Přírodní kosmetika - Oční starostlivost

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

Oční starostlivost

Oční péče


Pleť kolem očí je mnohem citlivější a tenčí než zbytek obličeje. Neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy. Pokožka kolem očí je tenká, proto velmi rychle ztrácí vodu a je náchylná na dehydrataci. Velmi rychle se vytvoří drobné vrásky, čárky i otoky. Tato pleť velmi citlivě reaguje i na podněty jako únava, nemoc či nepříznivé počasí. Okolí očí si zaslouží péči již od dvacítky, kdy stačí hydratační oční krém, čímž se zajistí prevence před opuchmmi, vráskami či očními vačkami. Před třicítkou je třeba oční partie ošetřovat očními krémy proti vráskám a ve zralém věku si dopřát oční krémy se zaměřením na regeneraci tkání, pružnost či vyhlazení vrásek.

Mimické vrásky vznikají opakovaným pohybem svalů na tváři. Zpočátku jsou jemné a dočasné, ale časem se prohlubují a na tváři zůstávají. Vrásky kolem očí (smích, mžourání), mezi obočím (hněv, soustředění) nebo vrásky kolem úst (smích) jsou stále více výraznější, protože pohyby svalů na tváři se neustále opakují. Navíc, s přibývajícím věkem pokožka produkuje méně kolagenu (kolagen tvoří základ pokožky a je také důležitý pro udržení její pružnosti a pevnosti), což vede k ztenčení pokožky a obecně k jejímu vysoušení a k tvorbě vrásek.

Oční krém Annemarie BORLIND je speciálně formulován na základě věku a specifických potřeb pleti, např. za účelem hydratace, regenerace, vyhlazení vrásek či podpory tvorby kolagenu a elastinu, zmírňování otoků nebo pigmentových skvrn. Účinnost produktů je klinicky a dermatologicky potvrzena.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: