Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK

PÉČE O PLEŤ AMB : BEAUTY MASKY

Intenzivní masky s okamžitým účinkem


Intenzivní masky s okamžitým účinkem. Nabízejí intenzivní péči s vysoce koncentrovanými aktivními ingrediencemi s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem.

  • Anti-aging krémová maska aktivuje gen mládí, prodlužuje životnost buněk, posiluje kolagenové a elastinová vlákna a zpevňuje kontury pleti. Szechuan pepř uvolňuje napjaté rysy, omlazuje a hloubkově redukuje vrásky.
  • Vitamínová Duo maska okamžitě energizuje, povzbuzuje a dodává obrovskou dávku vitamínů. Revitalizuje a osvěžuje unavenou, fádní pleť.
  • Černá maska 2v1 redukuje maz a viditelně pleť zmatňuje již po první aplikaci. Zároveň působí jako jemný peeling. Zjemňuje póry a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Výsledkem je čistá, matná pleť.
  • Sensitivní krémová maska okamžitě zklidňuje podrážděnou pleť a snižuje zánětlivé procesy v pleti. Speciální aktivní komplex snižuje podráždění, zarudnutí a pnutí pleti. Posiluje poškozenou kožní bariéru. Výsledkem je zklidněná a zářivá pleť.
  • Hydro gelová maska okamžitě hydratuje a vyhlazuje. Vytváří ochranný film, který vyplňuje jemné kontury a vyhlazuje vrásky. Inovativní ingredience hydrant derivated z červené řasy funguje mimořádně rychle, dokonce rychleji a efektivněji než konvečním kyseliny hyaluronová. Výsledkem je dokonale hydratovaná pleť s dlouhotrvajícím efektem.
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: