Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : LL REGENERATION System Vitality

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : LL REGENERATION System Vitality

LL REGENERATION System Vitality - regenerace pleti 30 +/-


V letech kolem 25 - 30, kdy pleť začíná ukazovat první znaky stárnutí jsou rozhodující. Nejdůležitější je preventivní péče, nejúčinnější je obnova a regenerace pleti. Vyvinuli jsme nejlepší technologický a biologický objev - LL Regeneration sérii s LL Biokomplexom®. Tento patentovaný bioaktivní komplex podporuje přirozenou regeneraci a hydrataci pleti, viditelnou svěžest a jemnost. Podporuje obnovu buněk, zpomaluje stárnutí, zlepšuje odolnost a ochranný mechanismus pleti, účinně hydratuje pleť a vyhlazuje vrásky. Vrásky jsou viditelně redukovány již po 14 dnech. Výsledkem je svěží, mladší vzhled. Dlouhodobým užíváním redukuje a předchází výskytu červených žilek.

  • Podporuje obnovu buněk
  • Vyhlazuje vrásky
  • Hydratuje pleť
  • Posiluje odolnost proti stárnutí kůže

Hlavní složky:

LL Biokomplex *, šalvěj, heřmánek, aloe vera, echinacea extrakt, třezalka, vitamin C, farnesol, bisabol, witch hazel extrakt, bambucké máslo, extrakt z vlaštovičníku **, jojobový, sezamový olej, panthenol.

* Speciální kombinace ingrediencí vyvinuta a testována v Borlindských laboratořích. Dokázaný urychlený proces buněčné obnovy. Chrání pleť před poškozením vnějších vlivů. ** Pomáhá rozptýlit krevní nahromadění

Aloe Vera - poskytuje hydrataci
Vitamín C - stimuluje pokožku k produkci nového kolagenu
Šalvěj a Heřmánek - zklidňují podrážděné oblasti pleti
Hamamelis - má astringentní a uklidňující účinky
Růžová voda - posiluje, má jemný antiseptický efekt

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: