Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : PURIFYING CARE System Cleansing

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : PURIFYING CARE System Cleansing

PURIFYING CARE System Cleansing - Hloubkově čisticí péči o problematickou mastnou pleť

Produktová linie PURIFYING CARE System Cleansing od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je speciálně určena pro problematickou mastnou pleť, kterou trápí vyrážky, otevřené póry a uhry.

Tato přírodní systematická pleťová péče obsahuje vyváženou kombinaci účinných rostlinných ingrediencí s uklidňujícími, dezinfekčními a antibakteriálními účinky na pleť. Účinně zbavuje pokožku nečistot a pomáhá ji chránit před jejich opětovným vznikem. Reguluje a normalizuje problematický stav pokožky a její projevy v podobě vyrážek či nadměrné produkce mazu. Vzájemně přizpůsobené produkty této pleťové péče čistí, stahují póry a zabraňují tvorbě nových zánětů a nečistot. Pravidelným používáním kosmetických produktů řady PURIFYING CARE vypadá pleť na pohled čistší, jasnější, svěžejší a na dotek je citelně hebčí.

Přípravky řady PURIFYING CARE jsou vhodné i jako doplňková péče v případě projevů "pozdního akné" u zralejší pleti.

  • Čistí pleť od uhrů, černých teček a jiných nečistot bez vysušování
  • Zjemňují pleť
  • Zklidňují a léčí
  • Dodávají pleti svěží, čistý vzhled

Hlavní složky:

Produktová linie obsahuje vyváženou kombinaci účinných přírodních látek, které regulují a normalizují funkci pokožky a zabraňují jejímu znečištění a zánětem. Tyto aktivní přírodní látky získáváme z obnovitelných zdrojů a jsou 100% biologicky rozložitelné.

Jemné tenzidy - důkladně zbavují pleť nečistot, ale zároveň ji nevysušují.

Bio řebříček obecný - bylinný extrakt z řebříčku v bio kvalitě působí na pokožku protizánětlivě a antibakteriálně.

Kyselina salicylová - je přírodně identický konzervační prostředek, který se přirozeně vyskytuje ve vrbové kůře. Na pleť má zjemňující a jemně peelingový účinek. Má také antibakteriální vlastnosti.

Alantoin - je přírodní látka se zklidňujícími a regeneračními účinky na pleť. V přírodě se vyskytuje v kostivalu, v černý kořen španělském a v kaštanu koňského. Spolu s rozmarýnem stimuluje krevní oběh a podporuje obnovu zdravého kožní tkáně.

Bisabolol - je účinná látka s protizánětlivými a zklidňujícími účinky na pleť. Získáváme ho z organického pěstování tropického stromu Candela a má certifikát FSC.

Kyselina jablečná - patří k AHA kyselinám (alfahydroxy kyseliny). Působí hydratačně, má rozjasňující a jemně peelingový účinek.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: