Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging

SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging - nová protivrásková péče


Inovovaná linie SYSTEM ABSOLUTE System Anti-Aging od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je vylepšený systém péče o zralou pleť s využitím nejnovějších vědeckých poznatků o lidské kůži a toho nejlepšího z přírody.

Jednotlivé pleťové produkty této účinné přírodní protivráskové péče pracují i ​​hluboko pod povrchem pleti a chrání zralou pokožku před ztrátou vlhkosti, redukují tvorbu vrásek a komplexně zabraňují pleti stárnout.
Díky přítomnosti inovativního patentovaného 3D biokomplexu se aktivní ingredience transportují do pokožky postupně, lépe se vstřebávají do pleti a prodlužuje se doba jejich účinnosti. Účinky těchto kosmetických přípravků jsou tedy intenzivní a dlhtrvácne.
Všechny produkty linie SYSTEM ABSOLUTE mají vylepšené anti-agingové účinky a pleť intenzivně hydratují, přirozeně chrání proti volným radikálům. Obsahují vzácné rostlinné oleje a ingredience, které podporují aktivní růst kolagenových a elastinových vláken v kůži. Výsledkem je krásná, zářivá, vyhlazená a mladistvěji působící pleť bez vrásek.

Proč je produktová linie System Absolute výjimečná pro vaši pleť:

 • Obsahuje více organické kyseliny hyaluronové
 • Hydratuje do hloubky
 • Redukuje tvorbu vrásek
 • Zvyšuje buněčnou obnovu
 • Obnovuje a formuje vláčnost pleti
 • Zabraňuje stárnutí pleti

Hlavní složky
Inovativní 3D Matrix, Organická kyselina hyaluronová, Superphycodismutase (SPD) *, Výtažek z Albizia růžové (perského hedvábného stromu, překl. Persian silk tree), Vitamin A, E, Kyselina pantotenová, Jojobový olej, LL Biokomplex **, Extrakt z mořských řas , lusky ze stromu Tara, Liposomy a jiné

* Vzácné látky získávané z některých typů mořských řas.
** Speciální kombinace ingrediencí vyvinuta a testována v Börlindských laboratořích. Byl vědecky prokázán urychlen proces buněčné obnovy. Chrání pleť před poškozením v důsledku vnějších vlivů.

3D Matrix

  

3D Matrix je moderní transportní systém účinných látek do hlubších vrstev kůže. Jak funguje?

 • Neustále uvolňuje aktivní látky do pokožky během 12 hodin při použití přípravků denní péče (denního krému) a v průběhu 12 hodin v noci při použití přípravků noční péče (nočního krému)
 • Prodlužuje dobu účinnosti produktu
 • Poskytuje lepší rozptýlení a vstřebávání účinných látek do pleti
 • Vytváří ochranný film na pokožce
 • Zvyšuje účinnost aktivních látek

Postupné uvolňování 3D matrix

Přírodní kosmetické produkty linie System Absolute obsahují vysoce účinný extrakt ze zelené mořské řasy vložen do gelové látky extrahované z peruánského stromu tara (Tara spinosa). Kombinací těchto dvou rostlinných složek vzniká účinný komplex - tzv. 3D matrice - který stimuluje v kůži tvorbu kolagenu a nepřetržitě ji zvlhčuje, protože se postupně uvolňuje do pokožky.

 • Aktivní zvyšuje produkci kolagenu a elastan v pokožce
 • Postupně zásobuje pokožku aktivními anti-agingovými látkami

Strom Tara

Extrakt z Albizia růžové (perský hedvábný strom, překl. Persian silk tree)
Obsahují ho produkty linie System Absolute určené k péči o oční okolí. Výtažek z Albizia růžové působí na oční okolí intenzivně liftingové.
Jemné linie a vrásky jsou zredukované a méně viditelné. Zmírňuje i kruhy a otoky očí.

Extrakt z Perského Silk stromu

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: