Profesionální kosmetika do salonu

Tělo a mysl v harmonii s přírodou

Německá kosmetická značka s více než 60letou tradicí, která podporuje sociálně-ekologické projekty po celém světě. Filozofií společnosti je úcta k přírodě a k člověku.

ANNEMARIE BÖRLIND nabízí svým velkoobchodním partnerům a salonům široké možnosti spolupráce. Profesionální kosmetičky vysoce hodnotí certifikovanou přírodní kosmetiku se skvělým složením, nejmodernějším technologickým zpracováním, vysokou účinností a úžasnými kosmetickými rituály.

Naše pokožka odráží stav naší mysli. Dopřejte si výjimečný zážitek z hýčkání a potěšte své smysly.

ANNEMARIE_B_RLIND_-_Natural_Beauty_SPA_Sales_Situation_Original_3113
boerlind-natural-beauty-spa-koerperbehandlungen-1
Spojení vědy a přírody

Věříme ve vědecký pokrok při vývoji inovativní a účinné přírodní kosmetiky, která funguje.

Respektování životních hodnot

Angažujeme se v sociálně-ekologických projektech po celém světě (odkud získáváme bio suroviny a zároveň dáváme lidem práci a vzdělání), jsme společensky zodpovědní.

Úcta k přírodě a k člověku

Žijeme trvalou udržitelností každý jeden den a také při výrobě našich produktů či výběru dodavatelů.

Proč ANNEMARIE BÖRLIND?

„To, co nemohu sníst, si nedám na tvář“, světoznámé prohlášení Annemarie Lindner, zakladatelky značky a průkopnice přírodní kosmetiky.

V roce 1959 založila společnost a začala vyrábět účinnou přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, která se dnes označuje za TOP prémiovou přírodní značku světa. Svou nadčasovostí a inovativností předběhla dobu o desetiletí. Láska k přírodě a k člověku jsou dodnes filozofií společnosti. Silná orientace na vědu a výzkum v součinnosti s přírodními zdroji přináší neustálé světové inovace, účinnost na pleti, čímž boří všeobecné mýty o tom, že přírodní kosmetika nefunguje. ANNEMARIE BÖRLIND nejenže skutečně funguje, ale často určuje trendy také pro konvenční kosmetický průmysl. KNOW-HOW úspěchu značky spočívá v touze objevovat stále nové a nové přírodní ingredience, jejichž účinky dokáží díky silnému vědeckému zázemí přetavit do unikátních textur, které na pleti skutečně fungují. Jsou to skuteční specialisté na anti-aging a regeneraci pleti.

ANNEMARIE BÖRLIND je dnes synonymem moderní přírodní péče o pleť.

Základní filozofií ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL SPA ošetření je kosmetickým salonům a wellness centrům nabídnout unikátní profesionální produkty na pleť a tělo přizpůsobené aktuálnímu stavu pokožky pro všechny typy pleti. Tajemstvím tohoto konceptu jsou produkty a kabinetní balení pro ošetření obličeje a těla, vyráběné v harmonii s přírodou. Obsahují až do100% přírodních látek, které jemně a účinně podporují funkci pokožky. Výsledkem je viditelná komplexní péče o pleť a pokožku | pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie.

Používáme pouze vysoce kvalitní suroviny. Hodnotné, za studena lisované rostlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, přísady z moře a prvotřídní vitamíny. Voda, která je používána v produktech ANNEMARIE BÖRLIND pochází z pramene Walter-Lindner-Spring, který se nachází v lázeňském regionu v Německu, známém pro jeho léčivou sílu. Je bohatá na minerály jako například draslík,

Nepoužíváme žádné živočišné extrakty nebo ropné látky (parafíny). Rostlinné látky pocházejí výhradně z kontrolovaného, ​​organického pěstování rostlin. Všechny přísady v našich produktech jsou zaručeně 100% bez toxinů, pesticidů a dalších znečišťujících látek.

Výsledkem je péče pro všechny typy pleti a věkové kategorie, kde každý výrobek musí podpořit nebo zlepšit přirozenou funkci pleti.

Co nabízíme našim partnerům?

Edukace, semináře, školení

Odborně–praktické semináře a školení masážních technik, rituálů a kosmetického konceptu ANNEMARIE BÖRLIND v salonu a produktové on-line semináře.

Bonusový systém

Pravidelné měsiční akce, slevy, bonusy v podobě testerů, mini produktů, vzorků a reklamních předmětů ke každé objednávce.

Zákaznický servis

Máte naši plnou podporu a můžete se kdykoli obrátit na náš tým s vašimi požadavky. Ať už se jedná o informace o objednávce, produktech nebo vybavení provozu, jsme tady pro vás.

Široké portfolio produktů

Produktové rady pre každý typ pleti a každú vekovú kategóriu na salónne a aj domáce použitie. Produkty sú prispôsobené individuálnym potrebám pleti, tela ako aj dekoratívnej kozmetiky.

Mediálně známá a podporovaná značka

Značka ANNEMARIE BÖRLIND je pravidelně a dlouhodobě silně zastoupena také v mediálním prostoru prostřednictvím lifestylových časopisů, spoluprací s influencery, reklamou a TV výstupy, sociálními sítěmi, PR prací.

Ekologická a veganská kosmetika

Certifikovaná, vysoce kvalitní přírodní kosmetika s čistým přírodním složením, participuje na sociálně-ekologických projektech po celém světě.

Expresní doručení

Expresní dodání zboží kurýrem přímo do provozovny do 24 hodin. Veškeré zboží máme skladem.

Intuitivní objednávkový systém

Jednoduché a prehľadné objednávanie sortimentu 24/7 prostredníctvom intuitívneho, veľkoobchodného objednávkového systému. Možnosť vytvorenia objednávky tovaru 24/7. Poskytuje reálne náhľady aktuálnych akcií a poskytnutých benefitov a zliav.

Naše závazky a cíle

0 % CO2

Snižujeme naše emise CO2 související s výrobou a minimalizujeme emise z přepravy. Od roku 2015 jsme klimaticky neutrální!

0 % odpadu

Snižujeme odpad z výroby, dokud nepřejdeme na 100% recyklovatelné, kompostovatelné obaly.

0 % sporných látek

PEG, parafínů, minerálních olejů, silikonů, syntetických vůní, barviv, ethanolaminu, formaldehydu, hliníkových solí, mikroplastů, oxybenzonu, oktokrylenu, ftalátů.

Sociálně–ekologické projekty

Světovými projekty zajišťujeme důstojné životní a pracovní podmínky, vzdělávání a udržitelná pracovní místa.

Zaujala vás značka ANNEMARIE BÖRLIND?

Zaujala vás značka ANNEMARIE BÖRLIND?

Již léta tvoříme zdravé jádro, které se postará o všechny aspekty vašeho podnikání v kosmetickém salonu a ve vaší provozovně. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Pokud vás zaujala kosmetická značka ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty a chtěli byste se dozvědět více o tom, jak pracovat s „PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKOU ANNEMARIE BÖRLIND“ ve vašem salonu, stačí vyplnit formulář a my se s vámi velmi rádi spojíme.