Měníme dopravu na ZELENOU

Od založení značky ANNEMARIE BÖRLIND natural beauty byla naším vzorem a zdrojem inspirace příroda. To je důvod, proč ji respektujeme a ochraňujeme, od získávání surovin až po distribuci produktů.

Nejlepším příkladem jsou nejmodernější výrobní metody šetrné k produktům a zároveň přátelské k životnímu prostředí a také použité přísady, jejichž etický původ lze vysledovat. Rovněž naše závazky k sociálně-ekologickým projektům po celém světě.

Neméně podstatným je také dodavatelský řetězec v podobě kurýrní společnosti, která vám balíky od nás doručí. Společnosti DPD na naší planetě záleží a balíčky cestou k vám již nebudou zanechávat stopu na životním prostředí. To je v symbióze a v duchu filozofie naší značky.

Bali_ky_cestou_k_va_m_nezanecha_vaji_stopu_na_z_ivotni_m_prostr_edi_1_

Co všechno vám nové doručování prostřednictvím DPD přinese?

  • Ekologické doručování balíků díky uhlíkově neutrální dopravě.
  • Doručovací doby do 24 hodin v rámci celé ČR.
  • Přesné hodinové okno, kdy vám kurýr balíček přiveze.
  • Informace do e-mailu, SMS a Push-up oznámení.
  • On-line sledování kurýra, kdy v každém momentě sledujete polohu vaší zásilky.
  • Jednoduché vyhledávání a sledování balíčku buď přes web nebo přes mobilní aplikaci DPD Shipping.
  • Platit můžete přímo kurýrovi v hotovosti, platební kartou nebo přes VIAMO.
  • DPD zjišťuje vaši spokojenost s dodáním a řeší případné problémy. Až 90,1 % příjemců balíků doporučilo společnost DPD svým známým.
  • Po obdržení PIN kódu, nepotřebujete doklad totožnosti pro kurýra k identifikaci.
  • Možnost přesměrování balíku na jinou adresu nebo na jiné datum doručení.
Presmerovanie

Naše závazky a cíle

Elektrické dodávky

Jak snižujeme emise na nulu? 82 % naší flotily splňuje přinejmenším normu Euro 5 a v roce 2019 bylo 1,3 miliardy doručených uhlíkově neutrálních zásilek.

Závazek k uhlíkové neutralitě

Od roku 2013 jsme snížili naše emise CO2 o 14% na zásilku. Důsledně monitorujeme skleníkové plyny, které vytváříme a neustále pracujeme na snižování naší uhlíkové stopy a investicemi do projektů obnovitelných energií a čisté energie.

Inteligentní městské doručování

Věděli jste, že v Praze doručují zásilky vozidla s nízkými emisemi? Vysoká hustota provozu a znečištění ve městech si vyžaduje nová řešení v oblasti zpracování zásilek. Vyvíjíme udržitelné koncepce městské logistiky, abychom v budoucnosti zajistili bezemisní doručování v centrech měst.

70 %

pravidelných evropských online nakupujících si myslí, že značky a společnosti by měly být v současnosti environmentálně zodpovědné.

Mobilní aplikace
DPD Shipping

Moderně navržené rozhraní DPD Shipping je přizpůsobeno tak, aby každá informace o doručení balíčku byla jako výměna zpráv s přáteli. Pokud nebudete v době doručení doma, jednoduše použijte možnost přesměrování zásilky na novou adresu, do některého z našich odběrných míst Pickup nebo samoobslužného boxu, případně si změníte datum doručení.

Program měření kvality ovzduší V Praze 

Pomocí laserů nové generace zaznamenávají naše dodávky a vybrané budovy v několika městech Evropy úroveň znečištění ovzduší PM 2,5, a to v reálném čase. Zhruba v polovině roku 2021 jsme monitoring kvality ovzduší spustili i v Praze, která se tak stala 12. městem Evropy, kde naše měření probíhá.