Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : AQUANATURE System Hydro

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : AQUANATURE System Hydro

AQUANATURE System Hydro - hydratační péče pro nedostatečně hydratovanou pleť s prvními vráskami 30 +/-

Pleťová linie AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určena pro každodenní systematickou péči o nedostatečně hydratovanou pleť, na níž se začínají projevovat první vrásky v důsledku dehydratace. Je vhodná i jako péče o smíšenou pleť, na níž se objevují první vrásky.

Voda je nejdůležitějším dopravním prostředkem pro transport živin, minerálů a stopových prvků v našem těle, zásobuje jimi naše nejdůležitější orgány a podporuje bazální funkce a látkovou přeměnu organismu. Voda je zodpovědná i za zdravou, krásnou, svěží a pružnou pokožku. Vyvážená hladina hydratace v pokožce zajišťuje optimální fungování ochranné kožní bariéry vůči negativním vnitřním a vnějším vlivům.

Jestliže obsah vody v pokožce klesne pod 10%, ta se vysuší a popraská. Ztrácí svůj přirozený obranný mechanismus a má sklony reagovat přecitlivěle. Při nedostatku vody v pokožce, tedy dehydrataci, se objevují i ​​vrásky z vysušení pleti. Jejich výskyt je častější a intenzivnější při střídání ročních období nebo také v důsledku negativních vlivů, jakými jsou onemocnění, léky, alergie nebo škodlivé vlivy okolí.
Po překročení 30. roku života je ještě důležitější pokožku intenzivně hydratovat - nejen zevnitř přiměřeným příjmem tekutin, ale i zvenčí v podobě správně zvolené pleťové hydratační péče, protože se snižuje přirozená schopnost pokožky vázat vlhkost. Jen dobře hydratovaná pleť si dokáže déle zachovat svou vláčnost a nemá sklony k tvorbě prvních vrásek.
Kosmetické přípravky s výjimečnými účinky z produktové linie AQUANATURE System Hydro jsou odpovědí na potřebu intenzivní hydratace pleti a ochranu před prvními vráskami.

  • Vážou v pokožce obrovské množství vlhkosti a hydratují ji zevnitř
  • Vyplňují jemné linie a vyhlazují vrásky
  • Posilují kožní bariéru
  • Chrání pleť před ztrátou vlhkosti
  • Zjemňují póry
  • Poskytují pokožce obrovskou zásobárnu vlhkosti a zajišťují její hladší, zářivější a mladistvější vzhled.

Aktivní látky:

BOTANICKÉ KYSELINA HYALURONOVÁ (Z Rosolovka)
Extrakt z čínské houby Rosolovka Tremelo fuciformis si vysloužil přezdívku botanická kyselina hyaluronová. Má totiž podobnou molekulární strukturu jako "klasická" kyselina hyaluronová a je tak její botanickou alternativou. Na pleť má tento extrakt tři účinky. Vytváří na pokožce ochranný film, který vyplňuje jemné linie a vyhlazuje vrásky, prostřednictvím své unikátní vlastnosti vázat na sebe velké množství vody zajišťuje intenzivní hydrataci pleti zevnitř, chrání pokožku před volnými radikály a zabraňuje tak jejímu předčasnému stárnutí.

BIO ALOE VERA
Výjimečnou rostlinu využívali už starověcí Egypťané. Šťáva z listů aloe vera obsahuje velké množství aminokyselin, vitamínů a minerálů. Její filmotvorné polysacharidy slouží k ochraně pokožky před ztrátou vlhkosti a před vnějšími faktory jako je slunce, vítr, chlad apod. Aloe vera má i intenzivní zklidňující účinky.

VRBOVKA
Patří do čeledi vŕboviek a vyskytuje se výhradně v Alpách. Extrakt z vrbovky reguluje tvorbu kožního mazu, uvolňuje póry a působí protizánětlivě na pokožku.

KMENOVE BUŇKY Z PAPYRUSU
Pravému papyru se daří na březích řek a v bažinách. Druh, který využíváme v naší kosmetice ANNEMARIEBÖRLIND, je rozšířen v jižní Evropě, jihozápadní Asii a v Africe. Již v roce 2500 před Kristem starověcí Egypťané využívali papyrus jako "papír na psaní". Papyrus však má mnoho benefitů i pro lidskou pokožku. Fytobunky papyru povzbuzují dělení kožních buněk, intenzivně zmírňují ztrátu vlhkosti ve svrchních vrstvách kůže a stimulují produkci mastných kyselin, cholesterolu a ceramidů, a tak posilují hydrolipidový plášť pokožky. Důsledkem jsou menší ztráty vlhkosti a lepší ochrana pleti před vnějšími vlivy.

BIO KOFEIN
Kofein získaný z kávových zrn vypěstovaných v organických pěstitelství stimuluje mikrocirkulaci v pleti, podporuje odvádění vody, zmírňuje otoky a vypíná pokožku. Má pozitivní vedlejší účinek - v důsledku zlepšeného prokrvení kůže mohou efektivněji působit i jiné účinné látky. Díky svému přirozenému výskytu se výborně hodí na mnohostranné využití v přírodní kosmetice.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: