Přírodní kosmetika - Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

Úvodní stránka

TRADICE ZALOŽENÁ NA PŘÍRODĚ

 

Již více než padesát let ANNEMARIE BÖRLIND vyvíjí a vyrábí vysoce účinné, přírodní produkty péče o pleť, tělo, vlasy a dekorativní kosmetiku. Desítky let vědy a výzkumu jsme věnovali zkoumání výhod přírodních, aktivních ingrediencí pro zachování zdravé pokožky, vitality a krásy.

Jako vedoucí německý výrobce přírodní kosmetiky se sídlem v Černém lese jsme se od 70-tých let neustále rozrůstali, abychom se stali globální značkou.

Naše oddělení vědy a výzkumu neustále hledá nové ingredience z celého světa, které by mohly být použity v péči pro každý typ pleti a vylepšili by tak její funkce. Zůstáváme na čele přírodní péče - naše produkty jsou certifikovány nejpřísnějšími požadavky, které zaručují, že nepoužíváme živočišné výtažky, petrochemické deriváty a silikony. Odmítáme testování na zvířatech.

Rostlinné látky použité v produktech pocházejí převážně z kontrolovaného, ​​organického pěstování rostlin, nejčastěji vypěstované pod naší přímou kontrolou a dohledem. Naše požadavky, závazky a směrnice kvality jsou certifikovány certifikátem EcoControl, který je považován za nejpřísnější certifikát. Účinnost a bezpečnost našich produktů je dermatologicky potvrzena.

Ve snaze získat vaši důvěru, nikdy nepolevíme a nesnížíme naše standardy.
Pokud máte jakékoliv dotazy, návrhy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Jménem společnosti a celého týmu,

Michael Lindner (Ředitel společnosti Börlind GmbH)

ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty představuje prokazatelně účinnou přírodní kosmetiku, kterou vyvíjíme inovativním a udržitelným způsobem.

 

  • S výtěžku z rostliny z certifikovaného organického pěstování
  • Vlastní minerální voda bohatá na stopové prvky
  • Účinnost potvrzena
  • Běž živočišných výTĚŽKU
  • Bez minerálních derivátů