Přírodní kosmetika - SUN Sluneční ochrana

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

SUN Sluneční ochrana

SUN - Spolehlivá UV ochrana

 

Annemarie Börlind sluneční kolekce obsahuje kombinaci látek a vysoce účinných ochranných filtrů, které splňují nejnovější standardy Evropské komise na ochranu proti UVA a UVB slunečním paprskem. Zajišťuje taktéž dokonalou ochranu pokožky před vznikem alergických reakcí na sluneční záření. Sluneční péče založena na přírodě bez živočišných výtažků, bez konzervačních látek, bez syntetických barbiv a vůní, bez nanočástíc, bez silikonů, bez PEG, emulgátorů a parafinů.

Zdokonalená (pokroková) péče o pleť s vysoce efektivní ochranou, vodě odolná a dermatologicky testovaná sluneční kosmetika. Poskytuje intenzivní ochranu celé rodiny.

1.     Zesílená ochrana
Nová ingredience, extrakt z řas Kombu, účinně chrání pokožku před UV poškozením. Tyto řasy Kombu rostou v přílivových oblastech, kde jsou dlouhé hodiny vystavené silnému slunečnímu záření podobu nízkého přílivu. Na svoji ochranu si vyvinuli svůj vlastní přírodní sluneční ochranný systém. Tento unikátní přírodní zázrak obsahuje právě sluneční produkty od Annemarie Börlind.

2.    Ochrana před volnými radikály
Přírodní komplex z Rakytníku řešetlákového a Vitamín E zabraňují předčasnému stárnutí pleti a působí proti vlivům volných radikálů. Podporují přirozenou buňkovou regeneraci pleti. Rakytník je zdrojem mnoha cenných látek důležitých pro zdraví a krásu. Obsahuje vitamíny E, F, P, K, A, B a C – a hlavně karoten. Důležitý je i vysoký obsah vitamínu C a E, který je významný antioxidant.

3.    Hydratace
Vysoce účinné rostlinné látky doplňují ztrátu vlhkosti před, podobu a po vystavení pokožky slunečnímu záření.

Důležité ingredience pro hydrataci a pružnost pokožky, anti-aging a uklidňující efekt:
Sorbitol - Přírodní cukr, který zlepšuje obsah vlhkosti v kůži.
Panthenol - Zklidňuje podrážděnou a zarudlou pokožku. Váže vlhkost v pleti.
Vitamin E - Zvyšuje odolnost pokožky, zvyšuje metabolismus a snižuje předčasné stárnutí kůže způsobené volnými radikály.
Extrakt z řas Kombu - extrakt z buněčné stěny této řasy je bohatý na vitamíny A, E, a speciální lipidy, které chrání pokožku proti poškození UV zářením.
Radicare - Tento komplex se skládá z meduňky, extraktu z ječmene a rutin derivát.
Extrakt z meduňky - Obsahuje vysoký podíl kyseliny rozmarýnové a je jedním z nejúčinnějších přírodních "chytačů" radikálů.
Extrakt z ječmene - Selenium, magnézium a zinek podporují enzymatický rozklad volných radikálů.
Rutin derivát - Ve spojitosti s kyselinou rozmarýnovou bojují proti volným radikálům a mají tak intenzivní účinek proti předčasnému stárnutí.
Sea buckthorn olej - Bojuje proti předčasnému stárnutí s vitaminem E a beta karotenem.
Řebříček - Obsahuje cenný chamazulen, který má protizánětlivý účinek. Zklidňuje citlivou a suchou pokožku.

Od roku 2013, EU-Cosmetic regulations 1223/2009 vyžadují identifikaci nano-častic na INCI listu. Přírodní kosmetika Annemarie Borlind odmítá používat nanotechnologii ve všech svýjich produktech. Sluneční kosmetika Annemarie Borlind nebsahuje  Zinc Oxid a Titanium Dioxide v nano-časticích.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: