Dárky pro zaměstnance a obchodní partnery

Máte zaměstnance nebo obchodního partnera, kterému chcete vyjádřit že si spolupráci s ním skutečně vážíte? Je čas ocenit ty, kteří vám pomáhají růst. Oceněním zaměstnance či obchodního partnera prostřednictvím dárku s emocí si získat loajalitu, spokojenost a hlubší vztah.

Chybí Vám čas říct „děkuji“? My to chápeme a rádi to uděláme za vás. Připravili jsme exkluzivní nabídku dárkových boxů s výjimečným odkazem, který zasáhne srdce a všechny smysly. Zapomeňte na nudné dary a křišťálové vázy při výročích a jubileích. Darujte originální dárek výjimečné kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND, jejíž kvalita je bonus k radosti, kterou tímto dárkem vyvoláte.

Nedarujete jen věc, kosmetiku, ale darujete zážitek, darujete pocit výjimečnosti a ocenění za skvělou práci, co představuje ten nejlepší dárek pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery.

Dárky pro firmy

1. Ceny a slevy
Můžete nakupovat přímo z eshopu na firmu IČO za ceny/resp. slevy, které jsou uvedeny v eshopu. Ceny jsou uvedeny s dphmi.
Při nákupu 10 ks a více platí: 15 % sleva z prodejní ceny na eshopu + rabat 10 + 1 ZDARMA
Při nákupu 20 ks a více platí: 20 % sleva z prodejní ceny na eshopu + rabat 10 + 1 ZDARMA
Při nákupu 30 ks a více platí: 25 % sleva z prodejní ceny na eshopu bez rabatu
Při nákupu 50 ks a více platí: Dohodou, prosím, kontaktujte p. Bolcářovou
2. Expresní dodávky - expresní dodávky od 1 - 3 pracovních dnů. Dárkové boxy dodáme na adresu určení (například obchodních partnerů).
3. Personalizované dárky - dárky pro firmy umíme personalizovat, tj. že vytvoříme elegantní luxusní kartu, kde umístíme váš text i logo firmy. Grafický návrh poskytujeme ZDARMA (platí u objemu nad 1000,- € bez dph)
4. Vzorky ZDARMA - pokud se nevíte rozhodnout, rádi vám zašleme zdarma VZORKY na otestování produktů. Můžete se poradit s naší brand manažerkou p. Lenkou Bolcárovou, která vám ráda poradí.
Více o možnostech zakoupení boxů najdete ZDE.

Tip Henriety Martinkovej, CEO společnosti.

„Dávejte svým zaměstnancům či obchodním partnerům najevo, že si vážíte spolupráce s nimi i tehdy, když to nečekají. Má to opravdu velkou váhu a vytvoříte si hluboký vztah, který přetrvá.“

✓ Přírodní kosmetika

✓ Ekologické balení

✓ Unikátní luxusní design

✓ Personalizované věnování

✓ Individuální přístup

Nabídka dárkových balíčků

annemarie-borlind-gift-boxy-lenka-bolcarova

Jmenuji se Lenka Bolcárová a zabezpečuji projekt GIFT BOXŮ, dárků pro firmy. Svou práci miluji a jsem si jistá, že našimi dárkovými balíčky uděláte obrovskou radost a zároveň vyjádříte úctu a vděk svým zaměstnancům či obchodním partnerům. Myslím, že každý dobrý zaměstnanec si zaslouží dárek, a to nejen na Vánoce.

Kontaktujte mě přes formulář níže, případně mi napište na bolcarova@borlind.sk nebo přímo volejte na +421 905 251 518.

Budu se na vás těšit :)