ÚSPĚCHY A OCENĚNÍ

ÚSPĚCHY

„Síla inovací zůstává klíčovým faktorem úspěchu naší značky, a to jak v minulosti, tak i dnes.“

Náš vědecký průkopnický duch se projevuje v neustálé vášni pro inovace a objevování nových vědeckých poznatků. Díky tomu se nám podařilo vytvořit produkty, které znamenají revoluci v oblasti přírodní kosmetiky. Směle a s hrdostí můžeme říci:

1. Jako první jsme v našich recepturách použili vzácný bílý lanýž, který je dnes pro své silné omlazující účinky považován za diamant přírodní anti-aging kosmetiky.
2. Jako první jsme v 70. letech minulého století uvedli na trh sortiment péče proti vráskám - řadu LL Regeneration - ještě předtím, než v kosmetickém průmyslu zdomácněl termín „anti-aging“.
3. Jako první jsme uvedli na trh produkt obsahující ceramidy, které jsou podobné těm, jež se nacházejí v pokožce.
4. Jako první jsme objevili skrytí potenciál vysoce účinných kmenových buněk růže z Černého lesa. Výsledkem našeho výzkumu jsou dva vysoce účinné extrakty schwarzwaldské růže nejvyšší kvality, které naleznete exkluzivně v produktech ANNEMARIE BÖRLIND.

V posledních několika letech získaly výrobky ANNEMARIE BÖRLIND řadu úspěchů a ocenění. Zakladatelka společnosti Annemarie Lindner byla také několikrát oceněna za svou celoživotní práci průkopnice v oblasti přírodní kosmetiky. Více o jejím životním příběhu si můžete přečíst zde.

NEJVÝZNAMNĚJŠÍ OCENĚNÍ

V roce 2005 získala zakladatelka společnosti Annemarie Lindner v USA jedno z nejprestižnějších ocenění, jaké si člověk může přát. Pouhé dva dny před svými 85. narozeninami byla oceněna prestižní „Natural Legacy Award“, známou také jako kosmetický „OSKAR“, za své celoživotní dílo a významný přínos v oblasti přírodní kosmetiky pro celý svět. Toto ocenění je odměnou za její nekonečnou oddanost přírodní kosmetice a neustálé inovace.

2011
RIX BEAUTÉ SANTÉ
Asociace německých obchodů se zdravou výživou eG udělila v roce 2011 poprvé čestné ocenění „LebensWerk“. Vítězkou se stala naše zakladatelka společnosti Annemarie Lindner. Toto významné ocenění souvisí s Natural Legacy Award.

2009
SVĚTOVÝ POHÁR KRÁSY
Annemarie Lindner získala ocenění Beautyworld Cup v oboru parfémů jako uznání její celoživotní práci a její službu kosmetickému průmyslu.

2005
NATURAL LEGACY AWARD
Dne 20. září 2005 obdržela Annemarie Lindner v New Yorku cenu „Natural Legacy Award“. Tento Oscar od amerického průmyslu přírodních produktů je poctou jejímu celoživotnímu dílu. Je znakem toho, že Annemarie Lindner je i v USA vnímána jako průkopnice přírodní kosmetiky.

OCENĚNÍ

2023
PRIX DE BEAUTÉ
Řada péče ROSE NATURE získala ocenění Prix de Beauté 2023 v kategorii „Udržitelná krása“! To znamená, že produkty této řady patří mezi nejvýznamnější a nejinovativnější kosmetické produkty v mezinárodním kosmetickém světě, které jsou každoročně oceňovány „Oskarem kosmetického průmyslu“ prémiovým časopisem COSMOPOLITAN.

GERMANY BEAUTY AWARD 2022
Náš harmonizující denní krém ROSE DEW získal ocenění Germany Beauty Award 2022 od prémiového časopisu ELLE v kategorii „Green Facial Care“. Za tímto účelem všechny redakční týmy ELLE Beauty otestovaly množství kosmetických produktů a na cenu nominovaly náš denní krém ROSE DEW jako svůj oblíbený. Denní krém ROSE DEW byl vyhlášen vítězem díky četným hlasům čtenářů.

2021
GERMANY BEAUTY AWARD 2022
V roku 2021 náš 2fázový aloe vera shake vyhrál ELLE International Beauty Award. Náš shake zvítězil v kategorii „Udržitelná péče o pleť“.

2020/2021
INNOVATIVE THROUGH RESEARCH
Za svůj inovativní přístup získala společnost BÖRLIND se značkami ANNEMARIE BÖRLIND a DADO SENS již počtvrté pečeť „Innovative through Research“ udělovanou Stifterverband für die Deutsche Wissenschaft.

2020
GLAMMY BEAUTY AWARD
Naše hyaluronové obklady na oči získaly ocenění GLAMMY BEAUTY AWARD 2020 od magazínu GLAMOUR! V kategorii „Základní péče o pleť“ obsadili první místo. GLAMMY BEAUTY AWARD je jedno z nejvýznamnějších ocenění čtenářů v kosmetickém průmyslu.

BSB INNOVATION AWARD
Řada péče o pleť ROSE NATURE získala cenu BSB Innovation Award ještě před svým uvedením na trh! Řada se umístila na prvním místě v kategorii „Nejinovativnější aplikovaný koncept“.

NATU KOLAGEN lehký krém na obličej získal ocenění BSB Innovation Award ve třech kategoriích. Jednak se umístil na prvním místě jako „Nejinovativnější přírodní produkt“ a jeho obal se umístil na prvním místě jako „Nejinovativnější balení“. První místo získal také v kategorii „Životní prostředí“.

AGELESS BEAUTY AWARD
Náš tělový olej BODY CARE získal ocenění Ageless Beauty Award od časopisu Tina. Náš produkt se umístil na prvním místě v kategorii „Osobní péče“. Cena Ageless Beauty Award od časopisu Tina každoročně oceňuje inovativní a vysoce kvalitní kosmetické produkty. Produkty v různých kategoriích testuje odborná porota složená z redakčního týmu Tina, dermatologů, kadeřníků, vizážistů, influencerů a čtenářské poroty.

2018
GERMAN INNOVATION AWARD
German Innovation Award 2018 prohlásila za vítěze v kategorii „Beauty & Care“ revitalizační denní krém ENERGYNATURE od ANNEMARIE BÖRLIND. Porotu přesvědčil výzkum a použití kmenových buněk schwarzwaldské růže, jejíž extrakt je v krému ENERGYNATURE použit poprvé.

Bild_01_Auszeichnungen_1920x1920_1_

S vaší podporou a důvěrou se těšíme na další inovace a úspěchy v oblasti přírodní kosmetiky.
Děkujeme, že jste s námi na této úžasné cestě za krásou a zdravím. ♥️