Přírodní kosmetika - Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

Úvodní stránka

ANNEMARIE BÖRLIND JE RADOST... JEDNODUŠE NOEDMISLITELNÁ SOUČAST ŽIVOTA


„Vše, co pokožka potřebuje, lze nalézt v přírodě. Jen čeká na nás, dokud to objevíme.”
- ANNEMARIE LINDNER (Zakladatelka společnosti)

Spojení vědy a přírodních zdrojů najdete v každém jednom produktu německé bio přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty. Jemnost a síla je ukryta ve výjimečných přírodních produktech pro výjimečnou ženu.

Čistota rostlinných ingrediencí. Voda z vlastního termálního pramene. Respekt k člověku i přírodě. Veganské složení kosmetiky. Netestovaná na zvířatech. Prokazatelné výsledky na pokožce. Pleťová kompatibilita potvrzena dermatology a nezávislými testy. Certifikáty kvality a mezinárodní ocenění. Tisíce spokojených zákazníků ve více než 30 zemích celého světa. Toto jsou všechno atributy pro výjimečnou kosmetiku, jakou ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty je.

Od založení značky v roce 1959 je naší filozofií vědecký průkopnický duch, respektování životních hodnot a šetrné zacházení s přírodními zdroji. S ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty pocítíte účinek inovativní přírodní kosmetiky vyvinuté a vyrobené v Černém lese v Německu.

V naší společnosti neustále zkoumáme nové účinné látky z přírody. Objevujeme a kombinujeme je pomocí nejnovějších vědeckých poznatků, které pak v sídle firmy v Černém lese kultivujeme, zdokonalujeme a zpracováváme. Následně tak vznikají produkty přírodní kosmetiky, jejichž účinnost a snášenlivost je vědecky potvrzena nezávislými zkušebními instituty.

Přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND neobsahuje lepek. Lepek v kosmetice by neměl vyvolat nežádoucí projevy u celiaků, protože přes pokožku nedokáže vyvolat alergickou reakci. Je zde však jisté riziko u produktů, které se mohou dostat do úst. Oceníte zejména bezlepkovou dekorativní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, především naše bezlepkové rtěnky a lesky na rty, které jsou prokazatelně bezpečné i pro alergiky.

Dbáme na to, aby naše produkty pleťové péče byly bezpečné. Odkdy Annemarie Lindner založila v roce 1959 značku ANNEMARIE BÖRLIND, je pro nás pleťová kompatibilita a účinnost našich produktů na prvním místě. V naší přírodní pleťové kosmetice se nenachází nic, co by naše pleť netolerovala. Proto značka ANNEMARIE BÖRLIND používá pouze přírodní aktivní ingredience s potvrzenou účinností. Ve svých produktech používá téměř 500 rostlinných ingrediencí. Většina z nich pochází z našich socio-ekologických projektů.

Z úcty k přírodě a k člověku jsme vyvinuli i linii přírodní péče o tělo, kterou tvoří přírodní ingredience z kontrolovaného ekologického hospodářství. Věříme, že i naše pokožka si zaslouží přírodní péči, protože je denně vystavována činnosti volných radikálů a znečištěnému prostředí. Proto potřebuje přírodní tělovou péči, která ji nezatěžuje zbytečnými složkami, nevystaví pokožku dalšímu stresu a pomůže jí k přirozené regeneraci.

Nezapomínáme ani na vaše vlasy. Jsme za přírodní přístup ke pleti a pokožce, ale také k našim vlasům. Právě na našich vlasech je nejvíce vidět nepříznivé účinky konvenční kosmetiky, která je vysušuje zevnitř, a složky z této kosmetiky jim brání přijmout hydrataci, kterou ke kráse potřebují. Proto přírodní vlasová kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND obsahuje aktivní přírodní ingredience, které pomohou vlasům zbavit se silikonů, které se na nich nashromáždily používáním nesprávných šamponů. Přírodní vlasová kosmetika Annemarie BÖRLIND pomůže vašim vlasům k přirozené kráse a lesku, protože naše přírodní vlasová kosmetika neobsahuje sulfáty, parabeny, silikony ani mikroplastu.

Všechny produkty ANNEMARIE BÖRLIND jsou vegetariánské a většina dokonce veganská. Neustále pracujeme na tom, abychom vám mohli nabídnout čistě veganskou přírodní kosmetiku s účinností, na jakou jste u Annemarie BÖRLIND zvyklí. Naše přírodní kosmetika neobsahuje výtažky ze zvířat, jako je kaviár, keratin nebo živočišný glycerol. Od našeho vzniku se tvrdě stavíme proti testování kosmetiky na zvířatech. Dokonce i v dobách, kdy mnoho kosmetických firem využívalo tuto možnost. Rozhodnutí chovat se ke zvířatům s náležitou úctou a respektem vychází z naší rodinné filozofie - úcta k člověku i k přírodě.

Přírodní dekorativní kosmetika Annemarie BÖRLIND překonává mýty o přírodní kosmetice. Její dlouhotrvající složení, vysoká pigmentace produktů, bezlepkové složení a veganský charaker ji předurčují na úspěch na poli přírodní dekorativní kosmetiky. Přírodní dekorativní kosmetika Annemarie BÖRLIND je vhodná i pro ženy s citlivou pletí.

Jako průkopník přírodní kosmetiky je společnost Annemarie BÖRLIND - Natural Beauty zastáncem sociální a ekologické angažovanosti. Sociální odpovědnost naší společnosti se projevuje ve všech aspektech naší podnikatelské činnosti, od citlivého přístupu k našim zákazníkům a zaměstnancům přes naši ekologickou uvědomělost v sídle naší společnosti, až po pečlivý výběr našich dodavatelů.

Věříme v pozitivní vyzařování Černého lesa a s tímto životním postojem se angažujeme za šetrtné zacházení s přírodními zdroji a ochranu přírody na celém světě, abychom prosadili udržitelný rozvoj.

To je ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty

Prírodná kozmetika - Green brand

Jménem společnosti a celého týmu,
M.Lindner - podpis
Michael Lindner (Ředitel společnosti Börlind GmbH)

ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty představuje prokazatelně účinnou přírodní kosmetiku, kterou vyvíjíme inovativním a udržitelným způsobem.

 Made in Black Forest

  • S VÝTAŽKY Z ROSTLIN Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO PĚSTOVÁNÍ
  • VLASTNÍ MINERÁLNÍ VODA BOHATÁ NA STOPOVÉ PRVKY
  • ÚČINNOST POTVRZENÁ
  • Bez živočišných  EXTRAKTŮ
  • BEZ MINERÁLNÍCH DERIVÁTŮ