Přírodní kosmetika - Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

Účinná přírodní kosmetika CZ

»ANNEMARIE BÖRLIND - Natural beauty znamená přírodní kosmetiku s prokázanou účinností, kterou vyvíjíme z jedinečných surovin prostřednictvím inovativních a udržitelných procesů.«

Pro ANNEMARIE BÖRLIND - Natural beauty jdou průkopnictví a účinná přírodní kosmetika ruku v ruka s respektem vůči lidem a přírodě. Odkdy naše společnost vznikla v roce 1959, náš raison d'être (smysl existence) je charakterizován výzkumným duchem, společenským závazkům a pečlivým zacházením s přírodními zdroji. S Annemarie BÖRLIND - Krása z přírody zažijete účinky nejmodernější přírodní kosmetiky - vyvíjené a vyráběné v Černém lese.

S rostlinných výtažků z certifikovaného ORGANICKÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ.ANNEMARIE BÖRLIND - Natural beauty dokazuje díky vysoce účinným ingrediencím, že příroda a inovace nejsou protiklady, ale ideálním základem pro účinnou přírodní kosmetiku založenou na nejnovějších technologiích. Kdykoli je to možné, získáváme naše přírodní suroviny z certifikovaného organického zemědělství nebo z volné přírody. Tyto vysoce kvalitní suroviny jsou následně zpracovány na inovativní přípravky v centrále naší společnosti v Černém lese.

NAŠE VLASTNÍ PRAMENITÁ VODA


Uprostřed Schwarzwaldu, v blízkosti sídla firmy v Černém lese se nachází pramen Waltera Lindnera. Z hloubky více než 160 metrů zde vyvěrá čistá, velmi měkká Schwarzwaldská pramenitá voda. Na rozdíl od vody z vodovodu není chemicky ošetřena. Chlór a jiné chemikálie, jako zbytky pesticidů a herbicidů, ale i umělé hormony, se při konvenčním čištění odpadních vod nedají zcela eliminovat. Proto čerpáme vodu z původních podzemních rezervoárů. Tato čistá, přírodní pramenitá voda je bohatá na minerály jako draslík, magnézium, kalcium a zinek a je tak optimálním základem našich produktů péče.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST


V ANNEMARIE BÖRLIND - Natural beauty neustále zkoumáme nové aktivní přísady z přírody. Na základě synergie inovativního výzkumu a velké úcty k přírodě vyvíjíme naši přírodní kosmetiku, jejíž účinnost a pleťovou kompatibilitu klinicky prokázaly nezávislé zkušební ústavy. Naše přípravky navíc více než čtyřicetkrát ověřili německé instituce Stiftung Warentest a ÖKO-TEST s ohodnocením "vynikající". Bez živočišných výtažků.

Hned od začátku jsme v našich kosmetických přípravcích odmítli použít výtažky z mrtvých živočichů. Přípravky ANNEMARIE BÖRLIND jsou vegetariánské a nabízíme i veganské. Ve výjimečných případech používáme přírodní látky jako včelí vosk, protože mají speciální vlastnosti a nedají se získat jiným způsobem.