Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : BEAUTY MASKY

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : BEAUTY MASKY

Intenzivní masky s okamžitým účinkem

Masky se v ANNEMARIE BÖRLIND považují za zázračnou věc. Revitalizují, hydratují, čistí, zklidňují a regenerují pokožku. A to nejlepší je, že díky vysoké koncentraci aktivních látek se výsledky dostaví okamžitě. Tajemství krásy těchto masek částečně spočívá v teple, které se na pokožce vytvoří, díky čemuž může ve vrchní vrstvě kůže k němu proudit přes kapiláry více krve, čímž se do tkáně dostává více výživných látek a kyslíku a urychluje se tak odplavování škodlivých látek. Současně se otevírají póry a aktivní látky se tak do pokožky absorbují ihned.

Masky rozmazlují pokožku tím, že jí poskytují extra dávku živin a podporují tak výsledek běžného pleťového programu. Vynikající vyživující masky ANNEMARIE BÖRLIND zajišťují okamžitý komfort s dlouhotrvajícím účinkem.

  • SENZITIVNÍ KRÉMOVÁ MASKA - určená pro citlivou pokožku se sklony k zarudnutí a podráždění (krémová, nesmyvatelný)
  • HYDRO GÉLOVÁ MASKA ​​- určená pro suchou pokožku se sklony k tvorbě linii a vrásek v důsledku vysoušení (gelová, smývatelná)
  • ČERNÁ MASKA 2 V 1 - určená pro smíšenou pokožku s rozšířenými póry se sklony ke vzniku vyrážek a maštění (krémová s jemnými peelingovými částečkami, smývatelná)
  • ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA - určená pro náročnou zralejší pleť, která ztratila pružnost a má sklony k tvorbě linii a vrásek (krémová, nesmyvatelný)
  • VITAMÍNOVÁ DUO MASKA - určená pro unavenou a mdlou pokožku, která potřebuje více energie, vitality a ochrany (krémová, smývatelná)
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: