Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : BEAUTY MASKY

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : BEAUTY MASKY

Intenzivní masky s okamžitým účinkem

Pleťové masky od přírodní kosmetiky Annemarie Börlind dokáží s vaší pokožkou zázraky na počkání. Pokožku vyživují, hydratují, čistí, regenerují a zklidňují. Díky vysoké koncentraci aktivních přírodních látek se výsledky dostaví okamžitě.

Tajemství těchto přírodních pleťových masek částečně spočívá v teple, které se po jejich aplikaci vytvoří na pokožce. Díky němu přes kapiláry proudí více krve, a tak se do kožní tkáně dostává více kyslíku i výživných látek a urychluje se odplavování škodlivin. Zároveň se působením tepla otevírají póry a účinné aktivní látky se tak ihned absorbují do pokožky.

Přírodní pleťové masky od Annemarie Börlind poskytují extra dávku živin a péči na míru typu a potřeb vaší pleti a podporují výsledky vaší běžné pleťové rutiny.

Pro citlivou pokožku se sklony k zarudnutí a podráždění je určena nesmyvatelný senzitivní KRÉMOVÁ MASKA s krémovou konzistencí.
Pro suchou pokožku se sklony k tvorbě vrásek v důsledku dehydratace je určena gelová smývatelná  HYDROGÉLOVÁ MASKA.
Pro smíšenou pokožku s rozšířenými póry a sklony ke vzniku vyrážek a maštění je určena krémová ČERNÁ MASKA 2 v 1 s jemnými peelingovými částečkami.
Pro náročnou zralejší pleť, která ztratila pružnost a má sklony k tvorbě linii a vrásek je určena krémová nesmyvatelný ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA.
Pro unavenou a mdlou pokožku, která potřebuje více energie, vitality a ochranu je určena krémová smývatelná vitaminových DUO MASKA.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: