Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : ENERGYNATURE System Pre-Aging

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : ENERGYNATURE System Pre-Aging

ENERGYNATURE System Pre-Aging - energizující péče pro normální až suchou pleť / 20 - 30 let

Kosmetická linie ENERGYNATURE System Pro-Aging od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND je určena pro normální až suchou pleť ve věku 20-30 let. Poskytuje komplexní a systematickou péči o mladou pokožku s dostatečnou pružností, která však také vyžaduje jistou míru ochrany před předčasným stárnutím a před vlivy moderní doby a aktivního životního stylu jakými jsou stres, nedostatek spánku, znečištěné ovzduší apod.

Tato produktová řada:

  • působí proti předčasnému stárnutí pleti a předchází viditelným známkám stárnutí
  • stimuluje přirozenou schopnost pokožky produktu kyselinu hyaluronovou
  • vyživuje, posiluje a hydratuje pleť
  • poskytuje pokožce extra dávku energie a svěžesti
  • zpevňuje pojivovou tkáň v kůži a aktivuje v ní mikrocirkulaci

Hlavní složky:

Aktivní rostlinné látky produktů řady ENERGYNAURE System Pro-Aging jsou dokonale koordinovány do jednotlivých kroků systematické péče tak, aby se jejich vzájemné účinky maximalizovali. Inovativní přírodní složky v přípravcích na celodenní ochranu a noční péči snižují projevy předčasného stárnutí pokožky a dodávají jí více energie. Výsledkem používání kosmetických produktů řady ENERGYNATURE je přirozeně zářivá pleť plná vitality a energie.

Kmenové buňky ze Schwarzwaldská růže - tato výjimečná rostlina je pro své rozmanité vlastnosti a všestranné využití hlavní aktivní složkou kosmetické linie ENERGYNATURE. Speciální výtěžek kmenových buněk Schwarzwaldská růže ovlivňuje množství různých biologických činností, které se podílejí na zdraví kožních buněk a snižují příznaky stárnutí pokožky. Má protizánětlivé účinky, zklidňuje pokožku a zároveň ji hydratuje a vyhlazuje.

Lipidový extrakt z kmenových buněk této růže zlepšuje průtok vody mezi kožními buňkami a stimuluje přirozenou schopnost pokožky vytvářet kyselinu hyaluronovou. Úroveň hydratace pokožky je vyvážená, takže pokožka znovu nabývá pocit sjednocení a pružnosti. Současně dochází ke zlepšení struktury a pevnosti pojivové tkáně. Tento účinek posiluje tkáň epidermy a zvyšuje elasticitu a tón pleti.

Cenné složky se získávají z kultury kmenových buněk této růže. Při jejich pěstování a výzkumu nedochází ke genetické modifikaci rostliny, cílem je mikrobiologicky znásobit velmi silné složky v rostlině tak, aby při jejím využívání nedocházelo k drancování přírody. Je to další důkaz toho, že společnost Börlind si plní svůj závazek zodpovědně zacházet s přírodními zdroji.

Vývojem této inovativní nové složky se během mnohaletého výzkumu zabýval výzkumný tým společnosti Börlind a společnost Akota Group Italia a poprvé se použila exkluzivně v Revitalizační denním krému linie ENERGYNATURE System Pro-Aging.
Výtažek ze Schwarzwaldská růže se dodnes používá výhradně v kosmetických produktech certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Organický kofein - z organicky vypěstovaných kávových zrn. Kofein zlepšuje prokrvení pokožky a stimuluje mikrocirkulaci, zlepšuje průtok vody v těle, snižuje otoky a má také zpevňující účinky na pokožku. Navíc dokáže aktivovat další aktivní látky v kosmetickém produktu tak, aby fungovaly efektivněji. Jelikož se vyskytuje v přírodní formě, je ideální látkou, která se dá v přírodní kosmetice využít různými způsoby.

Fytonutrient ze řeřichy - je purifikovaný extrakt z výhonků švýcarské řeřichy zahradní. Aktivuje v pokožce proces detoxikace a posiluje odolnost kožních buněk vůči škodlivým vlivům prostředí. Tato účinná anti-agingová složka má regenerační účinek a napomáhá přirozené regeneraci pokožky během noci. Neutralizuje viditelné známky stárnutí pokožky a chrání proti stresovým faktorům prostředí.

Hesperidin - je extrakt z hořkého pomeranče, který zlepšuje funkčnost kapilár a napomáhá rozptýlit prokrvení a snížit otok. Zpráva se jako přírodní symptologický lék na otoky či kruhy pod očima, redukuje nejednotný tón a fleky na pokožce.

Derivát mentolu - spojení mentolu s kyselinou mléčnou působit na pokožku chladivo a osvěživě.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: