Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : LL REGENERATION System Vitality

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : LL REGENERATION System Vitality

LL REGENERATION System Vitality - Revitalizační péče pro suchou dehydrovanou pleť s potřebou regenerace ve věku 30 + -

Průlomová pleťová linie LL Regeneration System Vitality od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND je určena pro každodenní systematickou péči o suchou dehydrovanou pleť ve věku okolo 30-tky, na níž se začínají projevovat první příznaky stárnutí.
Stres, nedostatek spánku a biologické faktory negativně ovlivňují přirozenou regeneraci pokožky, a ta potřebuje cílenou a účinnou komplexní péči.
Pleťová linie LL Regeneration je výjimečná tím, že obsahuje patentovaný bioaktivní komplex LL Biokomplex®, který pleť regeneruje, zpomaluje stárnutí a dodává jí pružnost a vitalitu. Dermatologické studie prokázaly, že tato hodnotná kombinace aktivních rostlinných látek urychluje proces obnovy kožních buněk.
Výsledkem systematické péče s kosmetickými produkty linie LL Regeneration je hydratovaná, chráněná, zpevněná, svěží, mladší působící pleť s eliminována červenými žilkami a zredukován vráskami.

AKTIVNÍ INGREDIENCE

Účinné látky v LL Regeneration jsou formulovány tak, aby spolu optimálně fungovaly a aby byly jednotlivé kroky systematické pleťové péče ještě účinnější. Pečlivě vybrané aktivní ingredience podporují regeneraci pokožky a prokazatelně v ní stimulují obnovu buněk.

LL Biokomplex®

Patentovaný bioaktivní komplex LL Biokomplex® je speciální kombinace účinných rostlinných ingrediencí, vyvinutá a testována v Börlindských laboratořích. Je u něj prokazatelně dokázána schopnost stimulovat v kůži rychlejší proces buněčné obnovy. Regeneruje pokožku, a ta se stává stále více revitalizovaná. Chrání ji před poškozením vlivem vnějších faktorů.

Třezalka

Produkty linie LL Regeneration obsahují organický extrakt třezalky. Již více než 2000 let se třezalka používá jako léčivá rostlina. Má uklidňující, ochranné a jemné antimikrobiální účinky.

Echinacea

Organický extrakt z echinacey. Hlavička květů echinacey vypadá jako ostnatý záda ježka a pravděpodobně kvůli svému vzhledu si tato rostlina vysloužila latinský název "echinacea", odvozeného z řeckého výrazu "echinos" = ježek. Extrakt z echinacey se tradičně používá ke zmírnění otoku a využívají se i jeho regenerační, protizánětlivé, antibakteriální a adstringentní, léčivé účinky. Velmi dobře působí na podrážděnou a suchou pokožku.

Bambucké máslo

Tuhý rostlinný tuk extrahovaný z ořechů bambuckého stromu v Africe. Složení bambuckého másla ladí se strukturou kůže. Na pokožce působí jako jakýsi ochranný plášť, posiluje její přirozenou bariéru a chrání ji před ztrátou vlhkosti. Obsahuje hodnotné vitamíny A, D, E a F, které podporují regeneraci pokožky a chrání ji před vlivy vnějšího prostředí.

Organický sezamový olej

Olej získaný ze semen sezamu lidská pokožka dobře vstřebává. Je to vynikající nosný olej pro účinné látky. Fytosteroly obsažené v sezamovém oleji intenzivně vyživují pokožku se sklonem k vysušování. Doplňuje do pokožky lipidy a zanechává ji svěží.


Světlík

Organický extrakt ze světlíku obsahuje glykosidy, taniny a flavonoidy. Tato aktivní složka je ideální pro citlivé oční okolí, které ji velmi dobře snáší. Zmírňuje otoky a má stahující, zklidňující účinky.

 

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: