Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK

PÉČE O PLEŤ AMB : AQUANATURE hydratace

AQUANATURE - přirozená regenerace a inovativní hydratace 30 + / -


Vzhledem k tomu, že naše tělo se skládá z více než 70% vody, pití tekutin je klíčovým faktorem péče o pokožku. Nicméně, aby pokožka byla krásně hladká a pružná, je třeba jí dodávat vlhkost i do pleti zevnitř ven. Voda nebo vlhkost, je jednou z nejdůležitějších látek pro ochranu kůže a její vláčnost. V kůži mladé pleti představuje obsah vody 10 - 20%. Pokud obsah vody klesne pod 10%, pokožka se stává suchá a drsná. Intenzivní hydratační péče by tedy neměla kompenzovat pouze nedostatky vlhkosti v kůži, ale také pomoci její schopnosti vázat vlhkost v dlouhodobém horizontu, a to právě dokáže série Aquanature.

Po 25. roku života je stále důležitější udržovat pokožku hydratovanou, protože začíná ztrácet schopnost vázání vlhkosti. Jen dobře hydratovaná pokožka se dokáže ochránit před vráskami a udržet její elasticitu déle. AQUANATURE je perfektní sériová péče pro pleť kolem 30 let, která vyžaduje extra dávku hydratace. Váže velké množství vlhkosti v pleti a zvlhčuje pokožku zevnitř, vyplňuje jemné linie a vyhlazuje vrásky. Vhodné i pro smíšenou pleť.

  • váže velké množství vlhkosti v pleti a zvlhčuje pokožku zevnitř
  • vyplňuje jemné linie a vyhlazuje vrásky
  • posiluje kožní bariéru
  • chrání pleť před ztrátou vlhkosti
  • redukuje produkci kožního mazu, zjemňuje póry

Účinné látky:

Alpská vrbovka (Epilobium Fleischer) - roste pouze v Alpách. Reguluje produkci kožního mazu a zjemňuje póry.
Papyrus (Fyto buňky z papyrus) - papyrus se daří na březích řek a močálů. Je původem z Jižní Evropy, jihozápadní Asie a Afriky. Papyrus byl "psací papír" starých Egypťanů před 2500 rpnl Fyto buňky z papyru podporují buněčné dělení, výrazně snižují ztrátu vody v horní vrstvě kůže, stimulují produkci mastných kyselin, cholesterolu a ceramidů, čímž posilují hydrolipidní plášť. Ztráta vlhkosti je zredukována a pokožka je intenzivnější chráněna před vnějšími vlivy.
Salicornia (Salicornia herbacea) - také známá jako Samphiru, mořská fazole nebo mořský asparágus. Roste ve slaném prostředí. Je schopna odolat Přílivový výkyvům regulací vody a obsahu soli v buňkách. Každý rok vytváří válcovité větve, které vypadají jako zacuchání kaktus. Pomocí speciální technologie se získává olej, který:
- Stimuluje AQUAporin (malé vodní kanály v membránách), čímž povzbuzuje a zvyšuje distribuci hydratačních látek, zvyšuje močovinu a hladinu vody, čímž výrazně vylepšuje obsah vlhkosti v kůži. AQUAporin kanál je schopen přepravit až 3 miliardy molekul vody za sekundu.
- Stimuluje tvorbu speciálních proteinů, které zlepšují soudržnost keratinocytů v epidermu (buňky ze kterých se vytváří rohovinové vrstvy kůže, důležitá pro její ochranu) čímž se zamezuje ztrátě oleje a vlhkosti v pleti.
- Stimuluje speciální enzymy, které zesílí produkci ceramidů a posiluje kožní bariéru, čímž opět snižují ztrátu vlhkost
Snow fungus Sněhová houba (Tremella fuciformis) - extrakt z této houby má podobnou molekulární strukturu ke kyselině hyaluronové a proto je botanickou alternativou ke klasické kyselině hyaluronové. Na pokožce má tento extrakt tyto účinky:
- Vytváří ochranný film, který vyplňuje jemné linie a vrásky: dokáže navázat obrovské množství vody a poskytuje intenzivní hydrataci pleti zevnitř, chrání proti volným radikálům a zabraňuje předčasnému stárnutí. Studie dokazují, že Tremella fuciformis má výjimečný hydratační efekt srovnatelný ke kyselině hyaluronové.
Kyselina Hyaluronová - je přirozená látka nacházející se v pojivových tkáních našeho těla. Její nejdůležitější funkcí je vázat vodu. Kyselina hyaluronová používaná v produktech Annemarie Börlind se získává bio-technologickým způsobem a je velmi dobře snášena, protože je podobná naší lidské obsažené v těle. Vytváří dlouhotrvající zásobárna vlhkosti, má revitalizační účinek a dodává pleti hladkost, kterou můžete vidět a cítit okamžitě.
Aloe Vera - šťáva z listů Aloe Vera obsahuje velké množství aminokyselin, vitamínů a minerálů. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a vnějším vlivům (slunce, vítr a chlad).

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: