních složek, čímž se výrazně zvyšuje účinnost produktu a výsledný efekt. Aktivuje kolagenu a elastinu v pleti, zvyšovala hustotu pokožky, zvyšuje počet elastinových vláken, zmírňuje zarudnutím a podrážděním. Organická kyselina hyaluronová Dlouhodobá uchovává obrovské množství hydratace v pleti, revitalizuje a dodává pleti vláčnost a jemnost, Ktory pocítíte okamžitě. Extrakt z vachty trojlistá poskytuje intenzivní ochranu proti volným radikálům, které mohou zničit a narušit buněčné membrány, proteinovou strukturou a hladiny vitamínové. Tento luxusní fluid dodává pleti okamžitou a intrenzívnu hydratace a pleť se stává hebkou a vláčnou. Fluid aktivuje kolagenu a elastinu. Dodává pleti Dlouhodobá ochranu proti agresivním vlivům vnějšího prostředí a zpomaluje předčasné stárnutím pokožky. Stávající linie a vrásky sú zredukovány.

Aplikace: aplikujte 2-3 dávky anti-aging system absolute Beauty fluid na celou pleť, krk a dekolt. Následně hned použijte jeden z denních nebo nočních krémů.

100 % - bez parabenů, parafínů, silikonů, PEG, SLS, SLES, ropných derivátů, silikonových olejů, polycyklických sloučenin, syntetických vůní a barviv, konzervačních látek.

100 % - bez živočišných výtažků. Bez testování na zvířatech.

Na přírodní bázi - Dermatologicky testováno pro účinnost a pleťovou kompatibilitu.

   

Všechny produkty obsahují čistou termální vodu získanou z pramene v Černém lese/Schwarzwaldu z hloubky 165m, bohatou na minerály jako draslík, hořčík, vápník a zinek. Voda není chemicky ošetřena.

Země původu - Německo.

Popis línie

SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging - protivrásková péče


Nová linie SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging je vylepšený systém péče, který pracuje i hluboko pod povrchem pleti, čímž chrání zralou pleť před ztrátou vlhkosti, redukuje tvorbu vrásek a zabraňuje stárnutí pleti. Díky inovativnímu 3D matrix komplexu se účinné látky transportují postupně, čímž zaručí dlouhodobé uvolňování aktivních látek, prodlouží dobu účinnosti, poskytne lepší rozptýlení a vstřebávání těchto látek do pleti, vytvoříochranný film na pleti a zvýší účinnost aktivních látek. 

Vylepšený Anti-aging účinek ve všech produktech nové linie System Absolute intenzivně hydratuje, účinně přirozeně chrání pleť proti volným radikálům, obsahuje hodnotné rostlinné oleje a vzácné ingredience, díky kterým aktivně narůstají kolagenová a elastinová vlákna pleti, dokud pleť nezáří vitalitou. Výsledkem je krásná, zářivá, vyhlazená a mladistvější pleť bez vrásek.

 • Obsahuje více organické kyseliny hyaluronové
 • Hydratuje do hloubky
 • Redukuje tvorbu vrásek
 • Zvyšuje buňkovou obnovu
 • Obnovuje a formuje vláčnost pleti
 • Zabraňuje stárnutí pleti

Připravujeme.