Přírodní kosmetika - SUN Sluneční ochrana

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

SUN Sluneční ochrana

Bezpečná a spolehlivá UV ochrana pro celou rodinu

SUN CARE od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND
je sluneční kosmetika vyvinutá na základě nejmodernějších technologií pro nejvyšší bezpečnost vaší pokožky. Poskytuje spolehlivou UV ochranu proti dlouhovlnným UVA i krátkovlnným UVB paprskům, která splňuje přísná kritéria certifikátu EcoControl a nejnovější standardy Evropské komise.

Představuje tak dokonalou ochranu celé rodiny a je vhodná i pro lidi trpící slunečními alergiemi a problematickou pletí.

Všechny výrobky sluneční kosmetiky Annemarie BÖRLIND SUN CARE obsahují kromě spolehlivých a bezpečných certifikovaných organických filtrů i vzácné rostlinné extrakty, které mají hydratační a regenerační účinky. Posilují ochranný plášť a předcházejí tak poškození buněk a předčasnému stárnutí.

Sluneční péče SUN CARE od Annemarie BÖRLIND je založena na přírodě s pokrokovou vysoce efektivní sluneční ochranou. Neobsahuje syntetická barviva a vůně, ani nanočástice, silikony, PEG, emulgátory či parafíny. Je voděodolná a dermatologicky testována.

SLUNEČNÍ KOSMETIKA Annemarie BÖRLIND JE VÝJIMEČNÁ

1. Intenzivnější ochrana vaší pokožky díky přírodě
Sluneční kosmetika Annemarie BÖRLIND obsahuje výjimečnou ingredienci z přírody - extrakt z mořské řasy kombu, která účinně chrání pokožku před poškozením vlivem UV záření. Mořské řasy kombu žijí ve vodách s neustálým přílivem a odlivem a jsou dlouhé hodiny vystaveny silnému slunečnímu záření. Na svou ochranu si vyvinuli svůj vlastní speciální sluneční ochranný systém. Tento unikátní přírodní zázrak obsahují právě sluneční produkty od kosmetiky Annemarie BÖRLIND.

2. Ochrana před volnými radikály
Sluneční kosmetika Annemarie BÖRLIND obsahuje přírodní komplex z oleje z rakytníku řešetlákového a vitamínu E. Ten zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, působí proti vlivům volných radikálů a podporuje přirozenou buněčnou regeneraci kůže. Rakytníkový olej je zdrojem mnoha cenných látek, důležitých pro zdraví a krásu. Obsahuje vitamíny E, F, P, K, A, B a C - a zejména beta karoten. Důležitý je i jeho vysoký obsah vitamínu C, který je významný antioxidant.

3. Hydratace
Sluneční přípravky řady SUN CARE obsahují vysoce účinné rostlinné složky, které pokožce dodávají vlhkost před, během a po jejím vystavení slunečnímu záření a zároveň brání dehydrataci. Zároveň se starají o její pružnost a mají protistárnoucí a zklidňující účinky.

Důležité látky ve sluneční kosmetice SUN CARE, které zabezpečují uklidnění, ochranu pokožky před stárnutím, hydrataci a vláčnost:

Sorbitol je přírodní cukr, který zlepšuje míru hydratace pokožky.
Panthenol zklidňuje podrážděnou a zarudlou pokožku. Váže vlhkost v pleti.
Vitamín E zvyšuje odolnost pokožky, podporuje metabolismus a zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky vlivem volných radikálů.
Řasa kombu - extrakt z buněčné stěny této řasy je bohatý na vitamíny A, E a speciální lipid, které chrání pokožku před poškozením vlivem UV záření.
Celligent je komplex účinných látek obsahuje etylferulát, rozmarýnový extrakt (kyselina karnosovou) a uridin monofosfát.
Etylferulát se vyrábí z kyseliny ferulová. Získává se vodnou extrakcí z rýže. Chrání buňky před oxidačním stresem a neutralizuje kyslíkové radikály, které vznikají vlivem UV záření.
Rozmarýnový extrakt - rozmarýn má antimikrobiální vlastnosti. Přibližně 90% jeho antioxidačních vlastností zabezpečuje kyselina karnosovou. Bojuje proti volným radikálům, které jsou jednou z hlavních příčin poškození DNA, zejména při zvýšené intenzitě UV záření.
Uridin monofosfát (UMP) je přirozenou součástí každé buňky. Získává se fermentací z cukrové řepy nebo cukrové třtiny. Podporuje opravu DNA, protože postižené buňky musí co nejrychleji napravit vzniklé škody.
Řebříček (žebříček) obsahuje cennou látku chamazulen, který se vyznačuje svými protizánětlivými účinky. Zklidňuje citlivou a suchou pokožku.
Radicare je výjimečný přírodní komplex z meduňky, extraktu z ječmene a rutinu, který má na pleť komplexní účinky:
Extrakt z meduňky obsahuje vysoký podíl kyseliny rozmarýnové a je jedním z nejúčinnějších přírodních "lovců volných radikálů".
Extrakt z ječmene obsahuje selen, magnézium a zinek, které podporují
enzymatické odbourávání volných radikálů.
Derivát rutinu - rutin je rostlinný flavonoid, který ve spojení s kyselinou rozmarýnovou bojuje proti volným radikálům, díky čemuž je intenzivní ochranou před stárnutím pokožky.

* Od roku 2013 musí kosmetičtí výrobci podle nařízení Evropské unie, EU-Cosmetic regulations 1223/2009, uvádět přítomnost látek ve formě nanočástic na INCI listu. Certifikovaná přírodní kosmetika Annemarie BÖRLIND odmítá používání nanotechnologie ve všech svých kosmetických prostředcích. Sluneční přípravky od Annemarie BÖRLIND neobsahují látky oxid zinečnatý (zinc oxid) a titanium dioxide ve formě nanočástic.

 

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: