Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging

SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging - protivrásková péče

Přibližně od 40. roku života začíná pleť ztrácet na pružnosti a elasticitě. Tělo produkuje méně kolagenu a elastinu. Podporují to i změny v hormonální rovnováze, stres, onemocnění nebo intenzivně vlivy okolí. Pleť ztrácí svou vitalitu a působí bledě. Pleťové kontury ochabují a snižuje se pevnost struktury pleti.Jednotlivé pleťové produkty této účinné přírodní protivráskové péče pracují i ​​hluboko pod povrchem pleti a chrání zralou pokožku před ztrátou vlhkosti, redukují tvorbu vrásek a komplexně zabraňují pleti stárnout.

Díky inovativnímu a vyváženému komplexu aktivních látek SYSTEM ABSOLUTE anti-aging pracují jednotlivé pleťové produkty i hluboko pod povrchem pleti a chrání zralou pokožku před ztrátou vlhkosti, redukují tvorbu vrásek a komplexně zabraňují pleti stárnout. Obsahují vzácné rostlinné oleje a ingredience, které podporují aktivní růst kolagenových a elastinových vláken v kůži. Výsledkem je krásná, zářivá, vyhlazená a mladistvěji působící pleť bez vrásek.Proč je produktová linie System Absolute výjimečná pro vaši pleť:

  • Hydratuje do hloubky
  • Aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu
  • Zpevňuje a revitalizuje
  • Redukuje tvorbu vrásek
  • Zabraňuje stárnutí pleti

Hlavní složky:

3D Matrix - hydratuje pleť, aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu, zvyšuje počet elastinových vláken, posiluje hustotu pleti.

Zelené řasy - obsahuje hodnotné sacharidy, proteiny a lipidy. Jeho hlavní účinnou látkou je mořský cukr, který sestává z 5 molekul cukru. Tento výtažek z cukru je vložen do 3D matrixu.

Vachta trojlistá - silný ochranný účinek proti volným radikálům, chrání vitamin C a posiluje tvorbu kolagenových vláken.

Jojobový olej - bohatý na provitamin A, vitamin E a také různé minerální látky. Vyhlazuje a posiluje bariéru pokožky.

Olej ze řeřišnice luční - mimořádně odolný proti oxidaci, chrání pokožku, zanechává obzvlášť hebký a vláčný pocit.

Albizia růžová - bojuje proti známkám únavy v očních partiích, zmírňuje kruhy pod očima, otoky a vyhlazuje vrásky a rozzařuje oční okolí.

Olej z růžové třešně - obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, posiluje přirozenou bariéru pleti a snižuje ztrátu vlhkosti.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: