Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : NATUROYALE System Biolifting

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : NATUROYALE System Biolifting

NATUROYALE System Biolifting - luxus z přírody pro zralou pleť

Unikátní spojení vědy a toho nejlepšího z přírody pro viditelně mladší vzhled.

Prémiová anti-agingová péči od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND je určena pro každou zralou ženu, která ví, že si v životě zaslouží jen to nejlepší, včetně té nejkvalitnější a nejúčinnější kosmetiky.

Tajemstvím viditelných účinků produktové linie NATUROYALE je tzv. Biolifting Komplex. Spojuje v sobě nejnovější vědecké poznatky o lidské kůži a pečlivě vybrané přírodní ingredience té nejvyšší kvality. Spolu s výtažkem ze vzácné bílé lanýže, považován za "přírodní lifting" v kosmetice, aktivuje v pokožce její vlastní regeneraci a stimuluje obnovu kožních buněk. Patentovaný přírodní Biolifting komplex  přirozením způsobem zpevňuje a vyhlazuje a má viditelní liftingový účinek, doposud po krátké době používání.

Prémiové kosmetické produkty linie NATUROYALE obsahují i ​​další vzácné přírodní ingredience - kromě bílé lanýže i botanickou kyselinu hyaluronovou, či hodnotné vitamíny, které podporují látkovou přeměnu v kůži, zvyšují vlhkost v pleti, stimulují přirození produkci kolagenu a dlouhodobě redukují vrásky.

  • Viditelný liftingový účinek
  • Vyhlazuje vrásky
  • Přirozeně regeneruje pleť
  • Stimuluje produkci kolagenu
  • Zpevňuje pleť
  • Optimalizuje tvorbu melaninu

Systematická péče v podobě pěti přírodních kosmetických přípravku z linie NATUROYALE od Annemarie BÖRLIND poskytuje zralé pleti u pravidelně každodenním používání úžasný liftingový efekt. Pokožka je již po krátké době používání přirození způsobem krásně napnutá, vyhlazená a hydratovaná. Pro viditelnou krásnou pleť s dlouhotrvajícím efektem.

Hlavní složky:

BIOLIFTING COMPLEX  sestává z lanýže bílé, botanické kyseliny hyaluronové a vitamínů. Aktivuje vlastní procesy regenerace pokožky, vitalizuje látkovou výměnu a zvyšuje vlhkost, aktivuje v pokožce vlastní tvorbu kolagenu a zmenšuje hloubku vrásek, redukuje linie a vrásky dlouhodobě a zvyšuje vitalitu.

BÍLA LANÝŽ (tuber magnatum) je nejdražší jedlá houba, často přezívaná také "bílý diamant". 1 kg bílých lanýžů stojí až 9,000 eur, v Japonsku až do 15.000 eur. Obsahuje vysoký podíl důležitých aminokyselin a různé skupiny B vitamínů.  Říká se jí díky tomu i "přírodní lifting", protože dokáže lifting a zpevňovat pleť.
Megadávka důležitých živin, které obsahuje, hydratuje, posiluje a vyživuje pokožku. Tvoří film, který pleť chrání proti ztrátě vlhkosti a napíná ochablou pokožku. Lanýže mají navíc polyfenolové antioxidační vlastnosti a mohou potenciálně regenerovat poškozené buňky. Obsahují antioxidanty, které chrání pleť před poškozením vlivem volných radikálů.

BOTANICKÁ KYSELINA HYALURONOVÁ (z houby Rosolovka, lat. Tremelo fuciformis) 
extrakt z čínské houby Tremelo fuciformis (Rosolovka) má podobnou molekulární strukturu jako konvenční kyselina hyaluronová, a tak je její botanickou alternativou.
Na pleť má tento extrakt tři účinky. Zaprvé vytváří ochranný film, který vyplňuje a vyhlazuje vrásky. Zadruhé, váže obrovské množství vody, díky čemuž poskytuje pleti intenzivní hydrataci zevnitř. Zatřetí, chrání pleť před volnými radikály a zabraňuje tak jejímu předčasnému stárnutí

LUPINA BÍLÁ (Lupinus Albus) důležitou účinnou látkou v Lupine bílé je tzv. lupeol, který aktivuje tvorbu kolagenu (konkrétně tvorbu kolagenu typu I., který je v lidském organismu kvantitativní nejvýznamnějším kolagenem) a také vylepšuje kvalitu již existujícího kolagenu v kůži. Posiluje epidermální tkáň, zlepšuje pružnost a elasticitu pleti a redukuje její linie a vrásky.

PLAMATKA ZELINNÁ (paracress) je vynikající anti-agingová přísada v kosmetice, která dokáže remodelovat pokožku a cíleně podporuje obnovu její struktury zevnitř tak, že posiluje kolagenový řetězec a stimuluje dělení buněk.

MOŘSKÝ NARCIS / SAND LILY (Pancratium maritimum) obsahuje účinné látky, které mají normalizační účinek na pigmentaci pokožky. Vyrovnáva nejednotný tón pleti a předcházejí vzniku nových pigmentových skvrn tak, že zabraňují nekontrolovatelné produkci melaninu v kůži vlivem některých vnějších stresujících vlivů (např. Vlivem UV záření).

SEČUÁNSKÝ KOŘENÍ (Zanthoxylum bungeanum)
Název sečuánského koření je odvozen z názvu čínské provincie Sečuán, kde se běžně používá v gastronomii a kosmetice a odtud se rozšířilo do celého světa. Vysloužilo si přezdívku "přírodní lifting", protože dokáže působit na svalový mechanismus, který je zodpovědný za mimické vrásky a uvolnit napjaté rysy kontur obličeje. Redukuje tedy vrásky, působí na pokožku liftingový, zároveň snižuje svědění, uvolňuje a uklidňuje podrážděnou pokožku.
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: