Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK

SENSACEA Jemný čistící gel na obličej 100ml

Vaše cena:
389.- Kč
Dostupnost: Skladem
Model: 1124
Výrobce: Börlind GmbH.
Čistící gel obsahuje jemné pleťové kompatibilní látky vhodné pro důkladné čištění citlivé pleti. Jemně odstraňuje make-up a jiné nečistoty a výrazně zklidňuje pokožku. Viditelně redukuje zarudnutí a pocit pálení, horka, posiluje kapiláry, redukuje zarudnutí, uklidňuje podrážděnou pokožku. Při pravidelném užívání vysoce účinných látek zajistí dlouhodobou úlevu pro podrážděnou pokožku. Vhodný pro velmi citlivou pokožku obličeje s tendencí tvorby kuperózy (popraskané žilky) nebo doprovodný produkt při léčbě mírné rosacey.
Certifikáty: Certifikát Eco Certifikát Cse Certifikát Vegan
 • S VÝTĚŽKŮ Z ROSTLIN
  Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO PĚSTOVÁNÍ
 • VLASTNÍ MINERÁLNÍ VODA BOHATÁ NA STOPOVÉ PRVKY
 • ÚČINNOST POTVRZENA
 • BĚŽ ŽIVOČIŠNÝCH VÝTĚŽKU
 • BEZ MINERÁLNÍCH DERIVÁTŮ
Made in Black Forest
 • POPIS
 • INGREDIENCIE

SENSACEA - Jemný čistící gel na obličej 100ml

Tento jemný čistící gel je určen pro velmi citlivou pokožku obličeje s tendencí tvorby kuperózy (popraskané žilky) nebo doprovodný produkt při léčbě mírné rosacey.

Obsahuje jemné pleťové kompatibilní látky vhodné pro důkladné čištění citlivé pleti. Jemně odstraňuje make-up a jiné nečistoty a výrazně zklidňuje pokožku. Při pravidelném užívání vysoce účinných látek - extrakt kořene lékořice, aloe vera a červených řas, zajistí dlouhodobou úlevu pro podrážděnou pokožku.

Viditelně redukuje zarudnutí a pocit pálení, horka, posiluje kapiláry, redukuje zarudnutí, uklidňuje podrážděnou pokožku a váže vlhkost.

Účinnost studie *

 • Zlepšení příznaků rosacea o 96%
 • Pokles zarudnutí o 72%
 • Zmírnění příznaků návalů horka o 62,5%
 • Lepší vitalita pokožky
 • Snížení zarudnutí o 80%

Zkouška na klinice Dr. med. J. Quist, Fakultní nemocnice Magdeburg A. ö. R., využití Sensacea Jemného čistícího gelu, Intenzivního séra a uklidňující pleťové emulze, na vzorku 28 dobrovolníků v období 8 týdnů.

 height=

* Test spotřebitelů s 62 účastníky, zkušební dobu čtyř týdnů. 4.1 z 5 hvězdiček, celkové hodnocení "dobře".

Aplikace: napěňte na vlhkou pleť, nechte působit a smyjte s vlažnou vodou.

100% - bez parabenů, parafínů, silikonů, PEG, SLS, SLES, ropných derivátů, silikonových olejů, polycyklických sloučenin, syntetických vůní a barviv, konzervačních látek.
100% - bez živočišných výtažků. Bez testování na zvířatech.
 
Na přírodní bázi - Dermatologicky testováno pro účinnost a pleťovou kompatibilitu

  

Všechny produkty obsahují čistou termální vodu získanou z pramene v Černém lese / Schwarzwaldu z hloubky 165m, bohatou na minerály jako draslík, magnézium, kalcium a zinek. Voda není chemicky ošetřena.

INGREDIENCE: AQUA (WATER), glycerin, xanthan GUM, PANTHENOL, disodium Cocoyl glutamátu, lauryl Glucoside, Phenoxyethanol, glyceryl CAPRYLATE, SODIUM Cocoyl glutamátu, Citric ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhiza, ALCOHOL, Ranunculus ficar EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PORPHYRIDIUM cruentum CULTURE, conditionned MEDIA

Země původu - Německo.

Připravujeme.