Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : NATUROYALE System Biolifting

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : NATUROYALE System Biolifting

NATUROYALE System Biolifting - luxus z přírody pro zralou pleť


Vědecký pokrok v anti-aging péči. Nová prémiová péče o zralou pleť  Vás přesvědčí obsahem nového Biolifting komplexu, nejvzácnějšími ingredienciami z přírody a hodnotnými vitamíny. NatuRoyale Biolifting je výsledkem nejnovějšího výzkumu, vědy a vývoje založeném na přírodě a biologické vědě. Exkluzivní Biolifting komplex obsahuje inovativní rostlinné látky, jako jsou bílý lanýž, botanická kyselina hyaluronová a hodnotné vitamíny, které aktivují přirozený regenerační proces pleti, vitalizují metabolizmus a zvyšují vlhkost pleti. Stimulují přirozenou produkci kolagenu a dlouhodobě redukují vrásky. Biolifting komplex se podílí na zářivém a viditelně liftingovém účinku, který zpevňuje a vyhlazuje pleť v krátkém čase úplně přirozeným způsobem.

  • Viditelný liftingový účinek
  • Vyhlazuje vrásky
  • Přirozeně regeneruje pleť
  • Stimuluje produkci kolagenu
  • Zpevňuje pleť
  • Optimalizuje tvorbu melaninu

Hlavní složky:Bílý lanýž (white truffle)
- je podzemní houba, která roste v hloubce do 30 cm mezi kořeny stromů v symbiotickém vztahu s přírodou a je těžké je najít. Co dělá bílé lanýže tak cenné je, že jsou extrémně vzácné a jsou k dispozici jen pár měsíců v roce. Bílý lanýž je vzácným darem přírody a díky své unikátní symbiotické povaze a propojením s přírodou je nemožné jej pěstovat, musí růst ve volné přírodě. Bílý lanýž (tuber magnatum) je nejdražší jedlá houba, často krát nazývaná „bílý diamant“: 1 kg bílých lanýžů stojí až 9,000 eur, v Japonsku až do 15.000 eur. Bílý lanýž obsahuje vysoký podíl důležitých aminokyselin a různé skupiny B vitamínů. Bílý lanýž taktéž liftinguje a zpevňuje pleť, působí jako přírodní botox. Tato megadávka minerálních látek hydratuje, posiluje a vyživuje pokožku. Tvoří film, který chrání proti ztrátě vlhkosti v pleti a napíná ochablou pokožku. Výsledkem je pružná a elastická pokožka a dlhoutrvající optimální hydratace.
Kromě bílého lanýže mají polyfenolové antioxidační vlastnosti a mohou potenciálně regenerovat poškozené buňky. Obsahuje antioxidanty, což snižuje poškození volnými radikály. Bílý lanýž má vlastnost, která blokuje tvorbu melaninu v kůži, takže pleť je světlejší, tón pleti je sjednocený, pleť vypadá mladší. Tmavé skvrny, kruhy, jizvy a zeslabují a mizí.Botanická kyselina hyaluronová (tremella fuciformis)
- extrakt z čínské houby  Tremella Fuciformis má podobnou molekulární strukturu jako kyselina hyaluronová a je proto botanickou alternativou ke klasické látce. Na pleti má tento extrakt tři účinky:

- Vytváří ochranný film, který vyplňuje a vyhlazuje vrásky
- Váže obrovské množství vody, což zabezpečuje intenzívní hydrataci pleti zevnitř
- Chrání proti volným radikálům a zabraňuje tak predčasnému stárnutí.Lupina (Lupinus Albus)
je rostlina s nádhernými bílým nebo namodralým květenstvím, které rostou do hrotu. Později se vytvoří dlouhé lusky, které uzavírají ploché semena nebo fazole bohaté na bílkoviny a mastné kyseliny. Důležitou substancí v Lupine je lupeol, který stimuluje tvorbu kolagenu a také vylepšuje kvalitu kolagenu. Tento dvojí účinek posiluje kožní tkáň, zlepšuje pružnost a elasticitu pleti a redukuje vrásky.Paracress
je vynikající anti-aging přísada. Se svými cennými přísadami, paracress remodeluje pokožku a speciálně pomáhá obnovovat strukturu pleti zevnitř ven. Kolagenový řetězec je posílený a dělení buněk je stimulováno. Okamžitě po první aplikaci je pleť viditelně pevnější a vrásky jsou zredukovány. Pravidelným užívaním dlohodobě sníží hloubku vrásek.Mořský narcis / sand lily (pancratium maritimum)
Mořský narcis je typická pouštní rostlina, která našla způsob jak prežít v extrémních klimatických podmínkách pouště a písčitých pobřeží. Je to trvanlivá rostlina, která prežije až několik let a sezón deště nebo sucha. Tato rostlina přežívá díky vodních rezervoárech ve svých listech. Vitalita mořského narcisu, který kvete ve středu pouště v najkrutějších, nejsušších podmínkách intenzivně chrání a dodává vlhkost pleti. Účinné látky v mořském narcise mají normalizační vliv na pigmentaci kůže, čímž předchádzí vzniku pigmentových skvrn. Redukuje přirozenou ochranou reakci buněk na několik vnějších vlivů jako je například UV záření, což snižuje nekontrolovanou produkci melaninu. Pleť vypadá více sjednocená a zářivá.Zanthalene
- Szechuan pepper (zanthoxylum bungeanum) - pochází z centrální čínské provincie Sichuan, často krát nazývaný i „Zanthalene“.  Szechuan pepper uvolňuje napjaté rysy pleťových kontur pomocí přesného zaměření na mechanismus, který je za to zodpovědný, redukuje vrásky a ukazuje okamžitý a dlhotrvající liftingový efekt. Zároveň snižuje svědění, uvolňuje a uklidňuje podrážděnou pokožku.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: