Přírodní kosmetika - Načítaní...

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

O značce

Prírodná kozmetika - Annemarie Lindner
Annemarie Lindner, zakladateľka spoločnosti
Prírodná kozmetika - Michael Lindner
Michael Lindner, syn zakladateľky spoločnosti
Prírodná kozmetika - Alice, Michael Lindner
V súčasnosti je vo vedení spoločnosti už 3. generácia rodiny Lindnerovcov, Alicia a Nicolas (vľavo)

 

Vše, co pokožka potřebuje, lze nalézt v přírodě. Jen čeká na nás, dokud to objevíme.
- Annemarie Lindner (zakladatelka společnosti)

Přezdívají ji průkopnice přírodní kosmetiky. Roky se trápila s mastnou, aknózní pletí, a ve svém boji zkoušela všechno možné - od bahenních masek až po chemické preparáty na hranici bezpečnosti, které v těch poválečných časech předepisovali v rámci léčby kožní lékaři. A pak zažila účinky napařování bylinkami a jílovou masku - přírodní medikamenty, které jí život převrátili vzhůru nohama. Annemarie si nejen vyléčila akné, ale našla i své životní poslání - pomáhat lidem ke krásné a zdravé pokožce pomocí přírody.

Začala míchat vlastní kosmetiku - z čistě přírodních, rostlinných ingrediencí. V té době to byl ojedinělý jev. Někteří se jí zpočátku posmívali, že je bylinkářka a šarlatánka, ale ona se nevzdala a uzdravila nejen vlastní pleť, ale za svůj život pomohla i tisícům dalších lidí. Její vize, že jen zdravá pokožka je skutečně krásná, ji zařadili mezi významné osobnosti v Německu a udělala z ní pojem. A stejně jí kosmetickou značku Annemarie BÖRLIND - Natural Beauty. Už úctyhodných 60. let.

"Nepotřebujeme chemii ani invazivní zásahy, abychom měli pokožku zdravou, krásnou a plnou života. Vše, co naše pokožka potřebuje, dá se najít v přírodě. Jen čeká na nás, dokud to objevíme," prohlašovala Annemarie Lindner.

Poselství a dědictví Annemarie Lindner uchováváme už tři generace a její původní receptury hlídáme jako rodinný poklad. Přestože jsme stále rodinná firma, Annemarie BÖRLIND je dnes synonymem moderní efektivní péče o pleť. Spojuje v sobě nejnovější vědecké poznatky o lidské kůži s těmi nejlepším z přírody.

Ve snaze získat vaši důvěru, nikdy nepolevíme a nesnížíme naše standardy.

Jménem společnosti a celého týmu

 Prírodná kozmetika - Michael Lindner Podpis

Michael Lindner

 

Naše miľníky


1946
Prírodná kozmetika - 1946  
Annemarie Lindner se narodila 22. září roku 1920 do rodiny profesionálního vojáka v Berlíně - Charlottenburgu.

1947
Prírodná kozmetika - 1947  
Její vlastní kožní problémy ji přivedly k tomu, aby si po válce vybrala profesi kosmetologická a začala se věnovat výrobě přírodní kosmetiky a později i její prodeji.

1959
Prírodná kozmetika - 1959 
Annemarie Lindner spolu se svým manželem Walterem Lindner a obchodním partnerům Hermannem Börner založila 1. ledna 1959 společnost Annemarie Börlind. Název značek vznikl spojením dvou jmen. Annemarie se od samého počátku chtěla striktně orientovat na výrobu rostlinné kosmetiky, neboť viděla a na vlastní kůži zažila silný potenciál přírody.

1974
Prírodná kozmetika - 1974 
Na trh přišla průlomová produktová řada LL Regeneration pro pleť kolem 30-tky. Je to první protivrásková pleťová linie svého druhu, která se objevila na trhu. Bylo to v dobách, kdy pojem "anti-aging" ještě nebyl běžnou součástí našeho slovníku.

1978
Prírodná kozmetika - 1978 
V únoru 1978 převzal vedení rodinného podniku Michael, Annemarie syn a úspěšně ho vede dodnes.

1985 
Prírodná kozmetika - 1985 
Annemarie Lindner koncem roku 1985 oficiálně odešla do důchodu, ale nadále byla ve společnosti činná jako nezávislá poradkyně a participovala především při zdokonalování kosmetických přípravků a rozvoji produkce.

1987
Prírodná kozmetika - 1987 Dado Sens  
Annemarie Lindner v roce 1987 založila společnost DADO-cosmed GmbH na výrobu dermatokosmetiky DADO SENS. Jejím Cílem bylo poskytnout účinnou přírodní peče i lidem s citlivou pokožkou a kožními problémy.

1998 
Prírodná kozmetika - 1998 
Michael Lindner získal v roce 1998 ocenění za přínos k německé státní ekonomice.

2005
Prírodná kozmetika - 2005 
Annemarie Lindner získala dva dny před svými 85. narozeninami v New Yorku kosmetického "Oskara", prestižní cenu "Natural Legacy Award" za své celoživotní úsilí a přínos v oblasti přírodní kosmetiky.

2009
Prírodná kozmetika - 2009 
Kosmetická značka Annemarie Börlind oslavila své 50. narozeniny. Polstoročnice její existence představuje nejen silný příběh odvahy, vize a víry jedné ženy, že když poslechneme svůj vnitřní hlas a následujeme své poslání, dokážeme velké věci. Je také zároveň příběhem úspěšného rodinného byznysu, který se za úctyhodných 50. let rozrostl na top globální kosmetickou značku, a dnes se řadí mezi přední výrobce přírodní kosmetiky na světě. Mezi prominentních příznivců této značky patří i hollywoodské hvězdy Nicole Kidman, Kate Winslet či Renée Zellweger.

2009
Prírodná kozmetika - 2009 Miss  
Kosmetická značka Annemarie Börlind se v roce 2010 stala oficiálním partnerem a dodavatelem kosmetiky pro německou soutěž krásy Miss Německo.

2010
Prírodná kozmetika - 2010  
Annemarie Börlind v roce 2010 zároveň zvýšila svůj podíl na domácím německém trhu na 20%, a stala se nejprodávanější přírodní pleťovou kosmetikou v Německu.

2010
Prírodná kozmetika - 2010 90te narodeniny  
Annemarie Lindner oslavila své 90.narodeniny. Navzdory svému úctyhodnému věku byla neustále aktivním členem rodinného byznysu a své okolí neustále překvapovala krásným, oslnivým vzhledem.

2016

 Prírodná kozmetika - 2016 - Pohreb 

Annemarie Lindner se nedožila svých 97 let. Zemřela 18. února 2016.

2017

Prírodná kozmetika - 2017

Ve vedení společnosti je již třetí generace rodiny Lindnerovcov, která dále úspěšně vede a rozvíjí rodinný byznys a značka Annemarie Börlind se zařadila mezi TOP luxusní přírodní kosmetiku na světě.

2018

Prírodná kozmetika - 2018

Podle výsledků prodeje v luxusních německých parfumeriích Annemarie Börlind obsadila 9. příčku v žebříčku 10. nejprodávanějších kosmetických značek v Německu a stala se nejprodávanější značkou v segmentu přírodní a bio kosmetiky.