-18%

Valentýnská sada pro ROVNOVÁHU pleti

Rating:
80%
SKU: 10146
Běžná cena 2377 Kč Akční cena 1949 Kč

Exkluzivní valentýnská sada PRO ROVNOVÁHU PLETI obsahuje 3 praktické a využitelné produkty pro péči o smíšenou pleť. Kromě toho v sadě najdete také romantické překvapení. Ideální dárek na Valentýna!

Dostupnost: Skladem
SKU
10146

LIMITOVANÁ EDICE!

Valentýn se blíží! Přírodní certifikovaná kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND přináší valentýnskou kosmetickou sadu PRO BALANCE PLETI se 3 účinnými produkty, které zaručeně využije každá žena. Péče o smíšenou pleť přináší různá úskalí. Výběr vhodných produktů je prioritou pro dosažení správné vyvážené péče o pleť. Produkty obsažené v této sadě jsou určeny pro smíšenou pokožku s rozšířenými póry, sklonem ke vzniku vyrážek a tvorbě nadbytečného mazu. Valentýnská sada je zabalena ve speciální designové krabici!

Zásadní vlastnosti sady:

  • Ideální péče o smíšenou pleť.
  • Čistí, ošetřuje a působí protizánětlivě.
  • Zmatňuje, zmenšuje póry a redukuje vyrážky.
  • Pleť je v rovnováze a nadměrně se neleskne.

Sada obsahuje:

Černá maska ​​2v1 75ml. Pleťová maska ​​2v1 redukuje maz a viditelně pleť zmatní již po první aplikaci. Tento kosmetický produkt funguje jako 2 v 1 – jako beauty maska ​​a zároveň jako jemný peeling. Extrakt z šeříku reguluje tvorbu kožního mazu, zmatní pleť, viditelně redukuje výrazně rozšířené póry a má protizánětlivé účinky. Maska působí okamžitě a výsledky jsou dlouhodobé. Výsledkem je čistá, zářivá pleť.

Intenzivní koncentrát Skin & Pore Balancer na smíšenou pleť s póry 15ml. Koncentrát je určen jako doplňková posilující péče o smíšenou pleť. Představuje pro pleť okamžitou dávku vysoce koncentrovaných a mimořádně účinných aktivních látek. Koncentráty se vyrábějí v malém objemu 15 ml - 20 ml z důvodu vysoce koncentrovaného složení, kdy 2-3 dávky koncentrátu zajistí 3násobně vyšší sílu než v případě užívání běžného séra, kde je koncentrace přizpůsobena většímu standardnímu objemu.

NATUKOLAGEN BOOST Fluid na obličej MINI 5ml. NatuKolagen fluid poskytuje pleti dokonalé vypnutí, zpevnění a jemnost. Stimuluje nejen tvorbu kolagenu v pokožce, ale také chrání pleť před jeho ztrátou. NatuKolagen fluid je určen pro všechny druhy pleti. Až 96 % uživatelů, kteří se zapojili do testování tohoto produktu, by tento fluid doporučili svému blízkému.

Kromě toho sada obsahuje šampaňské, čokoládu a stírací kartičku s romantickým vzkazem.

Podrobnosti
SKU10146
VýrobceBörlind GmbH.
Napište svou recenzi
Hodnocený produktValentýnská sada pro ROVNOVÁHU pleti
Vaše hodnocení