-23%

Vánoční sada 2 fázové shaky mix s milým překvapením

Rating:
93%
SKU: 10163
Běžná cena 1484 Kč Akční cena 1142 Kč
Zažijte pestrou sílu přírody! Výjimečná kosmetická sada s nejoblíbenějšími produkty, skvělým dárkem a milým překvapením. Ušetříte až 300 Kč! Barevná péče v tomto pleťovém programu vám zajistí hydratovanou, zklidněnou, energizovanou a pružnou pleť. Vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Ideální dárek k Vánocům!
Dostupnost: Skladem
SKU
10163

VÁNOČNÍ SADA 2 FÁZOVÉ SHAKY MIX S MILÝM PŘEKVAPENÍM

SPECIÁLNÍ PÉČE

LIMITOVANÁ EDICE !

Vánoce se blíží! Přírodní certifikovaná kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND přináší vánoční kosmetickou sadu 2-FÁZOVÉ SHAKY MIX se 4 bestsellery, které přinášejí hydrataci, rovnováhu, rovnoměrný tón pleti a výbornou elasticitu. To vše zabaleno v trendovém dárkovém balení.

Vyžaduje si vaše pleť něco navíc? Náš tip: cílená péče, která vylepší běžnou každodenní rutinu. Pleť se vám odvděčí zdravým, svěžím vzhledem.Můžete si vybrat ze 4 shaků, podle toho, co vaše pleť právě teď potřebuje.

Klíčové vlastnosti kosmetické sady:
• vitamíny a energie
• hydratace a vyhlazení
• uklidnění a rovnováha
• pružnost a regenerace

Sada obsahuje:

Energizer z pomerančových květů na unavenou, mdlou pleť 50 ml. Elixír vitamínů a energie pro vaši pleť! Stimuluje tvorbu kolagenu a dodává pleti zářivý vzhled. Pokud je vaše pleť mdlá, unavená a bez života, věřte nám, že tento energizer jí vdechne nový život.

Revitalizer z růžových květů pro ochablou pleť 50 ml. Objevte sílu kmenových buněk růží z Černého lesa, které jsou použity ve 2-fázovém revitalizéru pro namáhanou pleť s potřebou regenerace. Kmenové buňky zabraňují úbytku kolagenu z pleti a zlepšují regenerační schopnost.

2-fázový hyaluronový shake mini na suchou, dehydrovanou pleť 15 ml. Malý zázrak s obsahem unikátní botanické kyseliny hyaluronové je vhodný pro nedostatečně hydratovanou pokožku. Stimuluje v ní vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové, vyplňuje jemné linie a vrásky.

2-fázový aloe vera shake mini na namáhanou, dehydrovanou pleť 15 ml. Poskytuje zklidnění a hydrataci namáhané a dehydrované pokožce. Obzvláště vhodný na citlivou pleť. Obsahuje šťávu z listů organického aloe vera, která je koktejlem vitamínů, minerálů a aminokyselin. Spolu s botanickou kyselinou hyaluronovou zadržuje v pleti vlhkost a vyhlazuje ji.

Podrobnosti
SKU10163
VýrobceBörlind GmbH.
Kategoriedarkove-sady
UrčeníPleťová séra, fluidy
Napište svou recenzi
Hodnocený produktVánoční sada 2 fázové shaky mix s milým překvapením
Vaše hodnocení